Vrátila jsem se z Chaty

9. července 2009 v 21:06 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Vrátila jsem se! Sice trochu smardlavá, nechutné na mě je jak nemám vytrhané obočí, spálený 3 psty od železa na párky, a smradlavá. To už jsem řikala. A taky strašně moc sprostá! Když jsem 4 dny se svým milovaným drahouškem nepřetžitě v kontaktu, tak mluvim jak hovado. Ale my se tak krásně doplnujeme :D

Pokud mne zatím někdo nepochopil, tak v neděli jsem jela s kámošema na chatu. No dobře. Jen já, můj drahý a pak jeden další pár kámošů. Z plánovaného počtu 7 nás jelo 4. Ale alespon byl větší klid a soukromí. Chata se nacházela v místech Železných hor, což je někde pod Chrudimí. Byli jsme v chaloupce v okolí lesa, v místech kde není přístup k elektice a vodě. Sranda. Ale kdyby jste vidělu tu přírodu v oboře. Ach miluju to! Škoda, že můj fotoaparát nedokáže zachytit tu krásu. Jak kdyby jste vstoupili do jiného světa. Skály porostlé mechem, zurčivá voda tekoucí přez balvany.. Prostě jak v Narnii :D:D No vážně a mnohem lepší :).Jo a málem sem si rozmlátila foták.Nejdřív se Tomáš smekl a strefil mě do ruky a já začala šermovat pře jsem tam měla ten foták a on se rozplácl na takový hnusný kameny u řeky. No super. Podrápal se mi a otloukl dost silně. Ale hlavně že nespadl do vody. A druhá akce, kdy jsme se chtěli s Tomášem vyfotit a tak jsem ho postavila na most a jak jsem tomášem trhla a on stoupl na prkno tak to zadunělo mostem a foták padal. Díky bohu jen na most! Kdyby spadl do vody asi bych se zbláznila.

Užívala jsem si. Především proto, že zítra du do roboty. V SD COOP budu prodávat. Tedy krájet salámy a doplnovat zboží. Senza, už se nemohu dočkat (IRONIE!!)

Zítra snad půjdu na DB 3 (doba ledová). Jůů parádáa že? Těším se, ale trochu mě děsí, že tam půjdeme s kamarádem mého milovaného a on mu Tomášem o mě řekl jisté věci no.. a musim si udělat ty hezké vlasy a taky.. Však to znáte, musí se Tomášem ukázat, jak moc hezkou přítelkyni to má. :DFotky? (z chaty) Chcete? Mám jich asi 150 ale na většině nejsem. Fotila jsem totiž. Ale pár kde je něco hezkého sem dám, a k tomu i klidně popis. Nojo, já jsem moc hodná co'? :)


Takže jako první je naše chatinka. Vypadá trochu asic podivně ale byla super. Ale po tom, co jsem zbírali houby jsem ani ty schody nemohla vyjít! :D
To je v období, kdy jsme šli opíkat buřty. O ty špicholce, co drží Luc v ruce jsem se já pako spálila a mám na prstech jizvičky. Pak mě to děsně štípalo, když jsme se s Tomášem prali.


Prostě magoři do dostihů. Adi 4x jsem to hráli. A hele lidi, neberte si žlutou kostku. Když jsem ji měla, prohrála jsem. Ale když sem si vzala zelenou tak jsem je všechny převálcovala! :D

Jsme se šli koupat. Jediná koupací akce, která se konala. Pak byla jen micí akce, pře po zjištění, že voda je ukrutně ledová jsme to vzadali. A ta hnusná pneumatika mi odřela nohu když mi spadla. A ani jsem ji ve vodě nepoužila.


Tady s mladim pánem na té koupací akci. Jen tam chudáček vypadá trochu jako pako.Jsme dělali maso. Byla toho strašná spouta a neustále ten kouř čudil, tak jsme všichni byli jak slaniny :D


Á naučila jsem se krapátko hrát na quitar. No umim sice asi jen 6 akordů a nezvládám drnkání nebo jak tomu říct ale strašně mě to baví :D Třeba Bláznovu ukolébavku jsem hrála jenom dneska alespon 5x. Neustále dokola D G A G D A a nakonec je ještě E :D


To je jedna ze 3 hub, co jsem našla. Takový krásný byl než ho rozřezali :D

Tyhle houby našli Tonda s Luc když se šli projít. Asi o ty houby zakopávali bo co. Ono totiž den předem huroncky pršelo a nedivim se, že to pak tolik narostlo.

Jsme šli na výšlap na takovou zříceninu a byla tam pak krásná vyhlídka. Skály a pak dole samý les , zeleno a nakonci tam někde v hlubinách občas prosakovala řeka.Á zde jako slečna vykukující z vody :D. Na tom výšlapu jsme pak zabloudili k řece a cachtali se v naprosto ledové vodě. Jen stát tam kolem 5 vteřin bylo hrůzné.

Pan jeden z velkých slimáků. Rozkošný mladý muž :D


A tady již snaha vyfotografovat tu jinou krásnou říši v oboře. Kdyby jste to viděli tak to pochopíte, takhle je to naprd.

Královna celé Gnarnie :D Velká hnusná houba! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Minnie Minnie | Web | 9. července 2009 v 21:16 | Reagovat

Pěkný fotky..je vidět, že jste si to tam pořádně užívali..

2 PeŤulííínka PeŤulííínka | 9. července 2009 v 21:36 | Reagovat

Zajímávý článek..poctivě sem ho přečetla!!A fotky taky super ;))

3 Peťka;) Peťka;) | Web | 10. července 2009 v 12:43 | Reagovat

teda... tady se někdo měl... takdy bych hnedka jela.. ;) jinak musím uznat, že jste měli kolem vážně krásnou přírodu... muselo to tam být úžasný ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama