Jak krásné jsou jejich blogy.... rekonctrukce pokoje?

8. června 2009 v 18:02 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

Hello


Občas se mi podaří zabrousit na blogy, kde se mi po přečtení prvního článku zalíbí. Autoři totiž

jsou nejenže velice inteligentní, ale převážně vybroušenost celého textu mě ohromuje. Často se mi stává, že mi hlavní postata článku po jednom přečtení uniká, nevadí mi ale, když ho čtu podruhé a konečně pochopím, co chtěl autor zdělit.
Vetšinou tyto blogy jsou internetové deníčky středoškolaček nebo vysokoškolaček, které se rády dělí se svými zážitky se sítí svých přátel na internetu. Poté jim jiné blogerky odpovídají s mezích rovnající se inteligencí článku. Občas se přihodí rada, poděkování nebo souhlas s předchozím komentářem, na který autorka odpověděla do jiného blogu.
Prostě tohle je to, co chci pro svůj blog a pro sebe. Žádné hloupé plky, žádné stupidní názory na zcela nudnou věc. Ne každého tyhle články baví, ale určitá cílová skupina tyhle blogy/blogery/články vyhledává a nacházuí v nich něco, co by se dallo nazvat poselstvím,...

Ted jsem to už přehnala :D. Původně byl celý článek vážně myslen vážně, ale potom, co jsem začala psát trochu nesrozumitelně mě zaujetí opadlo. Já tráda navštěvuju ty zmíněné blogy, ale nevydrží u nich dlouho. Vymýšlet totiž komentáře mi dává značně zabrat. Komentář musí být k tématu, ale pokud je článek dělel na několik velmi rozsáhlých témat, pak mi nějak nedochází, co byc měla odepsat.

Já chci blog o mě. Chci aby jasně vyjadřoval mou osobnost. Aby nejenže mě, ale i mé návštěvníky bavil. Aby se dozvěděli něco nového, inspirujícího a aby se pobavili nad nenormálností někdy mého uvažování. Stavím se sice do pozice nenormálního člověka, leč pravda tomu není. Na mě nenormální jsou jedině zdravotní problémy, které jistě kdekoho poslali k dokrorovy, já však zatarputě doufám, že časem se moje kondice změní. Doufejme že nezhorší..


Nyní mě napadl skvělý článek, které ho stejně nikdy nedočkáte, protože doma na to už nebudu mít náladu.
V hlavě mám rokostrerukci pokoje. Mám vše vymyšlené, barvy, dekorace, styl i jednotlivé kusy nábytku. Už vidím to letiště rýsující se pod oknem. Už vidím krabice polepené jednotlivým barevným papírem cv různých odstínech pastelových barev. Nejenže vidím sebe, jak usínám ve velkých oranžových peřinách, když nademnou se lehce vzdouvá záslona, do které naráží vítr z otenřeného okna. Vidím i kolik to bude stát usilí. Nejde jenom o finance. Jde o přemalování, postavení a vymyšlení konečních detailů od rozvodu elektriky po vyřešení zápletky s mokrými stěnami. Čeká mě toho vážně hodně ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 8. června 2009 v 19:56 | Reagovat

souhlasím, i já mám ráda blogy, které jsou o něčem a které jsou odrazem samotného autora. ne jenom samé fotky a obrázky, které člověku stejně nic neřeknout. třeba teď jsem alergická na moderní Kusovky... to mě může čert vzít, když to vidím... co mám z jedhoho obrázku, i když je parádní?
jinak ten návrh pokoje... snaž se ten článek udělat, jsem na něj vážně zvědavá ;)

2 rose rose | Web | 9. června 2009 v 19:45 | Reagovat

Též s tebou souhlasím, ale ono je to docela těžký ... ja mam v "oblíbených" tech deníčků víc ... tudíž si všechno pročítat mě stojí dost času, ale zase proč ne. Kdyby me to enbavilo tak to nedelam. Mimo to máš originální lay :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama