prostě řeči z hodiny- jak doma, photoshop, vytváříme obrázek, uplný blbky,...

16. října 2008 v 9:19 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Tak jsme zase tady. No tady- na compu ve school- Opět máme poč. grafiku, opět děláme ve photoshopu. Nyní nepracujeme na upravě obrázků ale děláme něco abstraktního ani nevim jak se to slovo píše a je to docela zábava.
Stále nefaká comp doma- teda stále nám ho nepřivezl- a stále jsme nucena číst knihy stále dokola a nebbo pořád čučet na tv nebo si kreslit. Taky doma dělám jiný kraviny ale o tom se neci moc rozepisovat.
No vlastně ani nevim k čemu je tenhle článek ale já prostě ráda píšu na týhle klávesnici a vypnuju tím mezery v hodině kdy D. radí mým spolužačkám s programem. Docela složitý je ten photoshop ale když si to párkrát zkusíte tak je to v pohodě. Vlastně de jen o zvyk a o nalezení všech příslušentví a o vynalezení různých technik.
Hele ted deme pracovat... hm dělá nám problém udělat čáru, jejku to je jak ve školce :D:D. Neposmívám se těm kterým to nejde to dělá ten program ne oni. No tak... Asi sem dám konečněj výsledek.. hm uvidíme jak to bude velký nebo malý.
Ted nám vyprávý o chybách co jsem udělaly. To je chytrá ta interaktivní tabule nebo jak se to jmenuje. Zeptám se jestli si budud moc taky něco načmárat xDD.... Hej oni to nebudou nakonec čáry? Hm škoda...


,, Nebudete vždycky vytvářet jako grafici stejný vzor..." řeky D. a pak se usmál. Teď zase řekl že bychom neměli chatovat když pak nestíháme. Dobrý, to se mě netýká...
Ted jsme se odmlčela. Bože oni jsou snad uplně blbý. Všichni chápou, občas nějaká chybka ale jejich : ,,To nejde!" a tak dále mě silně deptá. DE TO ALE VY TO NEUMÍTE. Ach jo, pipky, nemám je ráda hlavně tu jednu. Chovajů se jak namyšlený Osevšemakamarádim blbky co nic neumí a pořád dělají že se všim souhlasí a usmívají se na tebe. Je jasný že je to faleš a tak dále ale co, nebudu se nad nima vzrušovat, mě je to jedno. Vlatně nejsem oprávněná soudit že, ale vážně, tohle je i na mě mocinky.
Předchvilkou zvoni a ted zase. Juj tohle vážně ubíhá.

Dobře, už du hledat pixky a pak končím. Jen ten obrázek že... Jasný..

Dobře teď jsme předělávala celý obrázek pře se mě to nelíbilo, takže ted to mám modrý. Hm je to hnus, takže to sem nedám, promintě ti, kteří jste se těšili. Kálím na to!!!!!


Líbá WinterNew AfroGirl :-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 16. října 2008 v 21:01 | Reagovat

hele takovýhle milý lidi máme ve třídě taky... jsou prostě na zabití, ale musíš bý silná a odolná vůči jejich projevům slabší mentality.. :D

jinak doufám, že už se comp brzy uzdraví a ty tu s námi zase budeš. ;)

2 Aurisie Aurisie | Web | 19. října 2008 v 19:55 | Reagovat

ahooooj...copak bych ti napsala?!...snad jen ať nám ukážeš nějaký svoje dálo co vytváříš, at víme co vás tam učej! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama