Jedna bába povídala 0.4 - uprava pana D.

25. května 2009 v 16:09 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Ave spolulidi..

Ježišku kdyby jste věděli co se nám dneska stalo v albertu/ hypersupernově.. Nebudu vám to řikat. Možná příště. Tyhle věci se totiž strašně rychle šíří a není to moc milé..
_____

Jak se vám líbí toto krásné počasí? Jo užasné co. Člověk se snaží nevnímat ty spocené mokré smradlavé kola co se mu tvoří v podpaždí. Teda doufám, že já tam žádné nemám ale víte jak to myslím ;) Nejhorší není ani škola, protože tak si můžete zatáhnout žaluzky a jsme v poho, mnohem horčí je cesta vlakem. Osobákem a courákem. Jo já wím, pořád ty vlaky dokola omívám, ale trávím tam mnoho svého času takže na mém blogu se o tom prostě MUSIM svěřovat. Pořádně se vlak nevyvětrá takže je dusno, nemůžete se opřít o sedačku pře jinak se vám začnou potit záda a kompletně je to celé nemilé.

____

Zase jsem začala studovat knihu - Tvůrčí psaní pro každého-. Je mi jasné, že nejdřív se musím naučit pořádně pravopis a gramatiku, ale nic mi snad nebrání ve studování jednotlivých žurnalistických stylů. Mým oblíbeným se stal fejeton. Každý ho znáte, a rezeznáte ho mnohem více než reportáž, interwiu nebo cokoliv jiého. Fejeton je třeba ta humorná povídka, se sarkasmem, nebo ten humornější nadlehčený popis či úvaha. No... ne asi jsem to řekla špatně.. no určitě jsme to řekla špatně ale to je jedno. Snad mě někteří pochopili.... Moc mě těší, že v testech, které jsou v knize se moje uspěšnost odpovídání zprávných odpovědí postupně zlepšuje. Zachvilku možná budu 100%.. hahaha
__

Nyní k hlavnímu tématu celého článku.

Na počátačové grafice děláme závěrečné práce. Tématem je nás pan učitel D. a jeho libovolná uprava. Opravdu, kdyby jste se podívali do naší třídy a na hotové výsledky mých spolužaček, byly by jste dost překvapení, co dokážeme stvořit :D. Ale takové možnosti jsme měli jen díky D., protože jsme nafotili jeho tak užasné fotky, že se člověk občas bojí ukázet je rodičům, aby nám nezakázali chodit do školy. Ale pan D. je nejlepší. Sranda jak prase byla! Jednufotku vám ukážu. Tu, kterou jsem upravovala a posléze vám ukýžu i můj hotový výsledek. Nejsem na něj tak pyšná, jak jsem byla ve škole, protože jak jsem se na to podívala doma, na více barevném monitoru, okamžitě mě napadly další varianty, jak svou práci zhotovit. No doufám, že to bude stačit. Ukázala jsem, že umění PhotoShopu už zvládám dostatečně dobře, a že menší kreativita se ve mě také nachází, tak snad nic špatného z toho nebude ;)


OPRAVDU JE TO NÁŠ UČITEL !!!

A Velká změna... možná k lepšímu :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se v AJ řekne hovno?

BullShit
Shit
Turd

Komentáře

1 PeŤulííínka PeŤulííínka | 26. května 2009 v 19:58 | Reagovat

coooooo????tyjo tak toje dobrýýýýýýý !!:D

2 Peťka;) Peťka;) | Web | 27. května 2009 v 13:34 | Reagovat

to počasí bylo vážně krásný, škoda, že dneska už to tak není.
jinak ty fotky... jako... k tomu prostě nemám slov :D

3 Marťas Marťas | Web | 27. května 2009 v 18:01 | Reagovat

páji vipadá to uzasně ale bouzel nemuzu tu upravu zvětšit ... takze toho tam zas tolik nevidím

4 anet anet | Web | 30. května 2009 v 14:11 | Reagovat

to jsem si myslela, že na naší škole máme největšího ,,obluďáka", ale spletla jsem se xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama