Říjen 2009

Snění

30. října 2009 v 0:12 | Pawja aneb AfroGirl |  Zamyšlení
Víte, co mě nejvíc naprosto totálně a nekonečně štve (sere) ? Snění. Doufání.Tak a teď se přiznejte. Kdo nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy (dále to pokračuje do nekonečna) nesnil? Kdo nikdy nepřemýšlel o tom, jaké by to bylo žít ve světe Eragona, pána prstenů, Bartimaea (no tak ho miluju no!), Harryho Pottera, Zaca Efrona a všech ostaních superlativ nebo jiného formě žití a přítomnosti ? Kdo? Nikdo. Všechny nás to napadlo. Hlavně nás neuspěšných sexy slečen...

No možná to trochu přeháním. Ne každý si představí, že umí čarovat a že se věčír přemístí do pokoje nějakého vysněného chlapce, změní si oči, prodlouží vlasy, upraví postavu a pak ho svede. Ne každý si představuje, že se odstěhuje do Ameriky a tak náhodou sbalí Taye a pak Joshe, stane se modelkou a pak společně s těmito chlapci bude nejlepší kamarádka, protože vztah nejde, protože se všichni tak vzájemně milujete. Ne každý si při jízdě na kole představuje, že zpívá a kamera ho přitom natáčí. Ale někdo jo že?

Ona mluvila ale nikdo ji neposlouchal

20. října 2009 v 19:15 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Bartimaeus žije. Ale chudák Kitty to neví. Bartimaeus žije a s ním i Nathaniel, který navždy zůstane v našem srdci a pořád dokola bude opakovat tu krásnou větu : "Ne, jmenuju se Nathaniel".


A Josh. Strašně lituju, že jsem ho opustila. Že jsem na něj po dobu 385 dní zapoměla. Teď jsem ráda, že ho mám napozadí v mobilu i na compu nebo jako ICQ ikonku. Chudinka maličký, roztomilý medvídek, co má odpornou slečnu a tím pádem zabíjí nás odporné češky, co se k jeho blízkosti nikdy nedostanou. Ale ještě že existuje snění. Tam můžu mít Joshe i Taye v jednom.

Taky tam nesnášíte ty totálně vymatlané časopisy ( InTauch, Bravo, Popcorn), kde dokola mluví jen o hercích ze Stmívání? Asi nějaký magoři nebo co. Že to ty slečny 12- baví porád číst. Och jak je Tay sexy s těmi svaly že? O on miluje tamtu jak hraje Bellu (jak se kruci ta herečka jmenuje?!). O on se Robert (snad se tak píše) holí? Ale přece ve filmu má nechutné chlupy všude.. Jo a taky jak je teď Tay všemi oblíbený. Vy slečny, máte ho rádi jen kvůli tomu, jak vypadá. Máte ho rádi, jen kvůli tomu, jak se má podle knihy chovat Jacob k Belle. Máte ho rádi kvůli těm sexy vlasům a hnusnýmu tetování.

Jo a tetování. Dostanu ho od táty k Vánocům. Sice to ještě newí, ale on nevypadá na to, že by se tomu bránil. Sice asi tu bolest nepřežiju, a budu tak brečet, že to bude trapné, ale prostě chci. Výmečnost vlasů už mi nestačí. Když mi chlapci budou sahat nad zadek, aby mi pohladili štírka mě rozpálí, že si nenechám utéct žádného trpaslíka. Muhehehé

Kdo mi vysvětlí a existenčně (to je debilní slovo) opodstatní důvod, proč Heat umřel (proč se zabil), když byl tak svělý, tak super, tak nadějný a tak krásný... Prostě chudák, nikdy se nedozvíme, co ho k tomu dovedlo. I když člověk vypadý navenek super a štastný, uvnitř může mít škvorejše, co mu žere srdce. Bum bác...

Nepíšu komentáře, protože vy ste toho v sobotu a v neděli napsali tolik, že jsem to číst nemohla. A bylo mi blbé někomu koment hodit a někomu ne. Se to časem zpraví.

Pawja AfroGirl- Ayo technology

12. října 2009 v 17:40 | Pawja aneb AfroGirl |  Videa
Tak po neuspěšném dokončení článku o snění a snech jsem přešla na téma, které není tak složité ukončit, protože se vám myšlenky nerozutečou všude možně a nezačnete přemýšlet, že byste si měli stáhnout nějakou písničku od Prodigy, protože momentálně se z vás stává člověk, který tomuto stylu holduje. Takže něco jiného . Takže si pustím toho Axela Coona, který má remix na prodigy a nebudu se s tím štvát! :D (chytrým došlo, že poslední slovo mělo být nahrazeno sprostým výrazem :D)


Asi seknu s Polygrafií a pudu na střih. Nebo na režiséřinu. Začalo mě to bavit a míti více námětů na natáčení, strávila bych s tím hordu času. Prostě zbožňuji dělat videa, štvát se s tím, než vám huba klape do rytmu, nadávat lidem a poučovat je, že k podtržení atmosféry by se měli tvářit takhle a ne takhle, nabádat kameramana, aby v tuto vteřinu najel kamerou na osobu v povzdálí.. No prostě víte asi co tím chci říct.

Kdo není na Facebooku, nežije..

6. října 2009 v 20:27 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Nejdřív jsem si nemohla představit, jak někdo může být závislí na internetové doméně. No a teď... hm.. nějak chápu :D:D


Teď si to přiznejme. Kdo nezná Facebook? Kdo ještě nikdy nikoho neslyšel, že by mluvil o facebooku. Že v televizi o tom mluví jako o závislosti. Že v televizi říkali, že jedna dívka kvůli němu spáchala sebevraždu (oni ji tam šikanovali bo co)? Kdo prostě nemá představu, jak si přidávám kamarády, co je FarmVille, Friends for sale, testy typu "Jak moc dobře líbáš", e-maili o tom, že uživatel Tenhle Tenhlodínů okomentoval vaši fotku? No? Moc vás nebude :-p

Madys- Komárhov

4. října 2009 v 13:34 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Dobrý den, já jsem Standa Sumeček.

Tak jsem byla teda zase pařit. Mám v plánu, že článek bude hodně dlouhý, takže zase to nemusíte číst. I když. PROSTĚ TO PŘEČTĚTE A PAK MI DEJTE KOMENTÁŘ, NEBO SE NASERU. Jej, a já řikala, že nebudu mluvit nevhodně.. Jsem nějaká podrážděná ne?

(to je Pepan, Já, Pavel (?) a Mich)

- Nakonec Michna teda mohla na tu akci, co se konala v Hospodě. A nakonec jsem já sehnala kešiny, takže jsem mohla jít taky. Sice tento týden nebudu moci jíst, protože už nebudou peníze, ale koho nějaké jídlo zajímá že. Takže jsme si v 7 hodin dojely do hospody - je to ode mne asi 2 nebo 3? km, takže jsem natůrovala kolo. Ono na kole je nejlepší někam jed, pře pak si samy určujete, v kolko pojedete domů.

Odstavec s komentáři a jiné

2. října 2009 v 23:29 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Ale né, nekašlu na vás. Jen sem nic nedávám. Co si vy hned nepředstavíte. ..
(no coment photo pls! )

Pardon za tolko nevhodných slov, co zde byly předtím. Mi nějak ujela ruka nebo co. Taky už nebudu psát o sexu. Je to dost nechutné a představa, že si to může přečíst někdo z mé rodiny je pěkně nepěkná. Taky se vyvaruju jiných nevhodných věcí -přílišný zásah do soukromí- , kterých bych mohla v budoucnu litovat. Možná i omezím zveřejňování své adresy a podobných soukromých aspektů, pře si nepřeji, aby jednoho dne u mých vrat zvonil nějaký Bořek, co by si dal úlet s tou super holkou z netu. Víte jak to myslím (uchylák)..

Snažím se nějak neřešit komentáře. I když mě strašně štve, že moje práce není tolko odměněna, jak bych si představovala, musím být spokojená i s tím málem. Twe, sorry no, tak jsem trochu nespokojená a hnusná . Stane se. Když si vzpomenu, že jsem asi před 5 měsíci upěnlivě prosila o 5 komentářů, když s vzpomenu, že před 2 měsíci jsme komentářů měla přez 2o a když teď přemýšlím, že jich mám většinou jen 8... Taky nemusim mít nic že?