Provázaný článek o praseti a setkání vaší matky s opilými chlapci

18. listopadu 2009 v 22:36 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Všichni máme Prasárnu! A kdo ne, měl by si zaletět do Mexika nebo do Polska (bylo to Polsko?)

Pawjínečka trpý. Je nemocná, kašle, bolý jí hedka a taky zádíčka. Pawjínečky odolnost vůči nemocím už asi opadla. To byl dar od sudiček a teď je v trapu. Upřímně přemýšlím, že se na nějakou chemiu nebo Technology vyseru. Jsem machr, tak to zvládnu i po termínu. Ále doma nudit se mi nechce. Kdyby alspoň ten chlapec na ICQ psal.... Takže pudu do školy a budu ze všech dělat prasata. (to s těma prasárnama berte na lehkou váhu, já jen zveličuji)

Tu nemocnou churavou náladu jsem buď chytila a) od mladého zadaného přítele své kamarádky Jakuba, s kterým sem byla na gyndě (to je dlouhý příběh, takhle to vyzní suprově) nebo b) od mladého, malého chlapce, s kterým jsem rozjela Francouštinu přibližně okolo 00:00 hodin v soboto-neděli. Ondráček se jmenoval. Teda já za to nemuhu! To ty panáky vodky, které se ten večer staly mými společníky. Poprvé a asic naposled, protože ta odporná nechuť ničeho se nedá pít. Teda, podle zkušeností dá, ale kdo to zvládne bez uprku ke své igelitce (Jack), kde se nechází šťáva? Nechápu vás, dobrovolné konzumenty. Já to pila jen kvůli tomu, že to bylo v akci za 15,- a že druhý drink (zelená :-!) pozřít nemohu, protože můj žaludek si stále pamatuje na tu tancovačku v obývacím pokoji a ložnici u bývalého přítele. Tancovačku rozumějte zvracení...


A když sme u toho zvracení, dneska při velmi krásné debatě s Jakubem vzpomněla na Tedův (himym) rekord zvracení. Jako jak dlouho nezvracel. Přesné číslo vám neřeknu, protože jsme to vrátila jeho právoplatnému majiteli. Teda to How I Met your mother. Můj rekord (do té osudné noci rozlučka) jsem nezvrace přibližně 5 let. Machr co? No jasně! Od té doby mám rozhozené obranu proti nemocem! Zatracená zelená, vodka s džusem, jablko a všechno ostatní zadarmo, co jsme vypila dne 3o. června 2oo9.

Ách nééé, Tomáš "nechutně odporné mozoly, smrad, kuřák, kompletně na blití" si mě přidal na Facu do přátel. Nemám ráda Tomáše.

Už sem řikala, že znám dva Tomáše Cimbhurky (jméno sem z důvodů udržení anonymity pozměnila)? Ne? Tak se držte, protože je to nážez :D Jeden je můj milovaný bývalý (ten s tím pozvraceným obývákem a ložnicí) a druhý nějakej týpan z Pce. A spolužačtin přítel bydlí kousek od něj! Totální maso, když se o tom bavíme ve škole. Rozličovací zmamení : Tomáš, Thomáš.

Pana Tomáše jsme vyděla, když sem přijela do Moravan z kina. Ach :( Vela dlouho sem ho neviděla a trochu zlomenou Pawjínku mrzí, že se má fajn. No dobře, nebudu tak zlá! Doslova to nemyslim :). V tom kině jsem byla s vlastníkem Himym (vidíte, jak je celý tento článek provázaný?!) a to s Markem. Byly sme na 2o12. Muheheéé, vela pěkný film. Velmi velmi. Avšak, kdo nezdílí stejný vkus na filmy, chlapce (ano ty Michno :-p) ať tam raději nechodí. A když, tak s nějakým velmi urostlým (na patřičných místech), mladým, pohledným mládencem. Abyste se mohli společně "bavit" o probíhajícím filmu. Však víte jak to myslim ;).

Tý vado?! Co to píšu za nesmysli? Tak se raději mějte fanfárově, já pudu pravděpodobně spát. Jak vidíte, Pawjínku chytla slečna můzu v modrých šatech, a jde si snít ten středověký příběh s hrabětem Edwardem (opovažte se spojovat se Stmíváním!) a lady Pawjínkou ;)


(Omlouvám se všem, jejiž důverné informace byly vyrzazeny do okolního netového světa. Můj blog čte přez miliarda lidí za den, takže všechny informace již zítra v deníku Blesk. Sorry)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | Web | 19. listopadu 2009 v 12:23 | Reagovat

Taky mi není dobře a tak se nyní flákám doma, beztak je u nás na škole leda tak prasečí chřipka :D *a to není vtip (z)vážení*

Já nemohu ta to, že jsem moc náročná! Ale třeba by se mi 2012 líbil. Maybe..ale majítel HIMYMu není můj..no..vkus :D *no jasně a kdo taky je, že? (PVC a Gé! :D)*

Hmm HIMYM a díky komu ho znáš? :D ...na tu 4. sérii se musíš zeptat Vé, jestli ti ji nestáhne..nebo si ji stáhni sama..nebo já nevím jak to zařídit...musím za ním v pondělí jít a zeptat se ho na 5. nebo dostanu abťák :D

BTW: Tomáš? Ten kterýho popisuješ zní jako Tomáš Z...je to on? :D

2 kappa kappa | Web | 21. listopadu 2009 v 20:42 | Reagovat

to nebolo poľsko ale ukrajina =-D

3 Pistynka Pistynka | Web | 25. listopadu 2009 v 20:24 | Reagovat

Trochu zmatený článek, ale některé části jsou dost vtipné. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama