Březen 2009

Bonduelle reklama - Kde je hrášek

31. března 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
JÁÁÁÁhaha ... JÁÁÁÁhehe... Prostě luxu. Prostě bonduelle a mentos jsou nejky.

Ale já upřímně, konzervovanou zeleninu nesnášm :DD:Text


Dnes toho řekla hodně..

30. března 2009 v 17:13 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Ták a jsem tady. Potlesk pls ;)


Dneska jse mi uspěšně podařilo opravit moji 5 ( bože já jsme tak blbá, blbá,blbá!!! ) z Literky. Nechala jsme se vyzkoušet a vualá.. dostala jsme 1. Kdybych nebyla blbá, a v tý předchozí písemce si nezpletla jazyky, nový a starý zákon a jiný kraviny, nemusela bych se jak debil učit. No ale co se dá dělat...

Dnes se mi také podařilo vyřežit ten neblahý incident s videama. Hned se mi líp spí když vím, že nikdo kvůli nerozvážnosti z mé strany nebude mít ve škole potíže a že nám na internetu nebude nikdo již nadávat do krav, pan nebo vyjebaných píč - požívám jen slova, jaké byly ptori nám použity-.

Nějak nevím, co sem dávat. Nehci pozastavovat, já jen čekám na vhodný nápad, co sem dát. Takže asi zbyde jen další písáni..

Ve škole při PG -poč. grafika- jsme zkončili nějak dříve, tak jsme si v photoshopu vyráběla ikonku. Bohužel, nám v tu dobu padl internet, takže jsem si to nemohla nijak nikam uložit a fleshku jsem nechala doma, takže nic nebude. Ale přístě si to v mezičase pokusim zroit znova. Pokud mi tak pizda nesedne na místo jako minule..

No jasně, právě ted mi vypadl zvok od compu. Opět. Včera ani předevčírem nešel. Proboha co jsme komu udělala, že všechno se musí takhle kurwit! Mobil po většinu časui nechytá signál, comp mi nefunguje, webka nejde připojit na Naty... Ještě ten foták jakš takš funguje, jenomže newim jaký je směrný číslo u blesku, tak si nikdy asi nevypočátám bleskovou vzdálenost. Díky bohu, že alespon vím, jaká je ohnisková vzdálenost - ignorujte tyto řeči, to jsou jen odbornosti, kderé by každý měl o svém fotoaparátu vědět a koro nikdo, kdo používá kompakty to newí- .

Stmívání Edward Cullen kniha

26. března 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Knihy
Všechny díly jsou přečtené, naučené nazpaměť. Je to závislost a pro ty, co ještě nejsou na tom tak špatně- ještě nečetli vše- mám zde 11 kapitol Stmívání z pohledu Edwarda Cullena. Více kapitol zatím nebylo, protože autorka po zjištění, že se její ještě ani nedopsaný text oběvil na internetu se rozněvala a psaní a vydání tohoto 5 dílu série Twiling - nebo 1 dílu nové serie nebo jak tomu chcete říkat- stopla a nevím kdy se toho dočkáme. No ale vězte, že pokud se bude blýžit vydání celého dílu, internetový i mediální tv a novinářský svět vám to dá vědět, protože je to jak HP, je to lavina co strhne každého, kdo jenom trochu má rád čtení. Každý by to chtěl ale celém celou knihu už konečně, ale...


Stmívání EdwardNo dávám to sem po hodně dlouhé době co jsme to přečetla ale nějak mě to dřív nenapadlo. Jen až když sem si všimla, že velkou návštěvnost mi dělají lidé, co chodí za ukázkou jedné kapitoly.

Ve středním proudu

23. března 2009 v 19:18 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Já jsme tak ráda že jsem normální.


Nějak mě začalo bavit psát nudný články, nikoho nezajámající. Možná, že sem někdy dám i fotky z plesu, ale to až se mi bude chtit všechno davat na enterku, což nechce, pře jsme to fotila na obří formát, abych pak mohla řezat a stratit co nejmín pixelů. Ale o tom až nědy jindy, až vám budu chtít vyprávět o FOTO-REPRO, co je to ohnisková vzdálenost a něco o bleskovém zařízení, z čehož jsme dneska byla zkoušená, což probíhalo asi 45 min- nekecám, fakt-.


Nyní ke článku..
Já jsme tak ráda, že se řadím do středního proudu blogaření. No někdo na to bude mít jiný názor-samozdřejmě- ale jak jsem na Srdci blogů četla, blogy jsou svobodné, takže si můžu názor řikat jak chci. kromě sprostého podání.
Já stojím za tím názorem, že ve světe blogů se blogy dělí takto:
  • Ty divný, co na blogy zveřejní jeden článek s přednastaveným vzhledem a pak šlus
  • Ty nevkusný, co mají blog bud růžový-nic proti těm normálním ale myslím ty s těma srdíčkama a tak- nebo samý třpitkový, plný pixelek a jiných krvovin.
  • Ty normální- střední proud- co mají svůj blog rádi tak, že ho nepřeplnují, starají se, nemají neskutečnou hromadu sb jen aby měli komentáře a návštěvnost, zveřejnují normální srozumitelně čitelné články, plné zajímavých věcí ...
  • Ty extra třída blogy, s oslnujícím vzhledem, neskutečně sqlou návštěvností a komentářema, které si stejně nahrabali jenom svojí povahou a rozdávajícím usměvem a podporou u ostatním blogerů. -No možná jsem to trochu špatně definovala ale snad mě chápete-.

Jedna bába povídala ... o škole

18. března 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Další moje keci. Čtěte nebo nechte být. Já jen sítím potřeu něco napsat... Ono se vlastně všechno týká školy


Dnes jsme byla zkoušená. Nejdříve z Chemie. Díky bohu, jsem dostala Křemík a Olovo, které jsme se učili včera, takže jsme si to pamatovala ještě dost živě a díky bohu tam nebyly žádné vzorečky. Pak se mě ale zeptala na uhličitan vápenatý, pálené vápno, hidrogen uhličitan sondý a kuchynckou sůl. Jen tu sůl a vápno sjme veděla. Jedno mi poradila Adél-díky ti- a tak jsme dostala 1,2. Super, čekala sem i horčí známku. Zítra ale píšeme písemku a já se nějak nemůžu donutit napsat si tahák. Zmáknu to opsat ze sešitu, učitelka nás totiž ignoruje i když dělá děsně pozornou.

Taky jsem byla zkoušená z Fyziky. No šla jsme dobrovolně, protože slečna- Sofie- co byla předemnou měla vypočítat zrychlení v grafu a to já plně ovládám, takže jsme se přihlásila, když učitel vyzval třídu, jestli nepude někdo dobrovolně. No dostala jsme 2. Zapoměla jsme totiž napsat 1-1 a tím pádem by to nevyšlo 0 ale 1 a to by bylo špatně.. no naštve..

Fotky zvířat a jiných věcí u nás doma

15. března 2009 v 11:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota

Včera bylo moc hezky venku a já odpoledne neměla žádnou velkou činost, tak jsem fotila různé zvířectvo, které je u nás doma.Jedny pepice, které jsme vyfotila jsme si dala na pozadí compu, a ja to dosti vtipné :D. Bohužel, photofiltre mi to nedovolí načíst, takže to zde uveřejnuju jako náhledy pro zvetšení, nebo jak bych tomu měla říkat.

Poslouchám rozhlasové posvícení..

13. března 2009 v 22:55 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Nechce se mi jít spát, takže jsem si opět stáhla Rádiové vysílání, ve kterém jsem já s pomocí mé spolužačky a reportéra vysílali a uváděli celou 45 minutovou šou. Je hezké si to připomenout, jak jme chodili po škole, já jsme se chtěla věnovat kamarádům ale musela jsme chodit s tím týpkem po škole a odchytávat nějaké ty lidi co by nám mohli říct něco do mikrofonu. Nebo jak jsem se s Els snažili namluvit všechny naše vstupy, které měly ke konci přez 5 stran, neustále jsem se já přeřekávala a tak sme museli jednotlivé odstavce neustále přehrávat a znovu namlouvat. Nebo když se mi to zrovna dařilo, kolem začalo strašně jezdit auta takže jsme to museli na chvilku stopnout.


Naše vstupy se natáčeli za normální školní výuky, jenže jsme byly s reportérem vylezlí venku, teplo bylo, ptáčci ale přišla jsem o velkou víčkovou bitvu, které se mezitím konala ve třídě. Teda myslim že to bylo ono.... nebo to sjme připravovali s Tomášem mluvené slovo při oslavách? Ksakru já nějak newim. Bylo toho hodně no.. Ted mám jenom samý blbě dobrý známky, všichni si myslí že jsme šprt a tak dále.. Jé jak to poslouchám ted jsem tam slyšela Nikolu jak zažvala ,,Dementi".. to je hezký :D.. a tady asi zase mluví Michal a ještě někdo blíže nespecifikovaný.. Pokud chcete také slyšet toto vysílání, ve kterém mluví o naší škole, o nás , nějací lidé tam mluví o něčem, naše učitelka, zbor tam zpívá.. no asi nechcete, takže to sem nedám :D:D

--Týjo, teď jsem si přečetla jeden hněvivý komentář, který pomlouvá moje I a Y. Jejku to naštve co, když neumim psát hm?. Ale stane se i lepším myslitelům než jsme já.--

Jo a jak jsme šli potom s T k nám a já dělala housky. Jak jsme tancovali, uváděli celý to vystoupení v kolturáku a nikdo nás neslyšel, jak Lucka pronesla první slovo při začátku celé slavnosti, jak jsme se narychlo převlíkali v tom kamrdlíku dole a já se zamotala do silonek :D:D:D.

Dobrou noc :D

Práce na praxích 2 - stínované koule

10. března 2009 v 19:08 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění
Zase jsme měli praxe a já se chci chlubit tím, co jsme udělala. Záměrně vybírám jen ty podle mě povedené práce, pře kdyby jste viděli jak jsem dneska stvořila logo naší obce, tak by jste o mé budocnosti jako grafik pochybovali. Já jiím sice nechci být, ale už jsme tak začala tak alespon se musim snažim, abych došla do 4 ročníku. Já ani ted newím, čím bych byla. Hospodynkou o 4 dětech a manžel y se o nás staral. Zpátky do totality.

V Pátek a Pondělí, kdy jsme na praxích byly (no i dnesla jsme tam byly ale to sjem dělalla něco inýho) jsme měly za ukol obrázek, o velikosti A5 na A4, aby se zachoval stejný poměr. Bylo zdlouhavé t zdlouhavé, než jsme přišli jak na to. Ale potom už jsme mohli začít dělat. Poté ještě stejně vystínovat jako byl vroz a výsledek je hotov. :)


(k dispozici 3x různě nafocený jeden hotový vysledek)Tesáku? Kde si? :-O

9. března 2009 v 18:04 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
O tom že mám rovnátka jsme se zminovala. Teda alespon o tom, že mi je nasazovali, z čehož vyplívá, že je mám. Článek o tom naleznete zde. Nyní bych vám chtěla pohovořit o dosavadní změně, která proběhla v měsíci a nějakých tech dnech, kdy rovnátka nosím.

Tesák je v trapu! Ne že by se vypařil ale už to není tesák, nýbrž zuby, který trochu přečuhuje. Tesák je horní 2, která mi nějak vylezla a ,,překrývala" tak 1 a kompletně čouhala ven. No aby jste to pochopili museli byjste to vidět, takhle moje odborné vysvětlení není k ničemu.

Dnes je 7.3.

7. března 2009 v 18:56 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Ale vůbec se mi nechce do školy. A víte co bych nejdraději dělala?.... Ach tak zkažená, zkažená zkažená! Nezačínejte, pře je to závyslost, a je horší než na kafy.Teda možná, pře já na kafy závyslá nejsem. Jo mmnt, du si udělat čaj..

Takže mám čaj, vyšen. Jaký je rozdíl mězi vyšní a třešní? Asi v začátku slova.Taky jsme si vzala Dobrou mámu rozmixované merunky. No není to špatný, ale já myslela, že když je to rozmixované, tak tam žádný malý kousky nebudou. No neřešme to.

No , vy jste si toho určitě nevšimli ale ted jsme se odmlčela asi na 5 minut. Vedla jsem zajímavou konverzaci se svým drahým a poté také opět četla Rozbřesk. Jednu část, která se mi v momentální situaci moc podobá :D:D:D.

Přišla jsem na rozdíl třešní-vyšní. Třešně jsou dobrý.

New vzhled- Kočina

3. března 2009 v 20:06 | Pawja aneb AfroGirl |  blog

Nová revoluce v kočkách. Nikdy nedokážu plně zpracovat svůj původní nápad. Newím, jestli je to nedostatkem potřebných prostředků, obrázků nebo mojí nezručností.

Představte si to, nefunguje mi zase zvuk! Nyní je to ovšem jiné. Funguje všechno ale pouze ve sluchátkách. Jakmile je však vytáhnu z přístroje ( notebooku) tak ticho po pěšině. To je tak strašné! Nedokážu se ovládnout a jsme pak strašně vulgární. Což já jsme furt. Musím to omezit.

Kurník, já se vždycky ci učit ale pak se na to vykačlu. Technologie, Literatura i Chemie nadále leí netknutě v tašce a nijak je to nevzrušuje. Ale já neci abych byla zkoušená a nic neuměla. Takhle si držím krásný čistý štít bez 5 ale newim no. Ted dostanu dvakrát 1 z Matiky, Super co?!

Zase jsme přemýšlela o nové knize. No odládám to psaní už dluho. Dneska jsem dokonce vymyslela i rým do příběhu. No ale ten se tam uplatní as až v polovině celého díla. Já vždycky říkám knížka ale svým rozsahem to je sotva povídka, pře nikdy to nedokončím. Kurníííik..
Já, dívky a fotky za poslední asi týden a kousek

2. března 2009 v 20:03 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Nužé, můj blog, moje fotky. Potřebuju se vysmrkat.... No dobrý, ted bych potřeboval, aby mě někdo přišel zpravit židli pře se mi uplně urvalo to opěradlo a sedí se dost blbě, až mě z toho bolí záda. Až dodělám tenhle článek, slibuju že si pujdu vyndat sešit z Technologie. Nebo alespon se k tomu budu přeloumlouvat, pře ted když jsme dočetla tu knižku ( pokud má někdo zájem o Rozřesk, nech dá vědět já vám ho pošlu ;)) takže nemám toho moc co dělat. Třeba dneska jsme byly venku s Marp a Pet na kolečkáče. Vedro! Tak jsme něco fotili. A taky jsme nedávno byly s Marpo v hipernově, kde jsme fotily. No my tam jsme skoro každej den pro anglický rohlíky, navonet se a pro sušenku :D Jo a pak tady byly v sobotu holky. Tak jsme se fotily. A pak nějaký fotky mě z ateliéru ve škole. A to je asi všechno. Kuwá, nějak mě nejde psát souvisle...


MOŽNÁ SE VÁM TY FOTKY NEZOBRAZÍ, MŮŽE ZA TO MŮJ POMALÝ INTERNET PŘI UKLÁDÁNÍ!