Oznámení: Příjezd u hor

21. února 2009 v 17:36 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
No a jsem tady. Tedy do Pce kraje jsem přijela někdy kolem 12 hodin ale než jsme se dostala dom, pár chvilek uběhlo. Musela jsme totiž ještě usnout na gauči mého drahého :D.

Jaké to tam bylo? Prostě luxusní! Nejenže jsme se hned za den, rspktv za 2 naučila lyžovat tak, abych už tolko nepadala ( ach ten začátek byl tak vtipný! :D:D) ale na chatě s těmi lidmi jsme si užila horázní srandy. Také jsme obohacena o pár životně důležitých zjištění :D:Dno coment.

Když si uvědomím, že včera touhle dobou jsem seděla s holkama na druhý chatě a dělala si srandu z tý holky, co měla namalovaný obočí, pře tam žádný neměla. Nebo jsme možná touhle dobou mastila Žolíky, který jsme se naučila právě včera a už jsme luxusně všechny porážela :D.

Sněhu bylo krásně. Každej den sněžilo a bylo přez metr sněhu- asi-. Díky bohu, já tam nekončila tak často jako Ivča, která prakticky takždý den se v tom válela pře asi nějakým nedopatřením zakopla nebo jí tam ti bastardi hodili :D. Jednou dokonce sněžilo a foukalo tak (uterý), že když jsme šli na kopec za chatou, nemohli jsme najít cestu, která tam byla projetá a když sjme se raději o půl hodinu déle vraceli zpět, naše stopy nebyly v té haldě sněhu vidět. Díky bohu že to bylo takovej kousek a nebo že se nedalo nikam ztratit :D.


Už jsme si tam i zavedla určitý režim. Ráno vstaneme pozdě na svačinu, ale to nevadí, pře jí bylo vždycky dost a buchty, které jsme tam já jedla zbyly vždycky až do večeře rohlíky jsme kvůli rovnátkům odmítala. Potom jsme šli hezky zpátky do postele a pak na vedlejší chatu. Pak se bud nic nedělo nebo se dohadovalo o nějakým programu. Hodněkrát jsme trávili dopoledne a pak i odpoledne vzadu za chatou na kopci ale vyvezli nás i do Říček nebo Rokytnice. Pak byl obed, který se zkládal z polívky a který sme obmítala. Pak byl nějaký ten odpolední program, pak jsme poseděli zase vedle na chatě a pak žrádýlko, při kterým jsme se vždycky strašně nadlábla, pře večeře byly vážně dobrý. Nečekaně, pak jsme šli zase na vedlejší chatu a nebo pokud tam byl Jiří /což bylo do uterka) byly jsme u nás na chtě a hrály aktivity, což byla docela sranda. Nebo sjme hráli Macháčka, při kterým jsme se nehorázně ožrala zelenou :D:D..

Boužel, taky jsem přišla na jednu boledtivou věc, se kterou budu asi bojovat ještě hodně dlouho. Deprese z toho jsam už tak nák přežila - díky dnešku určitě :D:D- ae stejně na to budu myslet. Nikdo není dokonalý žhe ?...

No a taky na těch horách (Orlické hory- Kunvald) řádila krásná vyroza. Skoro každého postihlo pokakání a poblinkání :D:D. Já teda ne, mě jen nezkutečně škrábalo v krku a bolela hlava a měla jsme kašel, že jsem při jednom kašlání málem se pozvracela jak mě to dávillo. Fujky. Takže jsme jeden den celý proležly. Nebylo to však promrhaný čas, když máte v postýlce doprovod že ;).

No a představte si to, posunuly se mi zuby díky rovnátkům tak, že mezi předními zuby se mi udělala mezera, která tam nikdy nebyla! Hustááárna. :D

Já už newim co bych napsala. Mám tovýchým zážitků, myšlenek a potěšení - no ze včerejška taky a dneška toho je hoooodně mocky nejvíc proč poslední dny jsou nejkrásnější?- ale nece se mi je psát. Chci abyjste všechno věděli a abych já si to za pár měsíců přečetla a byla omámená těma vecma co s emi stalo ale myslím, že lepší to bude z vyprávění co uslyším od Tomáška, Honzy, Jirky, Zuzky a nebo taky Jiřiny, co občas prohlásí něco z hor.

Nechápu, jak jsme bez tohodle moha žít. To, že nejedu na tábor mě mrzí opravdu jen velmi minimálně protože tohe stálo za to!

Fotky dodám, pokud mi nějaký Zuza pošla, pře ted mám jen takovou zkromnou hromádečku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se v AJ řekne hovno?

BullShit
Shit
Turd

Komentáře

1 Petrush:-P Petrush:-P | 21. února 2009 v 21:26 | Reagovat

Poprawdě ten článek se mi už číst nechce...xD

až zejtra:-)

Ale moc hezkýý fotky:-)

2 anet anet | Web | 21. února 2009 v 22:34 | Reagovat

vpadáš dost spokojeně :-D...já jsem si článek přečetla a čekám na ty fotky!!! :-)

3 Aurisie Aurisie | Web | 22. února 2009 v 12:51 | Reagovat

lyžování je v pohodě ;o)...jinak je vidět, že sis to tam užila =o)

4 marťas marťas | Web | 22. února 2009 v 12:58 | Reagovat

mno to je fajn ze sis uzila talik srandy  ... to ze hory jsou fajn ti věřim ;) .... to ze nejdeš na tábor je to nejmenší :D ... myslím ze s tou zelenou sme to požili nák obě stejně :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama