Názor na Bartaea ve filmu

19. srpna 2008 v 20:54 |  Bartimaeus
Všici Bartimaeovic určitě zaznamenali, že bude film. Já musím uznat, že jsme naprosto zklamána. Nechci ten film! Už jen proto, jaké jsme zaznemanala zklamání u Eragona. Kniha byla maximálně dobrá ale film... hrůza. Jediný co stálo fakt za to byla příroda, Saf a Eragon ale jinak všechno bylo strašný. (sorry těm co se to líbilo) A ted si uvědomte, jak to bude s Bartíkem. Když budeme mít štěstí, budeto jako pán prstenů ale stejnak pro ty co nejdřívě četli knihu to bylo asi ne moc good, ale pokud nebude, tak dopadneme právě jako Eragon.

Jak můžou dát do filmu ty Bartíkovi poznámky pod čarou? Jak tam můžou zachytit to jeho osobní kouzlo, stálou ironii, sílu charakteru a tak dále? NECHCI FILM!
Určitě taky máme každej jiný názor na vzhleed všech postav. Nathaniel mám být podle Barta ošklivější než Ptolemai ale co když to filmaři udělají jinak? A co Kitty, co když to bude jedna z těch umělích krásek moderní doby. První bude samozdřejmě Amulet ale těm, co se nebude líbit a kteří nečetli ságu bylu připadat Bartimaeuf film za předělaný jiný film a nepochopí jejich humor, tím pádem pak budou tvrdit, že je to kravina a že nemá cenu jít na další díl a samozdřejmě že NEMÁ cenu to číst ale my víme, že to TAK NENÍ!!
Možná, když budeme mít štěstí, to přeci jen bude good. Třeba to bude dělat někdo, kdo našel zalíbení v Bartíkovi a možná vyberou herce, kteří budou akorát do toho žánru a budou podobný našim přectavám ale.. Bartimaeus se taky hodně často mění a pro diváky bude někdy možná složitý chápat všechny přeměny a orientovat se v náročném ději.
No, nezbívá nám než si počkat na film a nebo donutit Strouda, aby práva na film převci jen zvážil....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AngEl AngEl | Web | 17. října 2009 v 18:24 | Reagovat

plně s tebou souhlasím .. eragon mě zklamal .. /naprosto urážející je, že chtějí natočit i eldest .. nechápu jak tam vysvětlí Katrinu a spoustu jiných věcí/ .. Na Nathaniela určitě vyberou přesládnlýho metrosexuála, páč jinak se jim na to nebude nikdo koukat .. Kdo by taky chtěl vidět průměrnýho člověka ?! .. Jáá ..!! umělých lidí mám dost ..
a k anketě .. taky mám otázku .. jakou otázku máš ty ..?? =O)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama