Rozlučko - povídání i fotky

1. července 2009 v 14:22 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota

Hola vy..

Takže včera bylo rozlučko. Však víte, 9. třída uspořádá rozlučkovej mejdan a všichni se ožerou, pře to prakticky zadara. Len 9 zaplatí určitou částku na základní pití a konec. No a pozvaní pak jako vstup berou láhev nějského toho procentního pitiva.

Víte já jsem si řekla že se opiju. Držím tradici už od minulého našeho rozlučka ale tohle jsem neměla v plánu. Bohužel si všechno pamatuju. Zapoměla jsem však, že moje vachrlaté tělíčko není na alkohol vzyklé, takže jsem po pár velkých pananáků toho odporného pití-zelené- byla silně v náladě. Bylo mi však hej. Ale to, že když se člověk opije a zapomíná na problémy je lež. Tancovala jsem jak divá na 5 písniček a přišlo mi to tak krátké. Pak jsem musela jít na záchod a tanec ustal. Vzpomínám si, že hráli jednu mou oblíbenou píseň ale už newim, proč jsem nešla tancovat.

Celé okolí bylo taky v náladě, tak to bylo dobrý. Je sice silně blbé, že ožralí byly především ročníky kolem 15-17 let, ale to se asi neřeší. Docela mě zamrzelo, že nepřijeli policisté. Na naše přijelo ale ted, když jsem si vyřvávali pod širým nebem, kdy se musela nejen hudba rozléhat po celé vesnici se žádná policejní návštěva nekonala. Tak asi příště.

Mám vcelku dost fotek. Z jedné se mi chce zvracet. Ne, že by obsahovala něco nechutného, ohužel zachycuje počátek mého řádění. Jsem na ní já s velkým panákem zelený. Tu už ted do pusy nestrčím. Víte, ono mi je špatně ještě teď. Pořád ji mám nutkání vrátit zpět všechno jídlo a pití, co ještě jsem nevyklopila za doprovodu zvracícího zvuku. No nechutné. Takže můj nezvraícíc rekord 7 let je v trapu. Krůůůci.

Nechci působit jako nějaký piják. Já aklohol nevyhledávám. Pivo mi nechutná a všechno co má více % než 20 odmítám. Jedině barevné sladké pití si dám. Ale velmi zřídka. No, to říká asi každý co?..

Jak tento článek zakončit? Ukážu vájm pár fotenek a rozloučím se. Tradičně.

Takže to je ta zvracící fotka..


S Ani a Marp

To držíme jen na efekt

Během tance. Já těma vlasama hodila naschvál!

Tam tak seděli, jako Puťky všichni. Pet, Mon, a tak dale

Opět naschvál házení hlavou během tance.

No to je taky jen na efekt. Já to pivo přece nepiju. S Pet

Tyhle sice vůbec neznám, ale mám s nima fotku..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aurisie Aurisie | Web | 1. července 2009 v 15:28 | Reagovat

No teda, ty čunčo! :D
Aspon že sis to užila..
Fotenky jsou dobrý...ty lidi co neznáš, já znám ;D

2 PeŤulííínka PeŤulííínka | 1. července 2009 v 16:33 | Reagovat

Pawlooo!!!!!Ty ses poblila??????Já taky :D...ale tyjo já ůbec nevím kdy si odešla joo...a kdy si proně budu moc přijít??..jako pro fota???Písni

3 Peťka;) Peťka;) | Web | 2. července 2009 v 8:51 | Reagovat

když si vzpomenu na náš rozlučák na základce... radši ani nemluvit. ;) všichni byli na kopr už v 9 a taky to pak tak dopadlo... já se poprvé a naposledy zlískala tak, až jsem zvracela, na moje patnáctiny... od tý doby se vážně držím... ;)

4 anet anet | Web | 2. července 2009 v 10:33 | Reagovat

teda..jsem čekala víc fotek!!! mě zajímal i průběh opíjení a tady nic není!!! xD
jenom na tý poslední fotce je Pepa, ale tu holku znám jen od vidění :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama