Informace ke dni 14. 1.08 - vzhled, knihy, ICT, Médi

14. ledna 2009 v 21:01 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Já wím,že se ti to záhlaví Marpo nelíbí, ale mě jo, takže to sem dávám.


Všimli jste si, že stream trochu změnil vzhled? V načítání videí. Já teda jo a je to asi změna k lepšímu. I když.. Stream se pořád mění, no asi ce být lepší než Youtube. I když newím, jestli nějaký czech server o videí prorazí víc, než meinárodní, který je dokonce i v češtině.

Tema je momentálně Dolly. Nedávno se mi podařili regnou se na Deviantu a tak jsem hledala. Našla jsme jendu holčinu, která má fakt krásný obrázky. Fotky lidí, zvířat přírody. Prostě krása. Nějak ale nemůžu najít, jak se tam lidi přidávájí do oblíbených. No to snad časem vypyluju :D.


Snažila jsme se dostat na jeden blog mé spoluačky. Dneska ve škole jsme okukova její počítač,

kde ten blog měla a nemůžu se na něj dostat. Zapamatovala jsme si sice adresu ale asi ji zadávám špatně pře se tam prostě nedostanu. Možná bude mít adresu na spolužácích ale mě se nece tam chodit :D.


Nemůžu se dočkat soboty. Je to jako droga, pomalu si odškrtávám čárky a čekám, až se mi Médínek vrátí. Bože, nechutná závislot, přesto neskutečně krásná. Měl by mě pestat posílat ty krásný sms nebo se dlouho neudržim.


Už nebudu těhotná :D:D.- osobní důvody :D

Ách zítra píšem z ICT a mě se NECE NECE jít učit. To raději se budu nudit tady. No vlastně já si pudu číst HP7, jako to dělám už 3 dny. Další droga.Když jsme u těch knížek už asi 2 měsíce jsme nic nečetla. Teda nic nového. Pořád jenom dokola čtu to, co mám doma v knihovničce ale nic nového! Chtěla sjme Eldeska - no i toho jsme vlastně četla- ale nedostala sjem ho. Nece se mi jít do knihovny, pře bych platila 30 kč - takovrjch peněz :D- a pak tam stejně nebudud chodit. Chci si pučit smívání, které jsme nedávno dokoukala na Netu, abych věděla, jaká je knížka. Nehorázná lenost toto a taky nehorázný nedostatek času.

No chtěla jsme po Jakubovi Lets dance 2, pře mi to enchtěl pučit, tak jsem se koukla na to na netu a teď.. Když jsme to dokoukala mi to pučí. On to dělá schválně!? :D:DA asi toho nechám. Pro tentokrát. Tak co.. jak se vám líbí nový vzhled? :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurisie Aurisie | Web | 14. ledna 2009 v 21:21 | Reagovat

no osobní důvody xD on má Jakub filmy? A má jich hodně? :D Chci pučit! :D

Jinak ten vzhled je pěkný a zajímavý, leč si ale myslím že na tvé schopnosti dosti jednoduchý ;o)

2 Petrush:-P Petrush:-P | 15. ledna 2009 v 17:30 | Reagovat

Hezůů Dezz!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama