Střední = záhul

3. září 2008 v 15:50 | Pawja |  Moje řeči
Strašný stres na mě začíná padat. Proč? Protože jsme na střední, a tam to prostě není jak na základce. Chodím do školy 3 dny, a už máme 3 domácí ukoly- Aj, Technologie, F. Dalo se počítat, že to nebude jednoduchý jo, ale tohle? Už včera jsme psaly prověrku z Aj a dneska jsme ji opravovaly. Kdyby jste viděly těch chyb! Nejen já, i když já jich měla hodně, ale i zbytek třídy neměl papír bez škrtanců červené propisky. A to teprve začínáme. Strašně to rychle jede, nejdřív se nám tradyčně učitelé představí, pak si vyndáme sešity a hned se učíme. Dokážu si představit, jaký záhul to musí být třebas na Gymplu, ale věřte, že já na SOUT v Přelouči, na maturitním oboru Reprodukční grafik pro média to mám taky složitý. Hlavně kvůli naprostému nedostatku kluků ve třídě. Popravdě řečeno, je nás tam 29 holek. Díky bohu, že celý zbytek školy je naplněn obory pro kluky a že tam, se nacházejí občas fakt dobrý týpci. Jediná utěcha už v tak pochmurném prostředí...
Jenom doufám, že další prváci, to mají jednuduší, a nebo alespon taky takové a že je ani 50 minutové jezdění deně vlakem neodradí od svých oborů, které se vybraly.
Srdečně zdraví, Vaše Pawja.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marťas marťas | Web | 3. září 2008 v 17:42 | Reagovat

Mno páwjo ja s tebou celkem soucitím rkromě tý písemky z Aj ale taky mě čeká neboj ... jinak mám stejnej nazor .. to vedro ve vlaku .. hodina cesty .. ty rachy za všechno .. 1000 za učení ... 800 na obědy .... 200 kč na tejden vlakem .. je toho moc ale i psichisky je to náročný ..... ale si myslím že de hlavně vo ted zvyk ... za měsíc už si na to zvyknem a bde to už snad jednoduší ale tenhle začátek bude as nejtěšší .. jinak přeji ti at to zmákneš ;););) ..

2 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 7. září 2008 v 19:10 | Reagovat

jo holka.. tohle moc dobře znám... střední je vážně hodně náročná a oproti základce je to celkem dost velkej skok... ale dej tomu tak 2 měsíce a všechno se zaběhne... já to taky tak měla... teď jsem ve třeťáku a už mi to nějak nepřijde.. ;) držím palce.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama