Srpen 2009

Bezmezná úcta a láska k Rekhytovi

31. srpna 2009 v 20:37 | Pawja aneb AfroGirl |  Bartimaeus
Předchozí čánky na toto téma jsme musela smazati, protože by tak pravopisně špatně napsaný, že jsme se za něj styděla. Ale jak koukám, on je na blogu pořád! Jej, tak to ignorujte, stejně je to pro vás k ničemu.Miluju ho. Bezmezná oddanost, touha, láska a jiné podobně sladké city k němu chovám. Pořád bych ho nosila. Pořád bych ho četla... Mluvím o Bartimaeusovi vy tupci. Už zase nedáváte pozor a nechápete mé myšlení.


Touha po Alíku

29. srpna 2009 v 19:42 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Žádní piráti srdíčka, byl to Nemo. Jak správně jste vy dvě mladé slečny vyvodili, když se Doris s ...?? (jak se jmenuje Nemův otec?!) ptali na cestu, potkali ty vtipný sardinky co předváděli věci. Mečouna, humra a.. piráty. A říkali : Brázdíme moře Johohó, dělá nám to dobře johohó!


Přiznejte se náctiletí lidé, kdo z vás hrál Alíka? Kdo z vás se vydal do imaginálního světa plného kouzel, zabíjená a sexu? Gahira, Cintra, Avalon a Dragons riders, PařmenWord (nemáš zač Rade :D) SunnyRiders, pak nějaká newim jak Alaeja něco. A další a další nesmyslný názvy klubů, ve kterých jste mohli jezdin na koní, kočkách nebo dracích, hrát si na lidi, elfy, démony nebo upíry, a vládnou magii živlů, čtení myšlenek nebo třeba telekinezí.

Totožnost pravého Krutomluva

28. srpna 2009 v 16:09 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Honza nám dal již vědět, tak můžeme dále prokračovat v krasojízdě že?


Předchozí článek neměl tak super extra odezvu že? Tenhle taky ne, protože já bych jen chtěla upřesnit jisté věci, a ohlást super novinku. Takže tohle bude něco jako.. hm.. Hlácič? Jo.

  • Takže slečny, dámy, paní, chlapci mladí muži a pánové. Naprostá většina přídavných jmen, které se zde vyskytují, a nějak se vztahují k mé osobě nebo dílům, nějak spjatých se mnou jsou ironie! V reálném životě ji tolko nemohu používat, pře by nastal dojem naprosé sebestředné a namyšlené lady, ale tady na blogu je to jednodušší. Takže prosíím, to s tím jak jsme krásná, tvořím super filmy a jsem nejvtipnější.... Teď už víte, co si o tom myslet, tak laskavě žádný poznámky.
  • Prosííímm vás, nemám ráda komentáře, které nejsou ke článku a u něj se vyskytují. Jo jasně, je to zpětná odezva na komentáře, co jsme hodila já k vám ale opravdu, když odpovídáte, tak to dejte JEN DO JEDNOHO KOMENTU! Jako když píšete v jednu dobu. Protože pak to vypadá, že mám 4O komentářů ale z toho je polovina odezva a jedn polovina koment fakt. Odpovídejte, ale ne roztahaně ;) :D

Ctěnému a tajemnému panu H.

27. srpna 2009 v 21:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si? Kdo si?

Upřímně, je to trochu z donucení, ale mě samotnou to trochu zajímá.

Reakce na články = negativní

25. srpna 2009 v 17:06 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Když vás lidi nesnáší, neznamená to, že jste špatní ale to, že závidí :-p
Začalo to tou slečnou, který si myslela, že když mi bude nadávat a označovat mě za 12 letou dívku, tak se asi leknu a dám pryč blog. Nebo já nevím vlastně k čemu to je. Mě urážky typu -samé strosté slova ať se ta holka posere- dost nudí. Ne spíše mě rozesmívají. Vás to rozesměje taky, až to dám níže pod tyhle kecy. Mě se líbí ty urážky, které jsou inteligentní. Žádné sporté slovo, ne, jenom prostě čistý text, plný podtextu a přirovnání, které vás urazí. Pro svou čistotu ale nezkutečnou urážku. Víte co tím chci říct.

Když mi na blog chodilo 30 lidi, nic tu nebylo. Jo tedy nebudu uvádět tu slečnu, to mi řádila na blogu před 2 lety, když jsem byla na táboře. Taky psala jen sprostá slova. Ale teď, když mám návštěvnost, za kterou jsem vážně hrdá, už tu máme dvě. Nebo je to jedna co změnila taktiku. Je to jasné. Jsem tak slavná, že mi to lidi závidí a proto píšou tyhle humusárny, jen aby si vybili vztek. No a co? Já jsem ráda slavná a klidně tam ty komentáře nechávám. Ono je to dobré. A pak moje SbéNka komentují jejich tupost. Děkuji vám znova.

Charakteristika nadávajících komentářů:

  • Přehršívě sprostých slov- převážně slova Píča.
  • Neuvedení žádného kontaktu nebo přezdívky
  • Opakující stále dokola inteligenci, krásu a nebo jiné povahové rysy
  • Naprosté neznání terče nadávek, přesto jeho přesný popis.
  • Časté vyskytování pravopisných chyb.

Divná zelená

24. srpna 2009 v 20:43 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Předchozí článek je v předstíraném neexistenčnu. Ono se to zase vyvinulo jinak :D


Tak jsem se pustila do obří rekonctrukce. Hlavní bod bylo vymalovat. Pak vlastně již nic nového nebylo. Teda, kdyby se máma ukecala a koupila mi druhou válenku a stůl, to by jste teprve koukali na drát, bohužel zatím se k žádné velké přestavbě neschyluje. Teda pokud se nerozhodnu obevzdat jí celou svou výplatu O.o.

Víte, dvě období hráškové barvy dokáže člověka pěkně znudit, odpudit a popudit. Tak jsem to vzala odpodlahy ke stropu a změnila to na zářivě zelenou :D.Teda podlaha je pořád jako parkety! Původně jsem chtěla tmavou, bohužel neměli můj odstín, tak jsem se s tím musela smířit. Ale ono to není zas tak špatné :D

A abych nebyla na to sama, tak nejen, že jsme na tom pracovali s mámou, ale přišly i děvčata.


Bez nadpisu..

23. srpna 2009 v 21:37 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
A náhle byla mrtvá. Její tělo dále žilo, ale duše? Kde nic, tu nic.

Stále poslouchám to samé. Píseň o kurwách, co zní tak strašně romanticky. Přeju si, abych dnešek nezažila a kdyby jo, aby se vyvíjel jinak. Už 3 dny, ne možná i týden se ve mě projevila paranoia, a normálně bych byla docela ráda, že to není paranoia, ale moje nová schopnost, bohužel v této chvíli mě to tak kurewsky sere a megakurewsky mrzí. Kdybych mohla, ulehnu do vykopané díry v zemi a pusou plnou prášků na spaní, bohužel, slíbila jsem, že to neudělám.

Co se mi stalo? Hovno. Informace pro vás je to tak nepodstatná, že vás s ní nebudu ani zatěřovat. Svých problémů o beďarech máte rozhodně dost. Už máte na čele 3?!. Já jen.. prostě potřebuju psát. Víc by mi pomohlo sednou si do skříně a brečet, vyběhnout ven a běžet dokud nezdechnu ale bohužel, to momentálně dělat nemohu, pře před skříní mi leží tak velká a těžká bedna s věcma co vyklízím ze skříní, že se do ní nedostanu. Hm tam budu předstírat že se nic nestalo. Svět se nezboří. Tak napíšu panu V. že jsem nadřená jak on a vybiluju si vstek na něm. Ne.... nejsem kurwa doprdele! A i když jsem zlomená, pořád jsem to já. A budu, dokud se nerozhodně vrátit.

Vstahuju všechno na sebe. Sebestřednost jak já ráda říkám ale teď je to něco jiného. Přeháním. Mnoho lidí to přežilo, pár sice ne, ale proč to přehánět? Proč doprdele ale nedokážu změnit alespon tu přezdívku! Proč vždycky se rožeřvu! Proč se tak strašně netěším na jarní prázdniny?... Asi je to moc čerstvé. Asi bych se potřebovala vyspat..

Laťka únosnosti (mě pěkně nasrla)

22. srpna 2009 v 17:32 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Takže když mám jako v článku vlastní super sexy fotky, nejsem inteligentní?

No tak jsme nalezla to bratrstvo. A už ke špatné náladě pramenící z mého osobního nitra se přidala další špatná nálada, které nechápe, jak někdo může míru inteligentní článků zakládat na tom, jak je dlouhý a nudný a bez obrázku. Tedy to je jen skoro pravdivá spekulace.

Všichni známe Autoský klub. Nebudu o tom mluvit, protože vsichni kdo byli přijatí o tom článek napsali a tak by to nudilo. Někteří přijatí ale nesouhlasí s tím, jak vysoko je laťka únosnoti nastavena. Hele mě je tohle jedno. Já mám svých 14 oblíbených blogů kam chodim a je mi jedno, jestli tam dají statistiky návštěvnosti za minulý týden. Já i k tomu dokážu dát nejlepší komentář na světě.

Ale to sesterstvo-batrstvo (krycí název BKP) dle mého je přehnaný. Vždyť tam nepřijali ani Mich, tak kdo se tam pak dostane. Jo já wim. Ona kterou nemám ráda a o které jste spekulovali. Inteligentní články typu - úvaha na téma Týrání žen v Asii- je pro někoho rozhodně stračně zajímavá, ale průměrného čtenáře blogaře asi nenadchne, zvláště, pokud jeho délka přesahuje 1 minuta čtení. Možná se zdá, že to píšu kvůli tomu, že mě tam nepřijmou, ale já se ani nehlásila...

Sázka smrti

20. srpna 2009 v 21:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Chtěla bych říct, že budu ingorovat všechny nadávky, nesouhlasy nebo špatné ohlasy. Nebudu komentáře mazet, nebudu chodit (TI) na blog a následovně tam (TI) nadávat. Mám zapotřebí se namáhat ještě na tohle? Ne..
Děkuji Lily, za ohlasy. Možná si neměla uvěřit všemu co říkám, ale jsem ti za to vděčná. Bohužel, mých návštěv na blogu se nyní nezbavíš. Dík Pet, za sprosté nadávání a za to na (JEJÍM) blogu. A vděk i Mich, pře se umí do lidí pustit i bez mé pomoci. Jen jim dejde! Moje soukromá ochranko!!To video je nejnovější z dílny Televize Rhoveň s. r. o. (neni to PaMi, poněvač se k nám přidala Pet)
Celé to vymyslela Mich, ale chválu pějte samozřejmě jen na mou hlavu (projev sebestřednosti). Je to dobré, velmi dobré a jak to měla napsané i s kamerou bylo velmi super. Pro ty co to nepochopí, je to minifilmeček, ve kterém každý střich je stračně důležitý. Fáájn, pějte chválu i na ňů.
Jen mě mrzí, že můj krásný make-up není viděť. Předem upozorňuji, že pokud někdo zmíní, že jsme hezčí, když jsme kluk tak to smažu. Nebudu se rozčilovat. Ale když řeknete, že jsem hezká I JAKO KLUK, tak to beru. A taky trochu okomentujte ty výkony Pet a Mich, protože ono to nebylo jednoduché. No jen to zkuste naučit se text podle scénáře. Kterej vidíte poprvé v životě. A hned to máte hrát. Teda to byl případ Pet. Já jsem rozená herečka. (která neumí vyslovovat)

Dvě holčiny zadupat do země

18. srpna 2009 v 13:06 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

AKTUALIZOVÁNO 15:41


Pawlínka byla znovu sexy modelkou (možná i TOP modelkou) jenže je tak znuděná sama sebou, a vás nechce taky tak nudit, tak fotky neuvidíte. Podívejte se na můj profil na Facu.
Ani jsem nevěděla, že můžu nesnášet někoho, koho neznám. Tedy znám, ale jen tím, jak se vyjadřuje na blogách. Dvě slečny mě strašně pijou krev, i když důvod prakticky nemají. Jedna holčina to dělá již dlouhou dobu. Ne nezmínim jí, nejsem magor pře vím, jakou má návštěvnost a i někteří, co občas zajdou na můj blog ji znají a navštěvují ji. Mořná následující popis bude z vašeho pohledu vypadat, že popusuji sebe ale mám na mysli jí : Je strašně chytrá, na všechno má vždy dobrý a správný názor. Každý ji to baští, chce s ní být nejblogííík. Slečno, budu tě i nadíle ignorovat, ale štvát mě budeš nadále.
Ta druhá. Ne, nic řikat nebudu pře už toho bylo řečeno dost. Podívej te se do komentářů na autoráku...

>>A taky bych chtěla říct, že když se Pawjínka nasere, tak nadává. Pak se zdá jako výbušný, cholerický člověk (což ona je), ale prostě některý věci jsou už moc. A pak ty reakce na moji výbušnost mě naserou znovu a pak se roztoří kolotoč obřích nadávek, urážek a malých osobních válek, že se v tom ani sama neorientuje!


Vagina a Penis

15. srpna 2009 v 21:28 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Proč je vlatně slovo píča a čůrák sprosté slovo? Bez těchto dvou strašně rozkošných věcech by nebylo 1) orgasmus, 2) děti a za 3) s čím bychom si po nocích hrály?

(Co myslíte, že ten obrázek znázorňuje? :D)

(No, přiznávám bez okolků, že toto je reakce na jeden komentář. No co, možná jsem si ho i zasloužila, ale ta svině řekla že nejsem hezká! To mě chce jako uvrhnout k věčnému koukání do zrdcadla a přesvědčovat se, že to není pravda?!)

Kdo vymyslel sprostá slova? Proč výše uvedené dva výrazy jsou asi to nejsporstějším, jak někoho urazit? A proč ty malí haranti vás s tím teď klidně ocejchují a přitom ani nevědí, jak to pořádně vypadá a k čemu to funguje? Jak každá generace o té malé současné říká : Takový jsme my nebyli..

Mě se líbí třeba sprosté slovo (teď mě to napadlo) Kaďák. Takové vtipné to je a vsadím se, že když si nasadím destičku, tak to pořádně nevyslovim.

Antikoncepce v praxi

14. srpna 2009 v 22:17 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

ÁÁÁ nebudeš chůva? (předstírané přemýšlení) NÉÉÉÉÉ!


Tak tedy byla akce. Pro mě silně nedobrovolná. Přijeli k nám příbuzní, jinými slov teta a její 3 vnučky. Který byly malý! Věkově : 6let, 8 let a 11 let. ÉÉ o.O.

No víte. Mě se na těhotenctví a na matečtví líbí břížko, které mohu hladit. Líbí se mi malinký ukřičený pidilidík. Líbí se mi vození v kočírkách, jít s malou dcerou-senym do obchodu a společně jim s manželem vybírat malinký botičky, podepisovat im úkoly ale... Tohle? Starat se o děti, u kterých mám strach, že nám zabijí psa, že vybuchnu vsteky a následovně je utopim, že mě dost leze na nervy, že ani tu intimku si nemůžu nasadit, pře jsou schopné za mnou lést na záchod je dost na mě moc. Jak říká máma: živá antikoncepce.

Nová hlava? Ne.. jen vlasy..

12. srpna 2009 v 22:06 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota

Někoho možná naštve, že nepíšu ty svoje inteligentní články na nějaké super užasné téma. Někoho naopak potěší, že to nepíšu, pře nebude muset číst zdlouhavé kraviny. Protoře dávám sem... Fotky. No a co, že jedny tady byly včera.

>>>Takže. Já i Michjsem byly společně u kadeřníky. Čekaly jsem se, že to chce něco radykálního, takže jsem to nechali zcela na nich. Když vás krášlí gay, musí to vždy dopadnout dobře ne? Ale... to byl šok! Matka mě málem zabila, že jsem prej blbá a takhle se měnit... Ale přežila jsem to.. ted jsem alespon strašně cool<<<

Předcházející text je trochu Vtip. U kadešníka jsme nebyla, ani Mich. Prostě jen jsem si učesaly vlasy..


Pawjínka sexy modelka

11. srpna 2009 v 14:47 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Takže fotky. Nechci je sem dávat, protože.. No to je osobní a ví to jen ONA.. ale pokud to chtece taky vědět, tak si řekněte, já vám to oznámim. Ale ne veřejně. Ten důvod by to zjistil a mě se to vážně nechce řešit.


Pawlínka je nejvíc sexy. Nepotřebuje liposunci. Má krásný skoro ideální zadek. Inteligetní je. Pěkná prsa má. Výřečná a společenská á.. Taky hodně namyšlená, sebestředná, trochu slepá a lže. Ale to už jsem v jednom článku (spíše ve 3) říkala, takže tohle je jen, aby jse to nezapoměli.

Byla jsem s v zadu na poly. A myslím že jsem s byla taky u nás na zahradě a snažili sjem se natáčet něco velmi sexy. Ale to nebudu prozrazovat. Protože akorát bychom se ztrapnili, protože i když se dokážeme kroutit jako kurwy, na PCD v Buttonc prostě choreografii nevymyslíte. Ale zpátky k tomu poly. Fotili jsem se. Já vám tedy ukážu jen moje fotky, které ONA fotila, ale to stačí ne? Koho by na mém blogu zajímal někdo iný?

Byla jeho slovy okouzlena

10. srpna 2009 v 13:06 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti
Šetřte se lidi s těma komentářema!

To byl vtip, vtip a znovu nestoudný vtip. Takže pokud někdo jen ze srandy přestane psát komentáře, tak já přestanu psát články. To byl taky vtip. Dneska jsem ale veselá kopa co?

Včera jsem ho zase objevila. Znovu zaplul do mé duše, svými slovy ohromil mé mozkové buňky a já jako omámená je začala přepisovat na papír ve snaze si to zapamatovat. Ingorovala jsem křeč, které mi do pravačky vystřelovala, protože jeho básně jsou tak dlouhé, ale tak krásné!

Aby jste věděli o kom mluvím, tak je to o francouzkém básniku, který je už nějaký ten pátek pod drnem, kvůli rakovině plic ... Jacques Prévert.

Oskar, bomba hej!

8. srpna 2009 v 18:47 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Fajn fajn. Po obíhání cizích blogů jsem se rozhodla taky napsat článek.


Ále lůja! Pořídili jsme si dalšího hafana! Už máme jednoho.Paka. A teď má i nového malého kamaráda Oskara! To jméno jsem samozdřejmě (jako dycky) vymyslela já. Už máme jiná originální jména. ALžběta(morče), Vincent, Lancelot,Arnošt (kocouři) a Pako (pes). Já prostě ulítám na tyto názvy. Až si pořídim čivavu nebo toho malého pejska buldoka, nebo co to je, bude se to jmenovat Hugo.Takýe už máme jedno morče,6 koček,2 psy, slepice a pak ještě prasata a králíky, kteří v podstatě nejsou přímo naše.

Nyní bych vám ale chtěla představit máleho, velkolepého krále cupitání po koberci OSKARA!


Jen do nich?

6. srpna 2009 v 13:11 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Od té doby co jsem v Autoráku to vidívám pořád víc. A moje nelibost roste. Spíše mě to jasně a sprostě ser!e.

(Mňau, já jsem nejvíc sexy kocourek Wincent. A jsem teplej ;))

Stráášně moc lidí, co jsou v autoráku moc moc musí řešit pixelkáče. Články, komentáře, názory. Často se tam ty slova typu : didlinky, pixelkový blogy,kopíráci, SONB,kusovky, SbÉnHA,... vyskutují. Proč to pořád řešíte?

slečinka Hlavounek

5. srpna 2009 v 12:57 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění
Originalita předeším! Takže se opovažte někdo říct, že to máte na blogu taky. Pře pak se naštvu a nebudu s váma mluvit!


O čem to ta divná hlava (JO HLAVA' :D) mluví? No víte. Když se podíváte po přečtení tohoto článku dolů, spatříte hlavouka. Víte jak jsem na o přišla? Já taky ne. Možná v tom bude trochu inspirace v Nekecej! nebo v nějakém komiksu. Ale to je jedno. Prostě jsem si vytvořila silný úlet v podobě Hlavounka, který možná se i jednou stane mým vzhledem. No dobře, to už přeháním.

Prostě ten článek píšu jen proto, abych slyšela, co si o mém Hlavounku, který se stal i mou ikonou a klikačkou myslíte. Je to podle mě silně vtipné a dost drsně to vystihuje můj blog. No co jiného by ho taky vystihovalo, než panenka s mojí hlavou, která je uříznutá z fotografie, kde sedím na záchodě že? :D


Á konečně jsem přišla na to, jak udělat průhledné pozadí, takže při změně vzhledu to už nemusím měnit. Super co? Nudím se tak moc, že přicházím i na užitečné věci.

Jaká je Pawjínka neodolatelná baba

4. srpna 2009 v 13:49 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Si tu tak sedim a přemýšlím, jestli mám to trapné, mnou vytvořené video, kde tančím a klapu pusou do textu zveřejnit nebo ne. Ale asi jsem došla k názoru, že na trapárny je času dost a pokud ho někdo tak strašně chcete vidět, tak si ho najděte na youtubku. Jméno je pokomolenina Ida Corr vs. (a moje nějaké jméno) Příjemné hledání.Taky si tu tak sedim (přesnější definice by byla ležim na křesle- no vážně to jde) a říkám si, že jsem prostě nesnesitelně sexy, rajcovní a velmi kusovní baba. Můj milovaný by řekl mrdnatelná. Mám velký objev netradičně kudrnatých vlasů (JAKÉ MÁTE VLASY VY??), štíhlou sexy postavu a vcelku velká prsa. Kdybych neměla přítele (za 18 dní to bude rok) tak bych zbalila toho kluka o kterém se mi zdálo. Ne ty magore! To bych nikdy neudělala. Nejsem mašina na sex. Ale ten sen byl hezký. Kdyby tan nebyl ten debilní trapák - pravítko.

Možná je hnusné mít takové velké sebevědomí, ale ono to tak doopravdy není. Tedy jo, jsem nádherná, ale to se nesmíte koukat na obličejík a na ty žíly. Přesněji řečeno- velký, divný nos, debilně nemožně vytrhávající obočí, pak ty podrosty a taky no... A u těch žíl je to strašně na rukou. Být fetákem, nemám nikdy problém napíchnout si žílu.

Tak jak vy (dámy a pánové) máte názor na svoju krásu. Co se vám na sobě líbí a co naopak ne. A vopovažte se napsat, že jste celý hnusný a že raději budete nosit pytel přez hlavu a spacák na tělu!.Není to Léék ale Šok

2. srpna 2009 v 19:34 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Toto video je staré! Upozornuji na to předem, protože tam mám krátké vlasy a v pozadí porád visí plakáty. Taky bych v momentálu nedělala zrovna takové ksichty a nechala bych je jako mám v totálním retardu.

Ale doufám, že to je příjemné osvěžení od těch nudných článků, co poslední dobou značně uveřejňuji.

Jakmile přejde to první, tak si zesilte zvuk, protože tam co říkám je strašně vtipné :D