Květen 2009

Jedna bába povídala 0.5 - 6 bodů..

30. května 2009 v 21:42 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Ach ahoj lidičky :)

1. Pan učitel D. není strašidlo, hnusný, nechutný a ani jiné záporné věci. Sice není sexy jako pan J. ale je to užasný učitel. Nesměje se sice hezky jako pan J. a nemá jeho zadek ale je super. Pan J. je taky náš učitel, víte. Žádný můj pubertácky oběv, já jsme svému milému věrná :-p

2. Prosivás, co je to zakraviny co mi píšete do komentářů u TOHOTO článku? Hele já takovéhle šifry luštit neumim a mazat už mě to také nebaví, tak se prosím klidněte.

3. Kalhoty jsou mi malé, a vždycky se je zapnu, sednu si a oni pak puf a zase se otevřou. Je to strašně nemilé a vážně mě nebaví to porád zapínat, tak tady sedim už asihodinu s nezapnutýma kalhotama a vždy, když se přesouvám po pokoji tak si je přidržuju, aby mi nespadly.

4. Skvělé, ted jsme chtěla zatáhnout závěsy a jak jsme se natáhla na židli tak jsem hodila hubu. Židle se mi rozbyla, nemohu se opírat a podstava, na které se sedí se volně pohybuje po nohách. Skvělé. Nevim na čem teď budu sedět...Asi na zadku.

5.Na praxích máme windovws xp! Suer vidte? To jsme doted neměli. Práce se sice vlůbec nezměnila ale je mnohem radostnější na ty počítače koukat.


6. Dala bych si zatraceně mrkev! Ne krouhanou ani dušenou a vařenou, ale čerstvou! Chci nedřív okousat tu dužinu, ale opatrně, aby ze středu zůstaly ještě ty cestičky a pak pomalu sníst ten střed. Chci se do ní zakousnut! Chci cítit, jak moje zuby drtí tu skvělou oranžovou zeleninu! Nechci mít strach o rovnátka. Chci mít zase svoje zoubky...

Jedna bába povídala 0.4 - uprava pana D.

25. května 2009 v 16:09 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Ave spolulidi..

Ježišku kdyby jste věděli co se nám dneska stalo v albertu/ hypersupernově.. Nebudu vám to řikat. Možná příště. Tyhle věci se totiž strašně rychle šíří a není to moc milé..
_____

Jak se vám líbí toto krásné počasí? Jo užasné co. Člověk se snaží nevnímat ty spocené mokré smradlavé kola co se mu tvoří v podpaždí. Teda doufám, že já tam žádné nemám ale víte jak to myslím ;) Nejhorší není ani škola, protože tak si můžete zatáhnout žaluzky a jsme v poho, mnohem horčí je cesta vlakem. Osobákem a courákem. Jo já wím, pořád ty vlaky dokola omívám, ale trávím tam mnoho svého času takže na mém blogu se o tom prostě MUSIM svěřovat. Pořádně se vlak nevyvětrá takže je dusno, nemůžete se opřít o sedačku pře jinak se vám začnou potit záda a kompletně je to celé nemilé.

Á fotky jak jsme byly s Pet a Marp v Mizejícím městečku

19. května 2009 v 17:53 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota

Dobrý den.

Tý jo dnešní poštovní servis je neuvěřitelně rychlý! Ve čtvrtek si objednám batoh, v pátek je balík připraven a odeslán a v pondělí je u mě! Já myslela že pošty nefungují přez neděli, ale nejšpíš asi jo. Batoh mě nepřekvapil, věděla jsme totiž jak vypadá, protože má skoro stejný jen s jiným vzorem kámoška. Ale jo překvapil mě. Vonil novotou. To už jsem nezažila hodně dlohou. Takže se loučínm s Jackem, kterého jsme používala dotěď a přichází na řadu můj new batoh. Počkát, jak se jmenuje?..Tak nic, nemůžu najít ten papír s potvrzení o zásilnce..


Nyní k článku...

Kde je mobil? :(, budu mít nového krasavce ;)

14. května 2009 v 19:25 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Vy jste tak hodní. Člověka potěší tolik komentářů. :). Jsem ráda, že moje skoro pracná práce je vykoupena tak dlouhými komentáři. Díky ;)


Ztratila jsem mobil. Ztratila a posléze mi ho ukradli. Nasere že?. No ani nejde tolik o ten mobil ale ten kredit... Už dva měsíce jsem ho neměla, O2 mi napsali, že pokud si ho dobyji, dostanu 100% zdarma. Tak ekonomická máma mi dobyla 500. Tím pádem jsem m+la 1000. Jo kurwa, 1OOO!!! Neužila jsem si to ani, poslala jsem jednu sms a pak jsem ho nechala ve vlaku. Asi mi vypadl z kapsy. Vždycky když z vlaku odcházím, koukám se na sedadlo, jestli jsem tam něco nenechala. No a teď jsem na to zapoměla. Bože můůj!. Když jel vlak zpátky, ptala jsem se toho týpka s lístkama-si nemohu vzpomenout jak se jmenuje no- jestli nenašli mobil. Nenašli. Dovolil mi rychle se do vlaku kouknout. Nebyl tam. Nejspíš mi ho šlohly ty děti, co tam seděli. Ty děti byly z děcáku, který momentálně sídlí naproti mého baráku. Kdo by odolal možnosti utratit 1ooo kč? No myslím že moc lidí ne. Ale kdyby mi ho vrátili! Měla jsem tam fotky-Tomáše hlavně- ale i sebe, a když chodil kolem jejich sídla tam mě mohou znát. Třeba mi ho jednoho dne vrátí do schránky. Třeba... ale možnost taková není moc velká... snít ale mohu.
Problémem je, že máma mi nový nekoupí. Nemáme jaksi peníze na nějaký mobil. Tak jsem si pučila od Marp, ale zblázním se z těch tlačítek, tak možná uvidim mobil od Tomáše. Nevadí mi, že je to starší verze. Nepotřebuju hudbu..

Seděl v okně

12. května 2009 v 18:42 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti

Wualá... Miluji tyhlety jednoduchý kravinky. No však víte, jen nějaký obrázek v záhlaví a konec. Vypadá to tak světoborně co? :D

Víš kolikátý člověk si, který tenhle článek začal číst? První, druhý, třetí, čtvrtý, pátý nebo šestý. Víc lidí so to nepřečte. Docela smůla co, když na zemi žije tolik moc lidí. Kdybych měla procentuálně vypočítat, kolik lidí za den navštíví můj blog (nebo i za celou jeho existenci) byla bych tu rozhodně ještě pozítří. Až tolik lidí tu je! :D

Mám docela dobrou náladu, i když jak se snažím rožvýkat to strašně tvrdé Maoam ( ty strašně dobrý bonbony), docela mě z toho bolý zoubky. Bolí tak, jako když se snažím rozkousnou rohlík, jablko nebo cokoliv kousavého. Ale to Maoam prostě sežeru!

Vtípek, čarodky

4. května 2009 v 18:02 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Nazdar Nazdar..

Kolikže to bylo .. jo 7 dní jsme tu nebylo. To je jinými slovy týden. To je co. -nic víc k tomu neřeknu, stejně bych se jen opakovala- .

Teď jsem v jedný hře na aliančním fóru našla jeden dobrý vtip. No není až tak super ale je to docela vtipné..

....Potkali se tři manželé, jejichž polovičky právě dělají autoškolu. První: "To je děs, moje mě večer mačká na žalud a já musím troubit". Druhý: "To nic není. Ta moje mě chytne za penis, jako když řadí rychlosti a já podle toho musím vrčet." Třetí: "Běžte se vycpat. Moje mě každý večer za něj popadne, vrazí si ho mezi nohy a řekne - Dvacet litrů prosím! a kde já chudák to mám pořád brát?"

Sranda co? :D

A ještě něco.. Jo jasný... Pokračuj níže pokud si chceš přečíst něco o tom, jak jsem si užila čarodky, pokud nechceš, tak rovnou hoď komentářem :D