Jedna bába povídala 0.3 - Enetrka, škola, dementky

23. dubna 2009 v 20:56 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Začnu opět dementně, jako dycky... Předem upozornuji, že tento článek je všemožně o ničem a nebude zábavné ho číst. Pouze pocituji povinost něco sem dáti, tak tedy tak činím.. Smysluplných článků bylo dost. Ted je řada na samé moje řeči, moje fotky a prakticky nic jiného do budoucna neplánuji. Možná někdy ten záblesk inteligentného tvůrčího psaní bude -NJ, tys mi jí ještě nevrátila!- ale neplánuji to na moc často. Nyní k článku..Enterka

Po té, co jsme vytvořila tento vzhled blogu ( mám na mysli sebe v záhlaví v tom divném jarním vzhledu) tak mi až došlu, jaká enterka pro můj blog by byla nejlepší. Moje fotka a nějaké to okouzlující dotažení... Pozdě. Zase nic nevyhraju. Mluvím samozdřejmě o dalšéí graické soutěži, které jsem se na Srdci zůčasnila. Už skoro 14 dní čekáme všichni učasníci na vyhláčení a oni stále nic. Nedivím se, přihlásilo se strašně moc lidí. Už ani newím jak moc hodně extra. Co by jsme taky čekali že. Když se hraje o notebook.

Škola

Nedávno sjem dostala poprvé lepší znánku z diktátu než 4 či 5. Dostala sjem 2!. Velký uspěch to byl, posleze bylo však zklamání, když jsme ze slohu dostala 3-4.Kdyby hodnotila slohovou stránku a ne chyby, byla bych na tom lépe. Ale smůla..
Dneska jsem se nechala vyzkoušet z ICT- informační a komunikační technologie-. Á dostala sem.., 1. Přirozeně. Docela jednoduché to bylo, ale já trubka se neučila, co zanamenají zkratky LAN, MAN, WAN a PAN. tedy já wím co to je, kde se to používá i na jakou vzdálenost, jen sjem si nevczpoměla co ta jednotlivá zkratka znamená. Jako U LAN Local area něco.. však chápete..
Včera jsme také psaly neohlášenou písemku z Ekologie. Dnes nám i učitelka dala výsledky a já dostala.... 1. Přirozeně. :D.. Nečekala jsem to, pře jsme u oběhové soustavy zapoměla napsat krevní skupiny a tepy ale to nějak vzplynulu. Pohoda.
Jo a dneska jsme také psaly písemku z Goniometrických funkcí a Pithágorovky. Vážně jsme z toho měla bobky ale nakonec jsem to dala. A to jsme ani nepoužívala tahák, který mi ležel v penálu. Jsem prostě dobrá! :D
Dementky ve škole

Upozornění: Pokud to čte nějaká dementka ze školy které se budou následující slova týkat tak at si moje slova vezme k srdi a laskavě na mě pak neječí ve škole a ani nezděluje jiný hnusný komentáře. A pokud to čte jiná má spolužačka (doufám že to bude někdo jako Kami a Ter) tak snad má slova pochopíte, pře oni jsou prostě krávy a s tím snad budete soouhlasit..

Ony jsou vážně vymatlaný! Už mi ve škole vadí jen 2 osoby. Ona a ta druhá. Ježš marja. Bože.. Dneska jsme se koukala do klasifikačního archu a hledala jsem nějaké náznaky toho, že by snad mohla alespon jedna vyletět ze školy. Bohužel, není na to tak špatně jako minulý rok. Ale ona stejně odejde. DOUFÁM!
Dneska totálně všechny dostala. Načmárala na zed, že RM1A je nejlepší. Na nedávno umitou zeď, kde napsala to samý. A pak to uviděla učitelka. Nejdřív začala obvinovat jinou holčinu, která se přirozeně bránila ale ta co to udělala jen seděla a nic. Všichni jsme viděly, jak má počmáraný ruce od tý modrý fixky, kterou to tam psala ale kdyby na ni holky nepřitlačily tak by se nepřiznala a nechala to chudák Sofku slíznout. Potvora hnusná. Pak ji přirozeně učitelka zprcala. Škoooda že z toho enměla nějaký kázencký opatření..
A ta druhá. Momentálně se snaží hrát drsnačku. Její typicky demetní pozdravení je .. Čaw Kundy.." Příde vám to normální? Já na ni jednou vyletim, protže kunda nejsem, a ani ovce jak se mi dneska uráčila říct. Polib mi prdel krávo. A svoje hlasitý trapný výlevy při hodinách si taky strč někam, protože na to není nikdo zvědavej a kdybys alespon chvilku poslouchala šustění ve tříde poznáš, že všem -nejen mě- tím lezeš silně na nervy. A to že mi rozbiješ hubu, prosimtě, nikdo mě neviděl tak nasranou jak dokážu být, a pokud mě tak uvidíš tak se boj holka, protože já ti ublížim. A nebudou to jen škrábance nebo vytrhaný chumáče vlasů. Možná ti zlomim žebro, až se dostanu do krásné pozice kdy ti budu moc kopnout do Břicha...
A MŮJ ŽIVOT

Děkuju za optání, vede se mi docela dobře. Na přání se snažim odolávat těch návalům breku a naprostého zoufalstí. Ale stejěn se mi to nějak nedaří. Není to sice jako před 2 měsíci ale stejně. Není dne, kdy bych nemyslela na věci, co mě tak trápí. Nesnáším možnost Smrti.
Nějak jsem si oblíbila zelenou barvu. Zelenou a modrou. Jůvava chci si koupit takovou hezkou mikinu z mých snů ale nějak nemám prostředky to uzkutečnit. A taky chci šaty. Takový ty jak má Asley na jednom vystoupení PCD, kdy zrovna nevypadají jak lehké děvy. Kdyže se mi bude chtít tak to sem dám... hm nechce :D.
Jak píšu tu knihu, tak se snažím vzpomenout si, jak jsem své snění, ze kterého ta kniha vychází, začala. Je to krásně melancholický když si vzpomenu, že to začalo křídly. To není možno použít do toho příběhu. Ale začátky byly krásné.Zdraví, Pawja Médi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurisie Aurisie | Web | 23. dubna 2009 v 21:16 | Reagovat

To s těma krávama tě plně chápu, taky takovýhle dementky nesnáším. Jinak jak tak čtu, se ti ve škole daří - šprte! :D (chci taky!! :D)

2 Marťas Marťas | Web | 25. dubna 2009 v 10:15 | Reagovat

škola to je strašný pajo ty tvpoje známky koujes tím neco dělat , dementky!! jen plne souhlasim , eneterka hmmm  soutěž? , tvuj život? pláč je nekdy dobrá vec tak se tomu nebran(moje rada) ....

3 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 26. dubna 2009 v 19:15 | Reagovat

tak to věřím, že jste všichni nedočkaví. doufám, že v té soutěži obsadíš co možná nejlepší umístění ;)
jinak k těm návalům breku... no, tak těm já poslední dobou už ani nějak nemám sílu jim vzdorovat.. :( takže tobě držím palce, abys to všechno zmákla a bylo ti zase fajn...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama