Magieprirody.blog.cz

18. července 2009 v 21:02 | Pawja aneb AfroGirl |  blog

Nebaví mě psát články, které nemají jedno ustálené téma. Ale co mám dělat, když nic jiného mi momentálně nezbývá? Mám jich 5. Sice menším podvodem, ale to řešit nebudu. 5 komentářů. Chtěla bych psát buď rastech, nebo o knize, či o opálení. Také bych znímila náladu Audrey, ovlivňující jen jedna písnička.Taky bych se chtěla chlubit s HP, na kterého jdu v pondělí. Chtěla bych povědět všechno ale... nechci!
Líbí se mi článek, typu Exemu nebo Magie ale takové články se nerodí děnně. Já ani takovou náladu na to psát nemám deně a když jo, tak dělám něco iného.

Jasan! Už vím, jaký bude téma tohoto článku!

(vidíte tam to modré ve vlasech? To je jeden z mých dvou rastů :D)Je to záležistost stará před 2 roky. Nebo okolo dvou roků. Zrod mého blogu. A hlavně zrod názvu mého blogu.

Mnoho lidí se na to ptá. Mnoho lidí to strašně moc zajímá. Proč se jmenuje blog magieprirody, když tady žádná magie přírody není? Ach odpověd je prostá...

Před těmi udávanými roky, jsem si začala vymýšlet jistý druh velmi "inteligentní" magie. Jmenovala se právě ( velké napínání ) magie přírody. Šlo tam o nějaké kraviny zděděné po 2 největších žen, které ovládali magiju. No nebudu vysvětlovat. Na alíku jsem o tom přesvědčila asi 4 lidi, že to opravdu provozuju. No nebudu se k tomuhle vracet. Byla jsme hnusná v těchto směrech.

Takže jsme si založila blog. Objevili se zde asi tak 3 články, zabývající se touto tématikou. Pak se to pozvolna nějak zvrtlo. Přišli obrázky, nechutné a debilní články, pak fotky, pak hezké články. pak byl můj miláček smazán. Měla jsem na výběr. Vytvořím si nový blog, který bude kompletně vystihovat to, co tady má být. Nebo udělat magii. Trochu smutnu a velkého naštvání to stálo, ale nerozmýšlela jsme se dlouho. Udělala jsem zase magieprirody. Mám ten název ráda. I když je krapet debilní a potencionální čtenáře, kteří píší to, co píšu já to moc nenaláká ale..Miluju tě magi a nějaká Carrot, Siel, prase-kost ani Pawja to nikdy nezmění !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | Web | 18. července 2009 v 21:07 | Reagovat

Jo...to si vzpomínám na ty dvě ženský a tu magii! Něco mi to říká :D
Jinak ta poslední věta mě málem dojala...to si měla tolik blogů?!..Páni..

2 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 19. července 2009 v 17:40 | Reagovat

věřím, že to někoho třeba mate, ale co na tom? můj blog má taky pěkně trhlej název a díky němu mi tam občas lezou... no řekněme méně vítaní návštěvníci, ale nic s tím neudělám, protože blog už mám 3 roky a rozhodně ho mazat nehodlám... +;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama