Září 2008

Schrnutí momentální situace

29. září 2008 v 17:51 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Dnes mi ujel vlak,nestihla jsme skoro krám ale díky bohu polívky mám, psali sme ze 2 předmětů,na zítra se musim učit slovíčka, ten s kým bych chtěl jít ven nemůže a ostatní s těmi neci já. Nefunguje mi počítač, nahrála jsme písničky svoje do bratrový mp3, přežrala jsme se perníku, svědí mě ret- PROČ MĚ SVĚDÍ RET?!?! hloupé německé pusiny - smrdí to tu a je tu zima. Vypadám jak hipík, mám vybit mobil.

schrnutí momentální situace pondělí 29.9. 2008 17:51


O mě strašně moc

21. září 2008 v 19:56 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
1. Celé jméno: Pavla
2. Přezdívky: AfroGirl, Pawja
3. Narozeniny: 22.11
.4. Místo narození: Pardubice
5. Znak zvěrokruhu: Štír
6. Pohlaví:
7. Třída: 1.A
8. Škola: SOU Přelouč
9. Funkce: žáádná
10. Město: Přelouč
11. Celé nick jméno: AfroGirl Winternew
12. Barva vlasů: tmavě hnědá
13. Délka vlasů: na ramena
14. Barva očí: hnědá
15. Hlavní rys: kudrliny a kolečkajdy boty xD
16. Výška: 165 cm
17. Jizvy? no... tak na prstu, bradě, nad kořenem nosu a ták dále... to děctví no :D
18. Brýle? áno
19. Piercing: chci chci chi
20. Tetování: chci chci chc
i21. Pravák nebo levák: pravák

Afro ikonka

18. září 2008 v 21:13 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění
Tak zase jsem si udělala klikajdu. Takže hlavní důvod byl nuda a ten vedlejší že žádnou zase nemám. Podle mě, stejně dost málo lidí tohle používá, ale ten blog to nějak doplnuje.

O vzhledu, rovnátkách, škole a mém životě

17. září 2008 v 16:09 | Pawja |  Moje řeči
No čawky lidičky.
Tak se zase po náké té době vracím a konečně jsme to tu zrekonctruovala. Nijak jsme se sice nenimrala ve vnitřnostech, ale venkovní fasádu jsme změnila. Nic proti listopadu ale okrajová barva byla jako bobeky. Nic proti té kráse, co jsme měla předtím. Zrovna tamten vzhled jsme přímo zbožnovala ale už jsme jím byla přehlcena.
Přišel čas, kdy Vám o sobě ukážu něco víc. Jsem afro! A tak se jmenuje můj blog nyní. Uplně žeru ten obrázek pře je senzační a to spojení těch barev taky ujde. Newim jak dlouho to vydržim s timto extravagantní předvádění vyznání svých vlasů, ale alespon týden to bude.


Podzim

13. září 2008 v 21:57 | Pawja
Nějak nemám na blog náladu. Čas ano, nápady by se taky sehnaly ale nemám prostě náladu. Pořád myslím na jiný věci okolo a nějaký tvůrčí myšlení a chuť pozbývám. Ale teď se to změní.
Začíná pozdim a moc se na něj těším. Už aby zkončili ty uporný vedra a začala podzimní plískanice, zima, vítr, déšť. Ne, ani na tohle se netěším ale on je tak krásný ten podzim. Tedy, každé roční období má své vyjímečné kouzlo ale teď se těším na ten podzim. Na ty závěje listí, na šumící procházku pod opadajícími stromy... Krása. Vybavuje se mi červená šála a newim proč xDD. Takže tady obrázky, který krásně vyladují atmosféru toho, na co se těšim.

Upřímně

11. září 2008 v 20:56 | Pawja |  Moje řeči
Je strašný jak mě něco strašně ovlivní. Když mi na něčem nebo někom záleží, tak nemůžu být lhostejná k tomu, jak se s tím zachází nebo jak se ten dotyční cítí. Chvilku jsem za něco strašně veselá a pak se něco dozvím a je to pryč. Chtělo by se mi z toho brečet ale nemám důvod! Kdysy sem taková nebyla, možná to bylo lepší ale s tím nic nenadělám.. Nevyznám se sama v sobě ohledně pocitů a myšlenek. Někdy ci tohle, pak tamto. Jsem sentimentální a newím jaký i y se v tom píše. Jsem taky závislá ale ne na drogách ani na alkoholu. Jsem strašná... a 22.listopadu mám narozeniny. Nesouvisí to ale připomínám Vám to.

Chcete slyšet můj názor?

10. září 2008 v 21:19 | Pawja |  About me
dgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrcdgakjdgkb aekfdw l iut qtsear liuoblvnb ůqoud§sa gfduza cszcadskbfauzrc

Když je nuda, tak jděte na stream!!

7. září 2008 v 11:57 | Pawja |  Kravovinky
Já se sama často na compu nudím, takže většinou se podífvám na Stream.cz a sjedu všechno na co narazím. Takže já budu hodná a pro ty, co když na comp příduu , podívají se na můj blog a tím jejich zábava končí mám tu pořady, které stojí zato je zkouknout.

1. Nekecej!

Je to pořad, ve kterém se dva moderátoři na různých místech prahy ptají, na různé otázky. Třebas, co měl Kvasimodo největší - odpověd je hrb-. Někdy se dozvíte opravdu velký kraviny. Co ty lidi nevymslej že ?

Nekecej!

39 díl- Celebritní speciálPOSRANEJ comp

4. září 2008 v 17:22 | Pawja |  Moje řeči
Zase se mi to zkurvylo! Zase ten sráč nefunguje! Newim co mám dělat, už jsem to rozebrala a vyčistila, mlátila jsme do toho, prosila jsme ho!.. NEJDE! ted jak kráva vypatlaná, musim být v nouzovým režimu, protože posraný dvd mi ho zkurviliy. SEM NARANÁ, SMUTNÁ A SERU NA VŠECHNO...

Hilltop Hoods - The Nosebleed Section

3. září 2008 v 16:36 | Pawja |  Musica
Ták tohle je no coment! Prostě mrtě mrtě song. POOODLE meho gusta akoráát! Tedy do té doby, než se mi ohraje že, jako třeba ty ostatní songy..

Hilltop Hoods - The Nosebleed Section


Střední = záhul

3. září 2008 v 15:50 | Pawja |  Moje řeči
Strašný stres na mě začíná padat. Proč? Protože jsme na střední, a tam to prostě není jak na základce. Chodím do školy 3 dny, a už máme 3 domácí ukoly- Aj, Technologie, F. Dalo se počítat, že to nebude jednoduchý jo, ale tohle? Už včera jsme psaly prověrku z Aj a dneska jsme ji opravovaly. Kdyby jste viděly těch chyb! Nejen já, i když já jich měla hodně, ale i zbytek třídy neměl papír bez škrtanců červené propisky. A to teprve začínáme. Strašně to rychle jede, nejdřív se nám tradyčně učitelé představí, pak si vyndáme sešity a hned se učíme. Dokážu si představit, jaký záhul to musí být třebas na Gymplu, ale věřte, že já na SOUT v Přelouči, na maturitním oboru Reprodukční grafik pro média to mám taky složitý. Hlavně kvůli naprostému nedostatku kluků ve třídě. Popravdě řečeno, je nás tam 29 holek. Díky bohu, že celý zbytek školy je naplněn obory pro kluky a že tam, se nacházejí občas fakt dobrý týpci. Jediná utěcha už v tak pochmurném prostředí...
Jenom doufám, že další prváci, to mají jednuduší, a nebo alespon taky takové a že je ani 50 minutové jezdění deně vlakem neodradí od svých oborů, které se vybraly.
Srdečně zdraví, Vaše Pawja.

Jak psát, aby čtenáři rádi četli

1. září 2008 v 19:05 | Pawja
Upozornuji, že nadcházející slova NEJSOU z mé hlavy a okopčila jsme je z Blogu.cz, kde píší rady pro blogaře. Upřímně řečeno, s tím, co je níže uvedené plně souhlasím! Velmi dobré rady jsou to a asi to budu dělat. Teda, budu se řídit, podle těch rad, aby jste si něco nemysleli.
diary

Jak psát tak, aby to čtenáře zaujalo, nebolii jak nadepisovat články a jak psát


Všimli jste si toho také?

1. září 2008 v 18:37 | Pawja

Nový vzhled blog.cz

Předpokládám, že nejsme jediná, kdo v nynějších hodinách zavítal na blog.cz. Už jen samotný příchod na blog.cz jako do přihlašovýná vás šokuje. Ne, že by tam na vás číhal nějaký zlotvor, ale nový vzhled, čímš se podle mého názoru blog.cz posunul do vyších, lepších vzhledových mezích. Ne, že by ten minulý vzhled byl šeredný, to vůbec ne, ale zvyk je zvyk a tohle mě překvapilo. Nejdříve jsme si myslela, že se mi snad stránka špatně načetla, ale poté, co se mi to oběvilo znova, jsme uvěřila. Dokonce i samotné nastvaný už v blogu je jiné a podle mého názoru lepší. Já sama jsme ocenila zobrazování nejnovějších komentářů vedle článku, nebo ukládání. Nemluvně o nádherné modré, která se vám zobrazí, když chcete vložit obrázek.
Tímto bych Vás, blogaře nebo ostatní návštěvníky chtěla na toto upozornit, ať neleníte a zeleníte, a podíváte se na stránku blogu, a sami posoudíte, zda se vám vzhled nový zamlouvá, či ne.
Zdraví vás, spisovatelský duch v Pawje. Adios