Červen 2009

Rekonctrukce?.... bude..

28. června 2009 v 11:21 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Zase ty deBLITNÍ komentáře. Co prosimvás znamená tohle?

dYKeNI frdarmzcqzyl, [url=http://jrzzowrdzsuj.com/]jrzzowrdzsuj[/url], [link=http://pgybypgoeppu.

Nebudu se tím zabývat.


Pořád chci nový vzhled. Jako na magii. Tedy chci nový vzhled i sama sobě, ale to asi nák nepujde pře rovné vlasy mi moc slušet nebudou, rezavou mi máma nedovol a na to tetování nemám ted peníze. Zpět k blogu.. Magie mě nudí. Vzhled její. I styl, kterým ho podávám světu. Moje články, obrázky, reprezentace. vVšechno. Je to jako s mým pokojem. Vím jak chci by vypadala ale nějak mi to nejde. Zaujetí, které ze začátku mám vyprchá a pak stejně to zběhne zase do tohoto neutrálu-nudného. Kdybych tak neměla obdelníhový pokoj ale čtverec. Kdyby tak to okno nebylo do tohoto blbého směru, že mi sem nikdy nesvítí sluníčko. Kdybych tak něměla vlhké stěny.. No.. zase zpátky k blogu. Takže. Nebudu slibovat žádnou nekonctrukci. Možná změním vzhled. No ten změním rozhodně pře co tohle je? To jsem jako udělala vážně já? .. Och odporné

:) Jsem happy - A dancuju :D:D

24. června 2009 v 21:58 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Jsem moc Happy. A taky rozkecaná. Může za to zjistění můch TOP 5 lidí. Teda byvím se jen se 2, ale to není postatné.

Zítra nejsu do školy. Prostě na to hodím bobek. Stejně nic neděláme a to společenství mi leze čím dál víc na nervy! Díky bohu za brázdniny. Umřu přítí rok. Teda možná ne já. Ale ten kdo mě štve. Jsem prostě chlorik. A nestydím se za to!

Zase Alík. Sranda! Vzpomínky. Děti... Ale baví mě to. Nenní to sice ono, ale je to moc fajn. Hlavně když si vzpomneme někdo na Audrey. Teda na mě jako Audrey, to je pak ještě lepší.

Jsem strašně sebestředná a namyšlená. Vážně. Záleží mi na tom, co si myslí kluci o mě. Teda záležími na tom, jestli si myslí že jsme hezká nebo ne :D. Nesnášim tolik lidí! Moje nenávist roste pořád do výšin. Ale není to jen nenávist, je to i nuda. Hrozně lidí mě nudí, pře si s nimi nemám co říct. A nesnášim nucenou konverzaci. Třeba jednu holku nemám mco ráda ale kecá se mi s ní dobře.Tak co si mám vybrat??

Dám sem jednu véélmy ujetou fotku. Je z Pecek, co byly u nás v Rovni 20.6. Luxusní :D Musela jsem zhubnout alespon 2 kila, pře tolik jsme se ještě nehýbala. A pak mě bolelo za krkem. Nemohla jsem mluvit. Ale luxus :D:D:D


John Donn- báseň

20. června 2009 v 13:15 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti

Nestavěj své lásce vězení,
milovat znamená křídla si dát.
Pokud vy dva jste si souzení,
svobosná vrátí se tisíckrát.

Proč mě asi lidi nemají rádi..

17. června 2009 v 20:56 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Hola..

Dnes bych chtěla rozprávět s tebou (myslím ale samozdřejmě všechny) O tom, jak se chovám k lidem. Myslím že skvělý příklad toho , co jsme vypozorovala, že si o mě ostatní myslí nebo jak to vidím já je můj status na icq...

Seru lidi okolo sebe a je mi to jedno.
To mravenčivé potěšení, co jsem zažila dneska za to stálo.
Kdo mnou pohrdá, bude pohrdán i z mé strany..

A ještě něco ..
,,Pavlíno, ty seš tak strašně vlezlá! Nemohla bys jí otravovat někoho jiného?"
NE NEMOHLA! Něco špatného že chci míti kamarády.
Jo asi jo pokud ti kamarádi o moji společnost nestojí.
Zalez do kanalizace..

Jak jsem byla na rovnátkách. Jak jsme si koupila triko

15. června 2009 v 14:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Tak dneska jsem nebyla ve škole. Lépe řečeno na praxích. Šla jsem totiž k zubaři. Lépe řečeno na ortodoncii.

Měla jsem z toho bobky. No vážně. Minule , když jsme tam byla to bylo totiž strašně nepříjemné a opčas až bolavé. No jen si zkuste ocelový drát narvat do minikanil.
Naštěstí vše probíhalo v pohodě. Sice si neodpustili, že bych měla více čistit za háčkama, pře to mám zduřelé, ale to je už jedno. Jako bonus, jsem dostala gumičky. Dokonce dva balíčky, abych blbě nekoukala. Jedny vetší než druhý. No mám používat ty více ztahující ale kdyby to bylo moc táhnutí, tak mám vzít ty delší. Takže hádejte, které nosím?.. No jasně, ty delší. Přece si nenechám dobrovolně ubližovat. Ono to totiž táhne víte.

Cestou na rovnátka jsme se stavila v obchodech. Po asi hodinovém zkoušení různného oblečení jsem si koupila triko. Jo jen jedno. Taky se nechápu. Původně jsme si chtěla teda koupit třištvrtáky, k tomu ale nějak nedošlo, pře jsem žádné hezké nenašla. Zkoušela jsme si plavky, ale mám v tom nějaký velký prsa. Nechápu... :D:D...

Přez slzy newidím, přez bolest si neuvědomuju proč to píšu.

10. června 2009 v 22:12 | Pawja aneb AfroGirlČLÁNEK BYL PŘEMÍSTĚN, UPRAVEN, NEEXISTUJE.


Po náhlém popudu jsem si uvědomila, že tyto informace zveřejněné v článku nechci aby se veřejně šířily, proto je v trapu...

Jak krásné jsou jejich blogy.... rekonctrukce pokoje?

8. června 2009 v 18:02 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Hello


Občas se mi podaří zabrousit na blogy, kde se mi po přečtení prvního článku zalíbí. Autoři totiž

jsou nejenže velice inteligentní, ale převážně vybroušenost celého textu mě ohromuje. Často se mi stává, že mi hlavní postata článku po jednom přečtení uniká, nevadí mi ale, když ho čtu podruhé a konečně pochopím, co chtěl autor zdělit.
Vetšinou tyto blogy jsou internetové deníčky středoškolaček nebo vysokoškolaček, které se rády dělí se svými zážitky se sítí svých přátel na internetu. Poté jim jiné blogerky odpovídají s mezích rovnající se inteligencí článku. Občas se přihodí rada, poděkování nebo souhlas s předchozím komentářem, na který autorka odpověděla do jiného blogu.
Prostě tohle je to, co chci pro svůj blog a pro sebe. Žádné hloupé plky, žádné stupidní názory na zcela nudnou věc. Ne každého tyhle články baví, ale určitá cílová skupina tyhle blogy/blogery/články vyhledává a nacházuí v nich něco, co by se dallo nazvat poselstvím,...

Ted jsem to už přehnala :D. Původně byl celý článek vážně myslen vážně, ale potom, co jsem začala psát trochu nesrozumitelně mě zaujetí opadlo. Já tráda navštěvuju ty zmíněné blogy, ale nevydrží u nich dlouho. Vymýšlet totiž komentáře mi dává značně zabrat. Komentář musí být k tématu, ale pokud je článek dělel na několik velmi rozsáhlých témat, pak mi nějak nedochází, co byc měla odepsat.

Mé fotografie.- 2.6.09

3. června 2009 v 20:11 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
V období, kdy bych se měla zoufale učit na literaru dělám tento článek a zarytě poslouchám písničku Od Christiny a jsem uplně unešená. Save my from myself jse prostě užasná.

Dneska jsme byli na exkurzi v sezemické tiskárně. No.. nic moc velká zábava to nebyla. Ale to asi hlavně kvůli té strašné zimě. Po exkurzi jsem chodila velmi pomalou chůzí po PCE a hledala kalhoty. Našla jsem, koupila jsem si je v NewYorkru ve výhodné slevě. Ještě mi zbylo na triko, který jsme si ale nekoupila, protože neměli XS a S mi bylo volné. Takže asi budud šetřit na mikinku.

Tématem dnešního článku ale nejsou moje nákupy. Zveřejním jisté fotky, které pořídil jistý fotograf, jehož fotky jsou velmi povedené. S mmi fotkami je to ale trochu horší. Tedy těmi, co jsem fotila já. S takovým lehkým fotoaparátem neumím moc zacházet tak alespon 30% fotografií, co jsem nafotila jsou rozmazané. Pardon.
Určitě je důežitý dobrý fotograf, ale jaká by to byla fotka bez krásného modelu? :D