Listopad 2009

zase ten blbej maxim a zase ty blbý kluci k sežrání

29. listopadu 2009 v 13:28 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Vypadá to, že články budu zveřejnovat jen v neděli. A že tam budu psát jen o Maximu. Sice vidim že vás to nebaví, vidim že smysl mého blogu velmi rychle přešel, vidim že nějakej Autorskej klub a práce pro něj není nic super na návštvenost, vidim prostě, že končim. Jako ne s blogem ale u vás. Ale mě je jedno.

Víte jak jsem minule psala ty štastné informace? Jakékoliv? Teď bych napsala naprostý opak. Včerodneska to bylo naprosto nehovno. Použila bych i více sprostých výrazů, ale nejsem si jista, jestli bych se pak ve vašim očích nezměnila v nějakou vulgaristku. No asi nezměnila.

Zezačátku to bylo fajn, pak ale se dostavili jistě věci, informace, vidění a zjištění, že jsem proště upadla do otupělosti střídavé se vztekem a smutkem. Prostě jsem zase zblbla. A tak mě to sere, že si za to mohu sama. Měla jsme se řídit vlastním heslem : Nesni dopředu. A bylo by to pak mnohem lepší. Možná.Ale ne, nechci o tom psát, nechci aby ste přišli na to. Takže něco inčího.


Dnes 17.

22. listopadu 2009 v 18:18 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Vememe to velmi rychle :D

Dneska mi je 17. V brzkých hodinách (od 00:00) sem to vyprávěla uplně každému novému kamarádu, co sem si udělala. Bohužel, pamatuju si z toho jen .. Dana, Dana, Tomáše, Tomáše, Martina, a ... No asi vše :D. Samozřejmě sem to vnucovala i ostatním svým starým přátelům, které jsme v Maxu potkala, ale na panáka sem se dostala jen 2x. Škoda. A to sem se chtěla zlískat.

A taky jsem na cestě k partnerství. Sranda sranda :D. A to sem si řikala, že nechci. No, Pawjínce trochu ruplo a nemůže zapomenout na jistý okamžik, probíhající tak 1o min. (proboha proč takovéhle věci píšu na blog?! O.o)

Dostala jsem svou mini-slečnu v bílém. Rozumnějte - vodnici. Je to taká ta malinká ale s normálním tělem, korunkou a vázou. Víte jak. A taky k tomu tabák a uhlíky, takže jen co sem dojela do Táty domů (který mi jí dal), tak sem zavolala slečně Pet a zalezly sme do Pařboudy. Až si k tomu pořídime i nějakou lahvinku, bude o zábavu postaráno ;) :D

Teď mám pocit, že si tu pálím vonný olejíček s višní, pře sem tím načuchla a cítím to tu. Ale komu y to v tuto chvíli vadilo že?

Když to schrn : Dneční den (počínaje to půlnocí) se krucinál vdařil a jsem velmi spokojenáá. Velmi, velmi. VELMI VELMI.

Mějte se taky tak ;)

Provázaný článek o praseti a setkání vaší matky s opilými chlapci

18. listopadu 2009 v 22:36 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Všichni máme Prasárnu! A kdo ne, měl by si zaletět do Mexika nebo do Polska (bylo to Polsko?)

Pawjínečka trpý. Je nemocná, kašle, bolý jí hedka a taky zádíčka. Pawjínečky odolnost vůči nemocím už asi opadla. To byl dar od sudiček a teď je v trapu. Upřímně přemýšlím, že se na nějakou chemiu nebo Technology vyseru. Jsem machr, tak to zvládnu i po termínu. Ále doma nudit se mi nechce. Kdyby alspoň ten chlapec na ICQ psal.... Takže pudu do školy a budu ze všech dělat prasata. (to s těma prasárnama berte na lehkou váhu, já jen zveličuji)

Tu nemocnou churavou náladu jsem buď chytila a) od mladého zadaného přítele své kamarádky Jakuba, s kterým sem byla na gyndě (to je dlouhý příběh, takhle to vyzní suprově) nebo b) od mladého, malého chlapce, s kterým jsem rozjela Francouštinu přibližně okolo 00:00 hodin v soboto-neděli. Ondráček se jmenoval. Teda já za to nemuhu! To ty panáky vodky, které se ten večer staly mými společníky. Poprvé a asic naposled, protože ta odporná nechuť ničeho se nedá pít. Teda, podle zkušeností dá, ale kdo to zvládne bez uprku ke své igelitce (Jack), kde se nechází šťáva? Nechápu vás, dobrovolné konzumenty. Já to pila jen kvůli tomu, že to bylo v akci za 15,- a že druhý drink (zelená :-!) pozřít nemohu, protože můj žaludek si stále pamatuje na tu tancovačku v obývacím pokoji a ložnici u bývalého přítele. Tancovačku rozumějte zvracení...

Že zvykat si je a taky

9. listopadu 2009 v 19:13 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Se svými pístíky se budu honosit přinejmenším 3 měsíce, takže paráda ne. Jsem robokop a strašná stranda to je :D

Asi pudu na blond.. :D


No jak ten hořejšek napovídá, na pístíky jsem si zvykla. A od toho budu odvíjet další strohý text, který se pokosím držet v trochu čtivé linii, i když mi to v poslední době moc nejde. A nebo taky trochu odměhnu, protože jsem si vzpoměla na Karla :D


Celebrita

1. listopadu 2009 v 20:07 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Asi vážně neumim psát, protože minulý článek se nese v duchu, že jsem totální necita, že zakazuji lidem snít. Sic to nebyl účel článku ale což. Šlo především o to, abyste moc nepřemýšleli a nesnili o tom, co udělat a coby kdyby. Prostě to udělejte. Jak jedna moudrá slečinka (hádejte třikrát kdo) měl ve statusu na ICQ : Lepší litovat toho co sme udělali, než toho co ne. Nějak přesně newim, kam hodit ty čárky..


Nu ale to jsem odvedla pozornost od hlavní atraktivy tohoto článku! Takže takže.....