1. kapitola

19. srpna 2008 v 21:26 |  Moje kniha
Já mám ráda školu, fakt že jo. Zvlášť když přede mnou sedí ten nejhezčí kluk ze školy. Moje zraky se na něj upírají už celou hodinu. Mluvím o Matějovi Dreavikovi. Ach! Jak dlouho po něm prahnu? No nejspíš od druhý třídy, když jsem přestala být zamilovaná do animovaných hrdinů typu-Sonik. Byla jsem neskutečne nervozní, když jsem vycházeli z 9. třídy , protože jsem nevěděla kam můj Bůh v podobě Matěje de na školu. Naštěstí šel tam co já. Na jednu ze 4 střední v našem městě, které se na nic nespecifují. JÁ mám v plánu být totiž uspěšná novinářka (stejně jako moje máma) a k tomu je za potřeba střední a pak výška.
Ale abych neodbíhala od tématu. Matěj ale o ně m nemá asi moc páru. Asi ví, že jsme spolu chodili do školy, to zas jo, ale ne že po něm jedu. Ale jednou věcí jsme se mu do paměti zaryla. Pozvracela jsem ho. Na naší rozlučce se starou 9. jsem se trochu rozjela a přehnala to s mícháním žu-žu bonbonů a piva ještě s něčím, co si nevzpomenu co to bylo ( nojo mám okno) a když se Matěj přede mě postavil a já ho konečně chtěla požádat o tanec, okamžitě co jsme otevřela pusu jsem na něj vyhodila celý obsah žaludku, který měl mírně nažloutlou barvu. NO.... aspoň, že jsem pro něj ta holka, co ho celého poblila , než ta holka co po něm jede a je strašně dotěrná.
Polovinu dějáku, který vede ta baba slečna Moryvová, která má naprosto odpudivý vkus na to míchat starodávně pletený červený svetr a zelenou kytkovanou sukni, jsem provzdychala právě nad Matějem a jeho krásný postavě. Ty jeho napůl vypracovaný svaly, který se tak sexi rýsují pod bílím trykem, co má na sobě. Ten jeho dokonale tvarovaný zadek! A rty má taky strašně sexy a svůdný, ale oči jsou taky super , zvláště k těm jeho hnědým , nakrátko ostříhaným vlasům.
Ale zrovna, když se rozplývám nad jeho vlasama přitočí se k němu jeho sousedka v lavici a
i jeho momentální holka. Nicola Sitwová je zazobaná dceruška jednoho podnikatele, který má dost peněz na to, aby jí na každej den koupil nový hadry. Nechápu, co na ní všíchni kluci vidí! Ty její blondˇatý vlasy ve mě vyvolávají pocit na zvracení i když je vidím na konci chodby. NO ale to bude nejspíš tím, že když jsem ji viděla poprvé , už mi stačila přebrat Matěje. Bylo to asi tahle: Já jsem dobrých 5 min stála na místě a přemýšlela, jestli s ena to mám Matěje zeptat. Teda an to, jestli si se mnou sende.Nakonec jsem prostě zvedla nohy a zamířila jsem k němu a malý tlupě kluků, která ho už obklopovala. Zaklepala jsem mu na rameno. On se otočil a usmál se.
,,Ano?" On
,,Hele Matěji...Já jen, že jsem spolu chodili do třídy a ta učitelka říkala , že si má sednou holka a kluk a tak mě napadlo.....,,
Další slova jsem už ale nestačila říct, protože k nám přicházela Ona- Nicola...Nesla se tak honosně a její krátká sukně a příliš malý top jasně ukazoval, její přednosti.
Možná by Matěj i dál rád pokračoval v našem započatém rozhovoru, ale bohužel ho jeden kluk otočil a naprosto nevhodně prohlásil: ,,Koukej brácho, to je kus."
No a teď už Matěj neodolal a pozornost ode mně odvrátil a sledoval JI.
Dvě minuty na to, si spolu domluvili nejen to, že spolu budou sedět ale i rande..Proč já mám vždycky takovou smůlu?
Podle ohlasův komentářích budud pokračovat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama