Leden 2009

Nasazování rovnátek - průběh

29. ledna 2009 v 20:09 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Ach je to tu. Tlačí mě destička do zubu, šišlám a oni se mi smějou, on se se mnou asi nece líbat a polívka mi zůstala za drátkama. Dnes již mám rovnátka a budu jejich otrokem po dobu 2 let.

Jak to ale dneska vubec probíhalo?


Nejdřív jsme se tam dobravila a oni mě bez nějakejch caviků posadili do křesla, ve kterým jsem ležele celý 2 hodiny. Ze všeho nejdřív mi očistila zubiska takovým jemným kotoučkem. To bylo docela i v pohodě. Pak ale přišlo na řadu zkoušení nasazení korunek a to už bylo horší. Měla jsme sice od gumiček udělanou mezírku mezi zuby ale stejně to natlačování na zum bylo strašný. Představte si prostě, že na prst rvete prstýnek, kterej je uplně přesně ale stejně to nejde a bolí to. Největší biolest ale přišla, když se mi snažila narvat spodní pravou korunku. To sjme si říkala,

at už je konec pře to bolelo, ne však moc ale prostě bolelo. Když to bylo narvané, zubařka vzala kleště a zase to vytahala ven, poté to sestra potřela lepidle a rvaní na zuby proběhlo znovu. Poté přišlo na řadu nasazení mi takového gumového postroje, který slouží, aby se vám pusaroztáhla co nejvíce. No

Jak já to mám se zuby

27. ledna 2009 v 17:49 | Pawja aneb AfroGirl |  About me


Kdysy dávno, jsme chodila k jednomu zubaři, který ignoroval moji vadu zubů. Když mi narostli druhé zuby, dva přední mi udělali hups dopředu a skus jsem měla silně posunutý. On ale říkal: ,,To se spavý samo." Jo houbelec. Zuby rostli dál a moje tesáky se stále více posunovali dopřed. Když byla deformace hotova, z mých nedosataků si někdy dělali srandu ostatní. Někdy jsme totiž po zavření pusy nechala jeden zub venku, nebo jsme ho olizovala a nebo při fotkách a mém usměvu byl silně vidět a zohyzdoval mě.
Tak jsem se rozhodla, změnit zubaře. Začali jsem chodit k jedné zubařce, která mou vadu poznala okamžitě a chtěla to řešit. Bohužel, bylo to v takovem rozsahu, že nandavací rovnátka by byla k ničemu takže jsme zavítala k ortodontistovi - specialista na rovnátka- a tam mi řekli, že to vyřešíme fixačním aparátkem napevno.

Totální nuda (totálního retarda)

27. ledna 2009 v 10:41 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
ÉÉÉ.. dneska jsem nebyla ve škole, pře mi ráno nebylo moc Ejchuchů. Původně jsem měla jít na rovnátka ale nějak to nevyšlo. A když jsme tam seděla Naty a v brouzdala po Streamu při totální nudě Tak jsem jako začala dělat kraviny a z toho vytvořila pak video. No to video je tady pod těmito kecmi no.

Hele u toho jak tam zívu, nežzíváte náhodou taky? Já teda jo :D

Totální nuda (totálního retarda)Odmlčim

24. ledna 2009 v 19:19 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Možná se ted na nějakou dobu odmlčim s články.. asi tak na 2 dny :D:D Možná na 3 a nebo na žádnej, jenom mě ted nenapadá nic, co bych sem dala. Kruciiii

2. díl One Man Show-NoiseBrothers

23. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky

Už zase newím co sem mám dát. ucat si články z prstu je hnusný a tak dávám něco opodstatnělého. Uvědomila jsme si také, že když to nechám na zítra nebo pozítří tak se žádného článku nedočkáte, pře v pátek nebo sobotu na compu moc nebudu. Mám jiné věci na práci! :D:D

Zítra (pro vás dneska - píši to ve čtvrtek tak si musíte uvědomit ten posun :) jsem nechtěla do školy.raději budu mluvit v přítomném čase teda . Nakonec jsme
mámu neumluvila. Musela jsme jít. Díky bohu mám omluvenku, takže mě učitel pustí -snad- o 15 min dřív, takže doma budu o hodinu dřív doma.

Hledám jak tydýt X-meny na netu ke shlédnutí. Hledám 2 nebo 3, ale nikdy mi nefungují. Jako na otvoru je ani nikdo doma nemá a tak mi nezbyde nic jiného než čekat, až budou v telce :(


__________________________________________________

Mým oblíbeným pořadem na stremum je ONA MAN SHOW. Někomu to možná příde ze začátku jako kravina ale já to upa žeru :D Pokud máte v plánu se pobavit, rozhodně na to koukněte. Tohle je můj nejoblíbenější díl ale i ostatní jsou dobrý. Třeba nedostatek dukrové vaty u kolotočů v 1 díle :D Jo a ten ,,vtip" co řiká Kazma o tý masturbaci řikám i já ve škole. O všichni jsou 5x deně :D:D:D


Nový vzhled- girl v pozadí

20. ledna 2009 v 20:27 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Nový originální vzhled z mé dílny. Nic jiného není, co bych k tomu dodala.


No dneska jsme mohla mít 2 z matiky. Krakru taková potupa, psala jsme test abych si rozhodla známku bud 2 nebo 3 pře mi to vycházelo 2,5 ale já se vůbec neučila. Počítala jsme s tím, že mám 3 a když učitelřekl, že WinterNew si napíše test tak jsem krakru koukala jak pako co to po mě chce. Dal nám 3 příklady. Nebyly těžký ale já... špatně určení společní jmenovatel, nedokázala jsme se zbavit x v rovnici a ještě něco.. Prostě jsme tam nic nenapsala. Teda vlastně jo, 2 příklady jsme počítala ale pak jsme se rozhodla, že je to špatně a totálně jsme to zaškrtala. Mno nic.. z naší třídy má jen 1 holčina 2 v pololetí a to si to zaslouží. Já se s tou 3 spokojim. Asi bude jediná na mém pololetním vysvětšní, i když newim jak to bude s Praxí..


Vzhled vypadá takto!...


Photografie nyní jenom mě

18. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota

Jsem si myslela, že tady je hodně mých fotek a ono nicht! Koukám, projíždím a ono jen asi 1. Tý jo, dobrý co? No a tak to spravuju. Nece se mi sem moc fotky dávat. Ani newim proč. Ráda se vystavuju, pak slýchávám, jak sem sexy och já wím, děkuju a jiné krásné chvály na mé vlasy krása vykoupena šílenctvím . Šílenctví. Divrý slovo.

Právě když tenhle článke píšu, tak není ted den, který je ten článek zveřejněný, No o tom jsme už mluvila. Ju a newim co jsme tim chtěla říct... Proč mě porád na tom ICQ rušíte od práce, když pak newim co dělám?!!

Tý jo, docela stresující tenhle článek. Ne stresující ale roztěkaný jak já občas říkám- hodně často ve spojení s naší třídní O_o.

Minimální retuš!Songy ze Šíleně smutné princezny

16. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Musica
Písničky z mé nejoblíenější pohádky. Prostě tu pohádku zbožnuju. Jak je.. no ty písničky, celý ten děj. Uplně nejlepší!!! (žádný čerti) Trochu se dostávám do ,,rauše" když tyhle písničky poslouchám :D:D. Co vy , máte traky tuhle pohádku rádi?

Já už to vímJak změnit název blogu?

16. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Docela mě překvapilo, když sjem se dozvěděla, že jedna otrlá blogařka (blogerka) neví, jak změnit název blogu. Tím se myslí, jak změnit to, jak se jmenuje blog když ho otevřete v okně. Pokud otvírátě ve více oknech, název blogu můžete vidět v nadpise tohoto okna. Pokud okna nepoužíváte, název se ukáže v liště dole, kde e zobrazují otvíraná okna. Doufám že srozumitelné..:)


Tak tedy k věci.


Jak změnit název blogu?Klikněte na Nastavení a poté na Záhlaví. Tam by se měla hned oběvit kolonka, do které je možno psát. Pokud však máte zvoleno : Bez záhlaví, musíte to změnit a poté napsat. AŽ to uložíte tak opět mmůžete dát bez záhlaví.(kdybych měla print screen, dala bych i obrázeky, jenže já ho nemám (mám ale newim kde) tak nic nebude..
Informace ke dni 14. 1.08 - vzhled, knihy, ICT, Médi

14. ledna 2009 v 21:01 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Já wím,že se ti to záhlaví Marpo nelíbí, ale mě jo, takže to sem dávám.


Všimli jste si, že stream trochu změnil vzhled? V načítání videí. Já teda jo a je to asi změna k lepšímu. I když.. Stream se pořád mění, no asi ce být lepší než Youtube. I když newím, jestli nějaký czech server o videí prorazí víc, než meinárodní, který je dokonce i v češtině.

Tema je momentálně Dolly. Nedávno se mi podařili regnou se na Deviantu a tak jsem hledala. Našla jsme jendu holčinu, která má fakt krásný obrázky. Fotky lidí, zvířat přírody. Prostě krása. Nějak ale nemůžu najít, jak se tam lidi přidávájí do oblíbených. No to snad časem vypyluju :D.

Mlha v Rovni

14. ledna 2009 v 17:00 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Už jsme se v jednom čánku myslím zminovala, že u nás v Rovni dne 11.1 byla strašná mlha. Uplně masivně nás to obklopovalo a když jsmes se dostali do středu pole, tak kolem bylo totální bílo, že kdybychom neviděli stopy ve sněhu, zpátky bychom se nedostali.

Přináším tedy nějaké ty fotky, aby jste věděli, že já svojeho Frogyho nosím pořád sebou, a jsem stejně aktivně aktivní, jako jsem byla kdysy ale s Petuši moilem nebo Marpy mobilem. Éra fotek pokračuje :)

James Morrison ft. Nelly Furtado - Broken Strings- text

14. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl
Krásná, pomlá píseň, kterou můžete slyšet na Evropě2 nebo na mém mobilu ;)

James Morrison ft. Nelly Furtado - Broken Strings


Má videa

13. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Hrska videí, na kterých jsem se podílela svou tvorbou. Tedy většinou. Ale to, že se nachází na mém porfilu na Youtubku mě opravnuje sem dát ne? Prostě chci. A nebaví mě to dávat do menu. Takže tady naše videa. Především moje kraviny :)

Ufoni

Taneční kreace
Jsem holka magor
Že mě nechytíte

Ida Corr vs. PawjaAfroGirl

Minnie and Pawja Apologize
Schránka s mým uměním

11. ledna 2009 v 18:18 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění

Zde vám ukazuji, pár mých výtvorů . Prosím však, kdyby jste měli v plánu kopírovat, tak jen s ikonou :)
Nepředpokládám však, že zrovna moje budete chtít, když ve světě internetu je mnoha jiných krýsných výtvorů ;)

-do této schránky budu postupně doplnovat nové a nové zboží, takže když by jste chtěli nakukávat, tak sem chodte častěji ;)Porod

11. ledna 2009 v 17:55 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Nějak mě baví dávat sem články. Pořád mám nový a nový nápady, co bych sem dala. V nejbližší době se dočkáte fotek, co jsme dneska fotili v tý ukrutný strašidelný mlze.

Už před nějakou dobou, když byly holky u nás jsme natáčeli kraviny. Hororové chození a jiné. Taky tento porod :D Je to silná parodie a krapátko trapný ale mě dostává ta hudba k tomu :D Příjemnou zábavu a minymum urážek..

Porod


Personal Shopper - hledání věcí v obchodě

11. ledna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Hry
Ttotž je jedna z mých oblíbených her na Onlinovkách.Hrála jsme to porád dokola, dokud jsme si nezapamatovala, kde co je, kde jsou tažky a tak dále.

Hra spočívá v tom, že v každém kole musíte najít určené předměty, které se vám zobrazují dole. Když jste bystří, všimnete si i tašek, které vám pak pomáhají, když němůžete něco najít.

Tato hra je spíše určena pro dámy ;)

PS: v 1.levelech-rtěnka je nad její hlavou.......... v 2. střevíček je u levého obrazu dole..........¨3 kola. ta kočka je na hradě v levo :)

Personal Shopper


Přecitlivělá

10. ledna 2009 v 17:09 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Zase jmse smutná, tvář mám slepenou od slz a nece se mi to jít umejt. Důvody jsou osobní, ae já to trochu přeháním. Řikám že je to závislost a apsták je na mě takovýto. Taky jsme si četla HP7 a oni tam umírali což mě taky vždycky dostane. PŘECITLIVĚLÁ, PŘECITLIVĚLÁ, PŘECITLIVĚLÁ!!! Ať už je (..) zase sobota.

PS: já se snažim mluvit slušně i když dneska (noc) jsem to zase neakceptovala mluvila jsme stejně... takže (..) tohle znamená nějaké sprosté slovo.

Noisebrothers - přiznáváme se :)

8. ledna 2009 v 22:02 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Prostě ... halus! :D:D:D Výtlem jak svin z toho :D:D:D


Noisebrothers - přiznáváme se :)


:D:D:D:D

Nejlepšííí!! :-p (pápá průměre)

7. ledna 2009 v 17:27 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
_Normálně mám teda asi sklerozu. Už je to asi po 4, co jsme zapoměla něco, co jsem sem chtěla dát. Haluz.

_Ve škole jsem nejlepší z Technologie a z Fyziky. Jo jsme možná vychloubačná, ale to je poprvé, co jsme takhle v něčem nejlepší. Já vlastně ve škole mám jedny z nejlepších známek :). Takže u té technologie. Předtavte si, že máte čtyři 1. Ze čtvrdletky jsme dostala 2 :-o a to znamené, že mám na výzu nerozhodně (1-2) Tak se učitelka ptala, jesi ci být zkoušená (jasně, jinak nebudu nejlepí) A tak mě vyzkoušela a.... dostala sjme 1 ze zkoušení díky za otázky který umim, děkuju Offsete!! a tím pádem mám 1. Jako jediná ze třídy!
Pak ta Fyzika. No zezačátku to bylo na 3. pak jsme dostala další 3 ale potom jsme probírali příklady, který já chápu a baví mě je počítat takže jsme dobrovolně chodila k tabuli a vysloužila si 1 a 2. Tím pádem se mi známka zlepšila a... mám 2. Učitel o mě sám řekl ,,přichází nejlepší fyzikářka". Samochvála smrdí, ale tohle řekl on :).


_Ted k tomu vzhedu. Když jsme jeli s Marpou domů, ona si něco dělalala na Naty měla jsme ji dneska ve škole tak jsme vymýšlela nový vzhled. Teda jako ten byl uplně jiný, než vydíte tady. AŽ budu mít větší možnosti stvořim ho, jenže těď by to bylo zdlouhavé a nece se mi do toho.. To co vidíte, bych nazvala jako přechodný stav. Je to hezký ale , není to prostě dokonalý ani nijak originální, takže to pude zase do kytek. Jednou...

Tak a takhle to vypadá ;)


Všude bílo

5. ledna 2009 v 18:16 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Je to radost nebo utrpení?

Je všude, na střechách, ve vlasech, na kolejích , na silnicích. Kam se podíváte jen bílo. Mě osobně se líbí pohled na krajinu, které je zahalena v tý obří metrový peřině, na promrzlé stromy, na černé ptáky brázdící oblohu, na padající sníh a křištálově zamrzlou hladinu potoka ale má to i svoje mínusi. Udám příklad z mého dnešního života:

Ráno jak malované. Vstanu a udělám normální raní aktivity, pak se dostanu na nádraží, povídáme si s holkama a čekáme. Nic. Žádný vlak. Pak konečně uslyším houkání a všichni s očekáváním se nahrnou k peronu jenže..