Prosinec 2008

BlaHo- rady pro kudrnáče

31. prosince 2008 v 13:30 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti
Sleduji BlaHo, což je pořad na streamu, kde ukazují různé triky s učesy, jak se o ně starat a prostě různé jiné rady. Většinou, když vymýšlí nějaký nová učes, je to na vlasy rovné. A to mě dost kálí, pře já se svými vlasy toho moc neudělám. Ach ano, za originalitu vykoupeny nudou.

Ale projela jsme celé BlahO - přes 60 dílů - a našla jsme tohle. No rady pro kudrnáče. Měli mýt i další ale nezbyl čas :(.

Takže kudrnaté dámy hleďtě, jiné dámy se koukněte na stream a najděte si nějaký ten originální učes, čímš okouzlíte své okolí ;)
Kde shánět obrázky? Go to Deviantart.com

29. prosince 2008 v 22:55 | Pawja aneb AfroGirl
No tohle je pro ty, co na netu jsou už delší dobu zcela jednoduchá otázka ale představte si, že jsme si právě včera založili blog a nevíte, kam se kouknout, když hledáte nějaký ten hezký obrázek ke článku, který ho zvírazní, nebo prostě haldy jiných obrázků. No tak potom se koukáte na google, na seznam a jiné vyhledávače. Ale co když je něco kde jsou obrázky takové, které potěší a jsou moc hezké ke shlédnutí...

Pokud jste zatím neobjevili kouzlo DEVIANTARTU.COM rozhodně doporučuji alespon jednou tuto stránku navštívit.

  • Musím ale varovat, pokud chcete vyhledat kvalitnější obrázky, zadávejte v angličtině.
  • Pokud nechcete, aby se vám tam tu a tam objevoval reklama přes celou obrazovku, registrujte se.


Prosím, jestli někdo zjistíte, jak vkládat orázky, dejte vědět ;)

Přátelé Pawly WinterNew

29. prosince 2008 v 21:17 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Tak sjem to dodělala. Bohužel, když jsme to uložila to video, vyskytla se asi nějaká chybka a nepodporujemi to 3 fotky, které tam byly. Jinak to bylo všechno hezky na hubdu a teď je tam ta chyba tak patrná, že mi to docela zkazilo i radost z toho ale což.

Dneska když jsme natáčeli ty videa do toho tak byla docela i sranda a pak jsme vymysleli i něco jiného, co musim ještě dodělat ale momentálně se mi do toho moc nece, pře nemůžu sehnat nějakou dostatečnou hororovu písničku. Kéž by Marpě fungovala bluetooth. Jinak se mám fajne a těším se na zítra a pozítří! :D:D

JO a ,původně to videojko mělo být o trošičku něčem jiném ale mě se to už nechtělo pak dodělávat a předělávat tak sjem to udělala takhle. Nojo, lenost zvítězila :D


Ach já jsme tak strašně dobrá! :D

27. prosince 2008 v 12:56 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Víte, prostě to musím říct. Pochlubit se, jak strašně dobře dokážu udělat video. Zatim vám ho ale nemůžu ukázat, pře to nemám hotové a potřebuji k tomu jistou věc od holek ale už teď se mi to strašně líbí.

Já když dělám video, většinou to dělám vše podle hubby, kterou jsme si zezačátku zvolila. Někdy se mi to uplně nepovede, ale jindy je to geniální.Třeba jako to video které dělám teď. Je jakoby o světě Pavli WinterNew a jsou tam fotky sppojené s videi. A já tak geniálně natočila, jak tancuju, že mi to vyšlo akorát do toho. No on to asi těžko každý ocení ale já mám dobrý pocit.

Takže, video bude asi tak... za 3 dny pokud se do té doby potkám s holkama a pokud ne, tak vymyslim něco jinýho ;)

Čus buřtíci a anorektičky :D

Copak sem dostala od Jéžiška?? :)

26. prosince 2008 v 18:51 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Takže nebudu pozadu. No a taky se chci samozdřejmě chlubit :D
Upřímně, to co jsme chtěla jsem všechno nedostala ale dostala jsem i něco, co mě moc potěšilo a výslovně jsem o to nežádalanemyslim jen Naty.


Takže.. V Uterý jsme byla u táty. Jsem myslela že dostanu něco drobného, ale to by nebyl táty, kdyby nám nedal něco extra extra že.¨No Lukášovibrat zapoměli něco koupit k narozkám, tak mu jako dali velkej a dražší dárek než mě ale stejně jsme z toho vyšla líp. On dostal rádio a já....Naty!
Naty je notebook, který je takový malý roztomilý ae dobře funkční! :)
protože se mi nece nece nece zmenšovat obrázky, tak je to v enteru
Vzpomínáme na Vás..

25. prosince 2008 v 12:57 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Nyní se tu objevuji s dalším videem z naší, vaší tvorby. Vaší říkám proto, že na můj blog zavítávají ty dívky, které se na vytváření trochu podíleli. Natáčeno 23.12. 2008 s menším nádechem toho, že jsme posmrti nebo že se naše přátelství rozpadlo. Děkuji za potlesk :D

Vzpomínáme na Vás..Tanééc Tigi, Kaminy a Pawjuši

21. prosince 2008 v 16:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
No na těláku nás holky naučili tento ,,tanec" a my to potom předváděly před Marp. Ona po mě vyžádala fotoaparát a zdokumentovala to. Bohužel naše milá paní učitelka nás tam vyrušila (zalovala : ,,Kamilo!"), takže to není dokonalé. Já jsme to za se nějak ,,upravila" aby to mělo nějakou hlavu a patu. Příjemné pokoukáníčko

Tanééc Tigi, Kaminy a PawjušiCo bych NECHTĚLA dostat pod stromeček?

21. prosince 2008 v 16:07 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Na mateřské blogu blog.blog.cz se objevila soutěž a já po dlouhé době se do njí teké zapojuji :)


Co bych nechtěla dosat pod stomeček?

Už nikdy více nechci tu strašnou žehličku na vlasy jako minule. Kvůli reklamě raději neuvedu značku, protože nechci být nařčena ze špatné reklamy. Nejen že mi nevyžehlila vlasy ale také mi vytvořila takový učes, který a) nešel namočit tak aby splaskl b)kdyby vlasy více ztvrdli, tak bych neprošla dveřmi. Poroto radím těm, co mají kudrnaté vlasy : nekupujte si žehličku, u které nemáte od někoho ověřenou výkonost a nebo se spokojte s tím co máte.
Mami (ježíšku) už ji neci!

Revoluce hotova ! - Purple is..

19. prosince 2008 v 19:54 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Vzhled je konečně hotov! Po 4 dne neustálého přemýšlení, vymýšlení a plánování jsme udělala něco, u čeho se nebojím, že mě všichni odsoudí a řeknou si : ,,Ty že chodíš na grafárku? :-O".

Je to možná trochu zvláštní, když jsem do záhlaví dala tu holku s podivnýma fotkama :D ale mě se to líbí a je to takové osobní, takže když někdo příde na můj blog, okamžitě pozná že je můj.

Původně jsme tu už jeden článek o tom měla mítz napsaný, ale když jsme to psala ve škole, platnost stránky mi vypršela, takže se mi to celé smazalo a už jsme neměla tu náladu psát to znova, pře to bylo docela dlouhé a obsáhlé a už jsme si ani nepamatovala, co jsem tam napsala.PŘED


Nyní

Blbé ČD (české dráhy)

17. prosince 2008 v 17:17 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Chtěla bych Vám ukázat, jak strašné to máme my, co musíme dojíždět vlakem do školy. Newim, jak moc se to týká vás, ale mě to hodně štve a hlavně v momentální době, kdy se vlaky změnili a také dražili!

Mnozí víte, že počínaje touto nedělí (14.12.2008) se změnili a také zdražili jízdní řády. Pro mě, která musím do školy dojíždět 34 km deno deně se to má s penězi následovně: Původní cena byla 36 korun. To je ale samozdřejmě studencká sleva. Nyní, když se ty vydřiduši z nás rozhodli tahat peníze stojí mě to 45 kč, což je o 9 kč dražší.. Nojo, řeknetesi 9 kč to nikoho nezabije ale když to týdně dělá 45 korun za to by byli skoro dva ty dobrý hamburgry!, měsíčně to dělá 180 korun což je pomalu na kredit, a ročně, když bychom měli 220 praocvních dnů je to 1980 za coč by byly hezká bunda, dvoje kalhoty a nebo 5 trik!! . Takže prakticky, se dá říci, že projezdim bundu ročně!


Nu ale ticka sem, ticka tam že. Ale víte co se rozhodli také dráhy pokakat v neprospěch lidí, co dojíždějí z Holic/Rovně do Pce v 6:50? Rozhodli se posunout vlak a tím pádem můžeme vždy udělat pápá vlaku, do kterého v Moravanech nastupujem a jede nám do Pce. Vážně on to udělá tak, že když vidí Žlutáska vlak se kterým jedem z rovně do moravan tak to startne a odjede! Tohel nám udělat včera a předevčírem. Dnes jsme byly tak chytrý, a jeli o 40 min dříve, což znamená, že jsem vstávala v 5:20! Jo v 5:20!!! Pak čekáme půl hodiny v Moravanech a konečně pak nasednem do vlaku, kterým jsme jezdili předtím. Je to NAHOVNO ale co máme dělat. Zítra skusí Marp ukecat učitelku, abychom mohlůi jezdit o 15 min pozdě na první hodinu, pře když nám ujede tamten spoj, další nám jede až za půl hodiny a tím se pak konečně dostanem do PCE a posléze do Přelouče.

Martiny debilní kecy :D

15. prosince 2008 v 20:00 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Natáčeno Za růžkem, kam chodíme, když máme na praxík volno. No já tam chodím jen kvůli holkám, oni mají vznešenější cíl tam chodit kouřit!!!. Dneska jsme tam byly ale samy. Tedy já a Marp, pře nás pustila na volnou dříve a holky jsou nemocný nebo já už nevim proč :D. Marpa tam má místy drsný keci, ale nejsem si jista, jestli to vy oceníte, když jsem u toho nebyli... Mnou trochu upraveny a předělaný :)


ZÍTRA MARTINO PROSTĚ PUDEŠ DO ŠKOLY!!osobní věci :DNewím jaká vzhled...

14. prosince 2008 v 19:13 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Čusík lididla, jak to šlape? Ale, předejdu tohle tlachání a přejdu k věci.
Tento vzhled se mi nějak už nelíbí jo to se stává porád a tak dělám nový. Ale protože si nemohu vybrat, tak sem jich udělala více. Všechny jsou skoro stejný jen s různými záhlavími. Nechtělo se mi dělat nic moc extra, když mi to stejně vydrží sotva týden. Prosím, koukněte se na to, a do komentářů napiště, co by se vám líbilo. Možná se ale stane, že na vaše názory hledět nebudu a nakonec tam dám uplně něco jiného ale to už je věc druhá.. :D
1. Holka

Step Up 2- závěrečný tanec

12. prosince 2008 v 20:04 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti

No, sice jsem říkala, že ted budu akční na tom blogu ale nějak se mi to extra nedaří co? Já nějak neci, vím, že jsme přednastavila jeden článek ale on se nějak nece zveřejnit tak jako na něj čekám víte? :D
Nebudete věřit co se mi děje. Vážně, každej normální člověk by si pořídil nový comp, nebo alespon novej HW ale já ne.. A víte co? Ted se mi pokakal i SW ztratky proto, že předně nevim jak se to píše :D:D Prostě na Firefoxu nejde už ani youtube.com! Nejprve odešel seznam a teď tohle?! Zkoušela jsme ten program vymazat ale když jsme ho nahrála znova, problém byl stejný. A já chudák to musim nějak opravit a to vážně newim jak!

Nu ale já jsme vám tu nechtěla tlachat o svých osobních problémech pře jinak by to bylo mnohem na dýl. Chtěla jsme vám ukázat video, na který se poslední dobou koukám porád. Mnozí z vás to znají pře jsme měli to štěstí, viděl Step Up 2, což mě se poštěstí až v Pondělí, kdy mi spolužačka ten film snad pučí. Toto je závěrečný tanec, který je totál maso! Takhle bych chtěla umět tancovat, pro tohle já žiju!

Step Up 2 - závěrečný tanecMexiko- Tři sestry - text

12. prosince 2008 v 19:58 | Pawja aneb AfroGirl |  Musica
Stáhla jsme si to, pře to hrají na Peckách a já se to snažim naučit. No zatím si to pořád pouštim dokola a zpívám si text co jsme si našla na netu. No, snad to najde fandy i u vás..Tři sestry - Mexiko


Nekecej! 50.díl - Helena a Viagra (poštovní vak :D:D)

8. prosince 2008 v 20:43 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Uplně super :D teda vždycky s emi to líbí ale když jsme pochopila to první tak sjem se tlemila hodně :D:D Moc dobrej díl :D:D

Nekecej! 50. díl - Helena a Viagra!


Mnam mnam Bobík

7. prosince 2008 v 14:15 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Pro Lucku :D:D

Mnam mnam Bobik
Hýbací pixelky

7. prosince 2008 v 12:15 | Pawja aneb AfroGirl |  Obrázky
Neustále si hraju s tím vzhledem. Newim mno ale nějak se mi to nezdá ale když něco přidám tak je to zase moc... Mám mokré vlasy a mám rýmu, newim jestli za to můžou ty vlasy nebo to, že jsme si dneska nevzala prášky.No uvidíme.

Zásobuju článkama, pře mě to momentálně baví a tqaky nemám co jinýho napráci. Dívala jsme se po devíku a napadli mě pixelky-hýbac, a oni byli ták legrační!í. Nuže, tak jsou tady :)


1. Zamilovan:

Fotky za poslední měsíc

6. prosince 2008 v 22:55 | Pawja aneb AfroGirl

Dodělala jsme nový vzhled. Není to sice to co sjem chtěl ale lepší než červená že? :D Je to modré a černé, což je návrat ke kořenům, co byly asi před rokem. Taky jsme byla na pár SB ale zatím jsme nedala moc komentíků no :D Momentálně toho dělám moc naráz ale já su na to zvyklá a docela mito i chybělo :D


Dllouho tu nebyly fotky. Moje, naše, vaše.. Takže pře teď su s Frogim silně aktivní, dám sem pár fotek, které jsme v poslením měsíci udělala. Bude too asi hodně, namíchané a tak dále ale to je u mě normální- chaos :D.. příjemnou zábavu :D


Tady je pár fotek pouze mě a něčeho :)

Tohle je ze dne, kdy jsme jela na půl kuřátka.. hm :D


Radovat se? Ano!:D

6. prosince 2008 v 20:43 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
No.. jsem zpátky. Radovat se? Ano.


Takže dneska konečně ten týpan přišel a vyměnil nám zdroj. Nemohla jsme ale přijít hned, pře tu byl Tomášek a šel sem bratr. Pak když jsme se na comp dostala, musela jsme vyřešit problém s bedny ae je to na tak dlouho, že na to kálim a udělám to někdy jindy. Já si s 3 bednama vystačímzatím. Teď jsme se vydala stříc novím videím na youtubu a streamu o Brit, co mám vyhlídlí ze školy už několik dní, oběhla jsme důležité SB a zachvilku v tom budud pokračovat dál. Zatím se mi načítá video na streamu a hledám na devíku obrázek na new vzhled pře tohle je ke blinkání. Poté udělám nový článek, upravim menu a dám se pár pixelek. Pak pudu spát s dobrým pocitem, že jsme pro blok konečně udělala něco hezkého a budu přemýšlet o tématech, které probíráme se Zlatem. Takže zatim čus přátelé blogový!PS: Zítra má prý vyjít Cirkus, takže to CI!!!! k Vánocům :D

Málo info i když mi to stále nefunguje

5. prosince 2008 v 9:51 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Ahojky lidi. Nemyslete si, že mi to funguje, takový zázrak se nemůže stát ne? Ale jsme ve škole -opět- a ona tady nefunguje ani ta horní lišta tady na blogu a takže se nedočkáte žádneho obrázku zvýraznění a ni podobně. Pár info z života: Jsem štastná, spokojená, zamilovaná i milovaná. Škola je napohodu, mám len čtyři 3, Fýzu jsme si opravila na 2. Dneska máme slučák se školou jako ze základkou a dám si pizzu. Stále jsme nekoupila žádné dárky a jsme z toho už trochu nervní. To je asi vše. Podívám se na Affs a dám vám komentíky. Vážně se už těším na svůj comp!!!