Jedna bába povídala ... o škole

18. března 2009 v 18:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Další moje keci. Čtěte nebo nechte být. Já jen sítím potřeu něco napsat... Ono se vlastně všechno týká školy


Dnes jsme byla zkoušená. Nejdříve z Chemie. Díky bohu, jsem dostala Křemík a Olovo, které jsme se učili včera, takže jsme si to pamatovala ještě dost živě a díky bohu tam nebyly žádné vzorečky. Pak se mě ale zeptala na uhličitan vápenatý, pálené vápno, hidrogen uhličitan sondý a kuchynckou sůl. Jen tu sůl a vápno sjme veděla. Jedno mi poradila Adél-díky ti- a tak jsme dostala 1,2. Super, čekala sem i horčí známku. Zítra ale píšeme písemku a já se nějak nemůžu donutit napsat si tahák. Zmáknu to opsat ze sešitu, učitelka nás totiž ignoruje i když dělá děsně pozornou.

Taky jsem byla zkoušená z Fyziky. No šla jsme dobrovolně, protože slečna- Sofie- co byla předemnou měla vypočítat zrychlení v grafu a to já plně ovládám, takže jsme se přihlásila, když učitel vyzval třídu, jestli nepude někdo dobrovolně. No dostala jsme 2. Zapoměla jsme totiž napsat 1-1 a tím pádem by to nevyšlo 0 ale 1 a to by bylo špatně.. no naštve..


Zítra taky píšem z Technologie. Z tý jsme byla zase koušená v uterý. Dostala sjem zase 2. Já chtěla jedničku, ale zapoměla jsme, co je to Vyřazení v archový montáži takže se to ukecat nedalo. Jo a pak ještě to přeřeknutí u vazby. Spletla jsme si prostě V2 a V3 s tím, jak se používají často. No to taky naštve.

Bolí mě hlava a v krku. Mám hlad a hnusnou chut v puse ale odmítám si jít vyčistit zuby.

V pátek máme praxe a děláme záverečku. Spočívá v tom, že musíme na 3 A5 namalovat jeden obrázek, z tohož jednou bude kompletně barevný, poté negativ a pak pozitiv. Zatím jsem vymyslela jen ten barevný a do dalšího se nějak odmítám pouštět, pře newim jak to mám vymyslet. No já ani newim, kde se zatím to moje ,,dílo" nachází. Asi bych to něla najít..

Za hodinu a kousek si musím vzít prášek. Připomente mi to prosím.

Vlaky - moje oblíbené téma- mají na trati Kostěnic-Pardubice výluku, takže z Kostěnic musíme jezdit busem, v Pce pak přestoupit a dál Elefantem - druh vlaku- jed dále do Přelouče. No ale díky tomu, že z Hlaváku odjíždí až v 7:39, v Přelouči jsme až v 8, takže přicházíme o 10 min pozdě do třídy. Ale máme to povolený, takže bájo...

Co třeba ještě napsat..?

Jo tu ,,knížku" co píšu. Smazala sem si celý první kapitolčičky, co jsem napsala. Tak jsme napsala nějakou z prostředka, abych si ujasnila nenápadně dějovou linii. Bude to hotové tak za 4 367 dní. Na roky je to... hm nevim.

Tak a Aloha šmoulové..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se v AJ řekne hovno?

BullShit
Shit
Turd

Komentáře

1 Aurisie Aurisie | Web | 18. března 2009 v 19:10 | Reagovat

no super...já to četla...né že by to bylo nějak záživný, ale četla sem to :D

jinak je to řekla bych skoro 12 let...to si ještě počkám :D

PS: nezapomeň si za chvíli vzít ten prášek! ;o)

2 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 19. března 2009 v 18:38 | Reagovat

teda... koukám, že vám dávaj taky pěkně do těla.. to u nás bude krušnej až ten příští týden.. to bude síla.. několik písemek, zkoušení, čtvrtletky.. vyloženě se na to těším... ;) a v krku mě bolí taky.. asi je to nějaký globální.. jdu cumlat strepsils :D

3 anet anet | Web | 21. března 2009 v 9:04 | Reagovat

s tím zkoušením bud úplně v klidu....běžně se mi stává, že když něco umím, tak se nikdo nenámáhá mě vyzkoušet, ale jakmile si jednou dám voraz, tak se můžou všichni zbláznit!!!!

PS: hele kdy už budeš mít přečtený Zatmění a nový měsíc???? holky se potom už ptají :-D

4 Gabriella Gabriella | Web | 23. března 2009 v 14:43 | Reagovat

Škola je v poslední době otřesná:-/ Máš můj obdiv žes šla ve fyzice dobrovolně k tabuli..xD to bych nikdy neudělala a chemiie..toe taky pěkně hnsunej předmět..x)

A musím pochválit design..x) je fakt krásnej..x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama