Duben 2009

Brushe pro Photofiltr

27. dubna 2009 v 20:14 | Pawja aneb AfroGirl
Následující obrázky se budou hodit především těm, kdo vytváření vzhledy blogů, diplomy a jiné podoné ptákoviny. Předpokládám však, že všichni už tyhle a jim podobné brushe máte stáhlé a pracujete s nimy v photofiltru. Pokud ne, jsou tu pro vás.
Existuje i stránka, která je určená pouze brushům a jiným vychytávkám do grafických programů, ale naprostá většina těchto věcí je pouze pro PhotoShop. Bohužel, tuto adresu nám ukazoval jedno hodinu učitel na PG a já si jí už nepamatuju, takže nic nebude. Omlouvám se :)Jedna bába povídala 0.3 - Enetrka, škola, dementky

23. dubna 2009 v 20:56 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Začnu opět dementně, jako dycky... Předem upozornuji, že tento článek je všemožně o ničem a nebude zábavné ho číst. Pouze pocituji povinost něco sem dáti, tak tedy tak činím.. Smysluplných článků bylo dost. Ted je řada na samé moje řeči, moje fotky a prakticky nic jiného do budoucna neplánuji. Možná někdy ten záblesk inteligentného tvůrčího psaní bude -NJ, tys mi jí ještě nevrátila!- ale neplánuji to na moc často. Nyní k článku..Enterka

Po té, co jsme vytvořila tento vzhled blogu ( mám na mysli sebe v záhlaví v tom divném jarním vzhledu) tak mi až došlu, jaká enterka pro můj blog by byla nejlepší. Moje fotka a nějaké to okouzlující dotažení... Pozdě. Zase nic nevyhraju. Mluvím samozdřejmě o dalšéí graické soutěži, které jsem se na Srdci zůčasnila. Už skoro 14 dní čekáme všichni učasníci na vyhláčení a oni stále nic. Nedivím se, přihlásilo se strašně moc lidí. Už ani newím jak moc hodně extra. Co by jsme taky čekali že. Když se hraje o notebook.

Škola

Nedávno sjem dostala poprvé lepší znánku z diktátu než 4 či 5. Dostala sjem 2!. Velký uspěch to byl, posleze bylo však zklamání, když jsme ze slohu dostala 3-4.Kdyby hodnotila slohovou stránku a ne chyby, byla bych na tom lépe. Ale smůla..
Dneska jsem se nechala vyzkoušet z ICT- informační a komunikační technologie-. Á dostala sem.., 1. Přirozeně. Docela jednoduché to bylo, ale já trubka se neučila, co zanamenají zkratky LAN, MAN, WAN a PAN. tedy já wím co to je, kde se to používá i na jakou vzdálenost, jen sjem si nevczpoměla co ta jednotlivá zkratka znamená. Jako U LAN Local area něco.. však chápete..
Včera jsme také psaly neohlášenou písemku z Ekologie. Dnes nám i učitelka dala výsledky a já dostala.... 1. Přirozeně. :D.. Nečekala jsem to, pře jsme u oběhové soustavy zapoměla napsat krevní skupiny a tepy ale to nějak vzplynulu. Pohoda.
Jo a dneska jsme také psaly písemku z Goniometrických funkcí a Pithágorovky. Vážně jsme z toho měla bobky ale nakonec jsem to dala. A to jsme ani nepoužívala tahák, který mi ležel v penálu. Jsem prostě dobrá! :D

To jsme my

21. dubna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Moc m baví dělat videa. Ale jen když se mi chce. Tak jsem měla dělat, jedno video, který jsme už měli naplánovaný, jak bude vypadat jenže se mi to nechtělo dělat a nebavilo mě to. Takže jsem tam šoupla jinou písničku- která je mimochodet tvůrcky uplně nepoužitelná!- a začala dělat něco jinýho. Těch videí, kde jsme já a holky už mám mnoho, mnoho. Proto jsme je spojila dohromady a udělala tohle. Jenže. Program jsme trochu přetížila a potom mi neseděl formát fotek, takže se po uložení rozházely jak se jim zachtělo a pak nesedí do hudby. To mě vždycky naštve a pak hlavně i to, že ty fotky mi posunou i zbytek videa. Proto je to tak hnusný. Bylo to tak krásný a ted...Jaro, lentikulární obrazy..

20. dubna 2009 v 19:10 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Jsem tady a konečně i nový vzhled. Zatím z toho mám radost, jak kreativně jsme vyřešila tu trýznivou situaci nedostatku inspirace. Jjeku, ještě jsme zapoměla dát květinu do pozadí stránky. Jo k tomu se možná ještě dostanu.

Do anket jsem začala dávat otázky z Technologie a Praxe. No alespon se někdo něco doví. Já se dozvim, jak je na tom se znalostmi Marpa :D. Upřímně řečeno, většina věcí, co se mi učíme, Vy nikdy potřebovat nebudete. Tak třeba. K čemu bude průměrnému člověku, co bude pracovat v normální práci znalost koncovek programů pro vektorovou, rastrovou, sazbovou grafiku? K čemu Vám bude, vědět co je to Termogravůra a jak se vyrábí.K čemu Vám bude znát označení vazeb a čím sou vázané?. Správně. K prdu ...
Ale jak se vyrábí lentikulární obrazy Vás bude zajímat, pře i mě to zajímalo, než jsme nastoupila na školu. Lentikulární obrazy jsou ty, které po změnu uhlu se mění. Znáte to z pravítek, kde pochodují tučnáci. I z jiných věcí. Tedy doufám že to znáte,abych tady nesypala keci zbytečně.

Photos mě, trochu za krámem 17.4, pak zase já (nečekané) na poli a velký vrchol

19. dubna 2009 v 19:09 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Takže dámy a pánové...

Ahoj. Mé jméno je Pawja a dnes vám představím nový článek, který se bude skládat z fotek, které jsme docela dlouho zmenšovala a poté ukládala na Enterky a až pak dala jsem, v podobě HTML odkazu.

Neustále přemýšlím o tom, jak krásně by bylo fotit na stativu. Nemusela bych pak mít ty divní samofoto fotky ale konečně taky normální zdálky. Kdo mi ho chce koupit? ..Děkuju za aktivitu, vidím, že mě nikdo nemáte rádi. Takže protože jste lakomí, i nadále mé fotky jsou stále stejné jen v jiném provedení. Takže začínáme várku těchto fotek. Ježiš marja, kolikrát ještě slovo fotky řeknu v tomhle článku. Kdo to spočíta zprávně, ten nic nedostane.

Takže, to jsem já, někde možná i upravená..Mé 3 fotky

15. dubna 2009 v 0:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Takže 3 fotky. Mám jich mnohem mnohem mnohem víc, ale nějaké nevzhledné fleky a dobance na mém obličeji mi zabránily to sem dáti.A tak hezké očka tam mám. Jo já to vlastěn chtěla poslat marpě na retuš.. no to je už jedno..Jedna bába povídala 0.2., Achmed

13. dubna 2009 v 11:37 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Čawky ty, ty a ty..

Dnes je den mužů. Neoficiální , ale všichni se mnou jistě souhlasíte. Pokud ne, podívejte se na ICE-B ho video. Všichni pak pochopíte.

Dneska je docela nuda. Protože jsem se rozhodla nebýti blbá a neotvírat svým kamarádům a spolužákům, tak jen koukám z okna a sleduju jak se snaží marně dozvonit na náš barák. Máma sice občas někomu otevře ale ne moc často, pře nás dědi s děckého domova vybrakovali o vejce a bratr je lemra a odmítl vymetat po jiných domech, takže máme len 3 vejce a z toho jedno musim ještě něja ušetřit pro Tomáše.

Celou dobu mého nudění potřebuju na záchod. Ale nejdu tam, pře se koukám na videa a vždycky si říkám: ..Až tohle dokoukám, pudu.." houby. Nešla sem. Ono mě to snad zachvilku přejde.

Náramek, vizitky, 15letá kuřačka, mravenci, kniha

7. dubna 2009 v 15:14 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
éé kruci.. Jo..

Už včera jsme se pokoušela o napsání nového článku, jénže se mi neobjevila tajdleta lišta, tákže sem nic nedala.

Dneska jsme nebyla ve škole. Byla jsem u dokrtorky, kam jsme nemusela jít zrovna dneska ale já prostě do školly nemohla. No mohla, ale strašně se tam nervuju. Děláme vizitky. Ale ne podel vlastní fantazie a kreativity, ale učitel nám dá už hotovou a dělejte. Já mám tu nejhorší! Vážně. Nemyslim to tak, jako že to řiká každý, myslím to vážně. Mám tam logo té firmy - P spojené nějak zvláštně s G- a prostě nemůžu to udělat. Samotnej základ jsme dělala asi 4x a stále jsme nepřišla an to, jak to asi udělat. Bohuže, pak musím dodělat ještě ten stín toho loga.. ježiš marja proč jsem to musela dostat zrovna já? Proč nemám něco tak krásně lehkýho jako má Marpa nebo ta Kráva, která o stejěn nedělá : ..,,Prostože mě to nebaví.." a jenom nás všechny nezkutečně sere.


Výlet na kolech ke splavu - 3.4. 2009

4. dubna 2009 v 12:20 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Čaola..kofola, koala..
Včera -dne 3.4. jsme s holkamam vyjely na kola. Bylo kráásně , stejně jako dnes. No možná, že dneska je ještě líp. Za sebe mohu tvrdit, že jsme si to užili. Už aby bylo léto, a my takhle mohli cestovat ,mnohem častěji. Ted nám hodně času bere škola a ta se bohužel, nemůže odložit.