Únor 2009

Christina Aguilera- Save Me From Myself (video, text)

24. února 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Musica
Dle mého jsme ji tady už měla ale když koukám po blogu, nikde nic, tak je tu znova. Ted jsme totiž projížděla youtube a videoklipi Chistiny a tuhle mám moc ráda. Zase jsme si jí stáhla do compu a asi 3x pustila a obnovila jsme si text a rovnou to sem teda šoupnu. Tak tedy příjemný pomalý romantický poslech dámy ;)


Christina Aguilera- Save Me From Myself
Práce na praxích- čárová předloha

23. února 2009 v 17:10 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění
Tak vám ukážu co děláme na praxích. Z dáolky to vypadá strašidelně a člověku trvá delší dobu než pochopí, jak na to ale ono to není tak těžké. Nejhoší je to obtahovat centrografem. Newim proč, ale mě se vždy povede že se mi to rozmaže a pak mám papír bud kompletně rozmazaný nebo nenápadně přepatlaný bělítkem. No není to práce pro mě. Díky bohu, dneska jsem to začala a i dokončila takže tedka retušujeme filmy...


Menu s Rubrikou ve článku

22. února 2009 v 16:36 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Nacházíte se na blogu, jehož majitelka je posedlá focením vytvářením a natáčením videí, jako každý hudbou a láskou Bartimaeusem ale i jinými sqělými knihami. Napíše včas i ty kratší články ve kterých se svěří se s vými zážitky z života.Když doma usedne k počítači, hledá i nějaké zajímavosti a vtipné kravinky. Často se vyskytuje na Devíku, kde nachází různé obrázky co jí zaujmou. Chodí na grafárknu, takže občas se tu objeví něco jejího umění . Další info jsou v rubrice o mě.
Varování kvůli silnici

22. února 2009 v 15:38 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Lidi, pokud se rozhodnete dneska projet silnicí v Dolní,Horní Rovni, Komárově nebo Litětinách po malé straně NA KOLE tak si to okamžitě rozmyslete! Jela jsme pro pečivo a málem jsme se zabila nebo dostala vsteky infarkt. Na silnici totiž leží taková břečka, že se to nedá projed bez neutálého smekání, padání nebo sprostého nadávání.

Oznámení: Příjezd u hor

21. února 2009 v 17:36 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
No a jsem tady. Tedy do Pce kraje jsem přijela někdy kolem 12 hodin ale než jsme se dostala dom, pár chvilek uběhlo. Musela jsme totiž ještě usnout na gauči mého drahého :D.

Jaké to tam bylo? Prostě luxusní! Nejenže jsme se hned za den, rspktv za 2 naučila lyžovat tak, abych už tolko nepadala ( ach ten začátek byl tak vtipný! :D:D) ale na chatě s těmi lidmi jsme si užila horázní srandy. Také jsme obohacena o pár životně důležitých zjištění :D:Dno coment.

Když si uvědomím, že včera touhle dobou jsem seděla s holkama na druhý chatě a dělala si srandu z tý holky, co měla namalovaný obočí, pře tam žádný neměla. Nebo jsme možná touhle dobou mastila Žolíky, který jsme se naučila právě včera a už jsme luxusně všechny porážela :D.

Sněhu bylo krásně. Každej den sněžilo a bylo přez metr sněhu- asi-. Díky bohu, já tam nekončila tak často jako Ivča, která prakticky takždý den se v tom válela pře asi nějakým nedopatřením zakopla nebo jí tam ti bastardi hodili :D. Jednou dokonce sněžilo a foukalo tak (uterý), že když jsme šli na kopec za chatou, nemohli jsme najít cestu, která tam byla projetá a když sjme se raději o půl hodinu déle vraceli zpět, naše stopy nebyly v té haldě sněhu vidět. Díky bohu že to bylo takovej kousek a nebo že se nedalo nikam ztratit :D.

Oznámení: Odjezd

13. února 2009 v 19:21 | Pawja aneb AfroGirl |  blog

Oznámení:


Dámy a pánovéé, návštěvníci mého logu
Zítra odjíždím na hory a vrátím se až v sobotu, takže nebudou žádné články, žádné komentáře. Přejte mi ŽÁDNÉ zlomeniny a já vám to také přeji. Pce kraj má totiž prázdniny a já do něj spadám takže hurá si užívat bez učení na horách. Doufám, že vás to také brzo potká ;)

Petruš, nebudu tady takže nebudu ani chodit ven tak si napiš Marpě a ona kdytak pude ale ani Luc nemá prázky tak jedině že by jste byly vy dvě a nebo i Alča ae nevim jestli ona přijede...

Horor Mlha

11. února 2009 v 16:27 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Další , už trochu postarší video z naší tvorby.
Zezačátku jsme si neuvědomila, že to mám ve špatným uhlu ten foták a pak to v tom taky řikam.Pawjuša,Petruša a Maarfuša.. :oD

Ukázka rozbřesku a Stmívání od Edwarda

10. února 2009 v 17:38 | Pawja aneb AfroGirl |  Knihy
Pro milovníky celé sáchy Twilinght mám malé překvápko. Možná někteří z vás jste na to už narazili, možná někteří ani nevíte, že nějaká 4 (popřípadě 5) vyjde ae je tomu tak. Čtvrtý díl je normálko pokračování ae dalším má prý býti Stmívání (tedy 1 díl) ale z pohledu Edwarda (všichni VÍME kdo to je)

A čeho že se to týká to překvápko?

Na stránkách vydavatelství těchto knih ( Egmont) jsem našla stránky, kde je napsaná první kapitola jak Rozbřesku, tak i toho Stmívání od Edwarda. Pro ty co je to novinka přeju hodně radosti při čtení (a smutku při zjištění, že je toho tak málo) a pro ty co to znajů tak hodně štěstí do zakupování nebo objednávání nové knihy. :)

ps: Rozbřesk vychází 25.3


Ukázka Rozbřesku


Ukázka Stmívání od Edýho


Brisingr? Už? :-O

6. února 2009 v 18:15 | Pawja aneb AfroGirl |  Knihy

Proč mi to nikdo neřekl? Proč to newím? Mám pocit, jako kdyby to nikdo nevěděl i když to asi pravda není... Čekala jsme na listopad, myslela jsme si, že je to v listopadu a ono?... Prdky! Už je to tu 6. dní a já vim uplný houbelec. Ve sředu jsme koukala na vývěsku jako debil, dyž jsme viděla, že tam je napsaný Brisingr u jednoho knihkupectví ale dneska při procházce po Pce jsme ho viděla! Klidně si to vykračuje.. no teda stál na pulku ve knihkupectví, jen tak nevzrušeně kolem něj lidi chodili a kdybych já bejvala přešla na druho stranu Třídy míru tak jsme v uplný nevědomosti ještě tedka! Chci tu knížku ale víc chci Rozbřesk a co nejdřív Stmívání z Edwardova pohledu. Předtím jsme nic k čtení neměla, ani nic, co bych ke čtení měla vyhlídnutýho ale ted hned 3 knížky! Kde na to mám kruciš vzít! Blbá hospodářká krize, nejlepší spisovatelé!


Jo a já doufala že to bude na E. Eragon, Eldest a.. Brisingr? Kravina. Měl to být Empire jako se prorokovalo na začátku. Bylo by to tak mistické! :D No ale stalo se, já s tim nic neudělám

O knihách, spisovatelých, filmech..

5. února 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Knihy
Nová posedlost. Nová tužba.

Stává se mi to vždy, když se začtu do něčeho, co je pro mne totálně nádherné. Bylo to tak u HP,

Mediátorech, Bartimaeuse, Velikostech L a XL, Šprndy a košta a jejího pokračování, Twilinght a dalšícch knih, které miluji a budu milovat pořád. Ten neochvějný pocit, že musím číct dál a ten strach, že až to doštu budu zase smutná že jsme dočetla. To, že nemůžu jít spát, nechci jíst ani pít, jsme protivná na ostatní To se zase stalo. Nechci řešit, o kterou knihu de. Mám divný pocit že jsme to přečetla až ted i když jsme věděla, jaká je. Jaké jsou abych to upřesnila.

Deformace

4. února 2009 v 16:16 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Ach dámy, co se nám to stalo?!

Typla bych to na působení radioaktivity nebo konečně se projevila ta kledba po shlédnutí té kazety..


Nový vzhled - šedivo a pochmurno :)

2. února 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Správně! Mám nový vzhled - pokud se ti nezobrazuje tak dej okamžitě ctrl+r !!-. Proč? Pře chci. Proč chci? Pře se ostatním nezobrazuje tak dokonale jako mě. Proč se ostatním nezobrazuje tak dokonale jako mě? Pře nemají stejné rozlišení jako já. Proč ....

É, všimli jste si toho - pravidelní návštěvníci- že na mém blogu je najěk rušno? (BYL TU KAZMA, BYL TU KAZMA!!! :D:D:D) To je tou soutěží na blog.blog.cz. Vy se do ní ale nehlašte, pře čím menší zájem, tím víc šancí pro mě :D

A to je asi všechno co sjme chtěla říct.


Soutěž- Homerovo tetování

1. února 2009 v 13:29 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění
Probíhá další grafická soutěž na blog.blog.cz a já se chci zapojit. Už mám vypracovaných pár projektů ae na ty lepší musim počkat až do školy, až se dostanu na photoshop. Jinak zde je Homer a jeho tetování :D:D