Je libo exemu?

15. července 2009 v 18:26 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Nejen exem ale i jiné hnusné, smradlavé, odporné neduhy se dají chytit v rybnících! (zvlášť v těch, u kterých hrozí, že se do nich vypouští splašky)Dnes nebylo tak vedro jako včera co? Takže nebude žádná má historka o tom, jak jsem se koupala v bazénu, který je už skoro v provozu. Budu mluvit o koupání někoho jiného. A ne v bazéně :D

Před našim baráčkem se rozprostírá rybník. Už asi.. hm tak 20 let není na koupání. Kdysy se lidé koupali, a bylo jim jedno, jedli vedle vás nějaká paní pere plínky. Bohužel (bodudík?) doba se změnila. Dnes se považuje za trochu prasečárnu vlést do rybníka. Vlést do rybníka, do kterého je velká pravděpodobnost, že tam plavou něčí fekály, u kterého víte, že pravidelně při velkých vedrech uhynou některé ryby a zasmradí pachem mrtvé rybiny celé okolí. Bohužel, někomu to nevysvětlíte..


Dneska jsem si četla . Ne že by mě nebavila ale není to Bartim. Sedim si tak na sedáku, když v tom slyším, jak někdo hupsl do vody. Očekávala jsem vákřik, ale slyšela jsem něco jiného.
"Jé, ta je teplá, poď taky!"
Jojo, dva mladí, nerozumní chlapci se rozhodli vykoupat v tom močáku. Bude ode mě hnusné, když řeknu, že jsme je pozorovala a strašně se u toho bavila? :D. Bylo jim.. 10? Jo nejspíš deset a rozprávěli se o tak zajímavých věcech. Hele víte proč se náš rybník jmenuje Zbraň? Ne, tomu neuvěříte :D... Protože tam pod vodou schovávají zbraně! :D:D
To není můj výmysl, na to přišli ty borci. A když jim to docvaklo, řekli si, že jsou borci a až budou velký, vypustí rybník a ty zbraně si vezmou. Granáty, pušky, děla... No prostě všechno co najdou!

Bohužel, odjeli. Tedy potom, co je chlapce pan Ch. a pan V., co u nás na rybníku chytají ryby pořádali, aby jim vylovili splávek. Oba dva rybáři je sledovali velmi dlouho. Tedy vlastně celou dobu co se rochnili. Mladí clapci dostali strach. Jak jsem to poznala? Zařvali na ně, ať i to vyloví samy, pak proběhla menší slovní přestřelka mezi oběmi dvojicemi a mladá hošani si zbalili své mokré spodky, nasedli na kola a tradá trydý! Byli v trapu. Pan V. a pan Ch. si to musí vylovit samy!


Takže tady máme rochnáky. Musím se jim omluvit, že jsem je takhle podle vyfotila, a následovně zveřejnila na svém blogu. Jsem si však jistá, že nikdy kromě jejich matek, otců a nad babiček je na tom nepozná. Nebudu uvádět to, že moje máma je poznala..
A následuje fotografie tech rybářů. U nich jsem si ale jistá, že je poznají všichni, kdo je znají. Stačí jen od vidění. Panovi Ch. se omluvuju, pan V. mi může být u konečníku. Nemá co ukazovat fakáče na mého milovaného.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | Web | 15. července 2009 v 18:43 | Reagovat

Twe! Jak tam mohli do toho humusu se jít koupat??....Bléééé....Ha, poznala jsem pana V. i pana Ch.! :D

2 Lintu Lintu | Web | 16. července 2009 v 9:44 | Reagovat

Když se jim ta voda líbí :).

3 anet anet | Web | 16. července 2009 v 11:07 | Reagovat

ty kluci mají vážně silný žaludky...já mám na to strach stoupnout, i když je to zamrzlý :-)

4 Honza Honza | E-mail | 16. července 2009 v 19:16 | Reagovat

Si děláš .....
Ti opravdu nemají rozum. Když mně bylo jako jim, vykoupal jsem se tam ale nedobrovolně. To když jsem tam klackem něco lovil a uklouzla mi noha.
Bohužel byl začátek prosince a než sem se dostal domů, téměř všechno na mně bylo namrzlý. Od té doby Zbraň nemusím.
PS: Oni tam fakt žijou ryby? Mně to zní jako sci-fi. I když taková ryba se třema očima :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama