Kde je mobil? :(, budu mít nového krasavce ;)

14. května 2009 v 19:25 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Vy jste tak hodní. Člověka potěší tolik komentářů. :). Jsem ráda, že moje skoro pracná práce je vykoupena tak dlouhými komentáři. Díky ;)


Ztratila jsem mobil. Ztratila a posléze mi ho ukradli. Nasere že?. No ani nejde tolik o ten mobil ale ten kredit... Už dva měsíce jsem ho neměla, O2 mi napsali, že pokud si ho dobyji, dostanu 100% zdarma. Tak ekonomická máma mi dobyla 500. Tím pádem jsem m+la 1000. Jo kurwa, 1OOO!!! Neužila jsem si to ani, poslala jsem jednu sms a pak jsem ho nechala ve vlaku. Asi mi vypadl z kapsy. Vždycky když z vlaku odcházím, koukám se na sedadlo, jestli jsem tam něco nenechala. No a teď jsem na to zapoměla. Bože můůj!. Když jel vlak zpátky, ptala jsem se toho týpka s lístkama-si nemohu vzpomenout jak se jmenuje no- jestli nenašli mobil. Nenašli. Dovolil mi rychle se do vlaku kouknout. Nebyl tam. Nejspíš mi ho šlohly ty děti, co tam seděli. Ty děti byly z děcáku, který momentálně sídlí naproti mého baráku. Kdo by odolal možnosti utratit 1ooo kč? No myslím že moc lidí ne. Ale kdyby mi ho vrátili! Měla jsem tam fotky-Tomáše hlavně- ale i sebe, a když chodil kolem jejich sídla tam mě mohou znát. Třeba mi ho jednoho dne vrátí do schránky. Třeba... ale možnost taková není moc velká... snít ale mohu.
Problémem je, že máma mi nový nekoupí. Nemáme jaksi peníze na nějaký mobil. Tak jsem si pučila od Marp, ale zblázním se z těch tlačítek, tak možná uvidim mobil od Tomáše. Nevadí mi, že je to starší verze. Nepotřebuju hudbu..


Dostala jsem 1ooo na utracení, jak mi máma před nějakou dobou slíbila. Mám si za to koupit něco na sebe. No potřebuju- nutně- kalhoty a nějakou mikinu. Bohužel, mnohem víc nutně potřebuju batoh. Ne že by mi můj Jack, což je taška přez rameno nestačil, ale nevejde se mi tam svačinka.Tkaže jsem si právě před 10 minutami objednala tohoto zlevněného krasavce. Snad uspokojí mé představy ;)Á s Médou jsme si objednali řetízek pro dva. Dostala jsem tento nápad díky Peťce, která dala obrázky pár takových přívěsků na blog. S Médím jsme vybrali nejlepší a včera nám přišel. Není to fér, on má ten hezčí kousek :( :D. Obětuji se pro tým..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurisie Aurisie | Web | 14. května 2009 v 20:16 | Reagovat

Tak to by mě silně nakrklo...protože ted můžou z tvýho mobilu psát lidem z tvého seznamu naprostý kraviny :D
Jinak batůžek sis vybrala moc pěknej :o)

2 PetRush° PetRush° | 15. května 2009 v 18:50 | Reagovat

nj to sou pěkný hajzlíci ty děcka tam...:D
bAToh fkt kráásnej a řeťíízek taky pěknej bude vám slušet....a ted sem si vzpomněla že budete jako Marpa s Kamilou který maj best friends nebo tk něco že?:)

3 Peťka;) Peťka;) | Web | 18. května 2009 v 13:59 | Reagovat

ty bláho.. tak to s tím mobilem mě vážně mrzí. je to na palici a ještě to s tím krditem. z toho by mi asi hráblo.:( fakt tě lituju
a jsem moc ráda, že jsem někoho inspirovala svým článkem, udělala jsi mi docela radost ;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama