Únor 2010

A °Pikatchu° to není ...

28. února 2010 v 0:32 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky

My chráníme svět před velkou zhoubou!

Před láskou, krásou, štěstím a touhou.

To ta největší jsou totiž zla..

Co kdy naši zemi ovládla!


Kráva pozorující oblohu

25. února 2010 v 22:49 | Pawja aneb AfroGirl |  blog


Jsem jak ta kráva v záhlaví. Pořád si jen sedim, stranou od ostatních, není mi vidět do tváře, takže nevíte, jestli pozoruju nebesa radostně, smutně nebo lhostejně. Jsem obyčejná puntíkatá, mám parohy jako každá jiná kráva a není na mne nic extra. Tak taková jsem. Docela naprd..

Podívejte, co se to ze mě stalo. Nemám ráda svou magiu. Nesnášim své články a kdybych byla zlá a neměla srdce na pravém místě, smazala bych ty hnusné články, aby si je nikdo nemohl přečíst. Bohužel, nejsem toho schopna. Óch jak mám měkké srdéčko..

TWL já vážně newim co mám smysluplného psát!!! Viďět (viset, ve vikýři) to? Raději píšu totálně debiloviny, kraviny a magořiny, které stejně nic neznamenají, než abych se smířila s tím, že jsem jakožto plánovaný budoucí novinář nebo spisovatel neuspěla. Asi se ukopu a pak zakopu, aby mě svět neviděl (nevisel, bez vikýře).

  • Zkopem všechny příznivce kriminálky NY
  • Zkopem všechny příznivce zimy.
  • Zkopem všechny příznivce Hariba (pře mi ho vyžíráte)
  • Zkopem všechny příznivce.


Také vás tak sexuálně přitahuje Alexandr Luthor?


Protože všechno není jak se zdá

22. února 2010 v 21:14 | Pawja aneb AfroGirl |  Mé umění

Cause everything is never as it seems


Protože mě unavuje říkat co cítím
Protože to co cítím říkat nemohu
Raději se přetvařuju...

Jen ti kdo mě viděli brečet ví, jaká opravdu sem.
Ale už to nikomu nedovolím mě takhle vidět..
Raději totiž ukazuji jaká nejsem
Abych se pak nemusela stále stydět...


WOLÉÉÉ SKLÁDÁM BÁSNIČKY NA PŘÁNÍ! :D

(Jo není to básnička, není to extra dílo, ale mě to teď napadlo a to, že jsem chtěla psát o světluškách se mi sem nehodí. Ale aby ste věděli, ono je to pravda. A brečet mě viděla jen máma když jsem se přiznávala , že jsme ztratila mobil, Tomáš, když jsme spolu byly, když jsme se rozešli a když sem měla svoje hrůzné záchvaty a taky můj bratr, když jsme si zlomila kliční kost. To byla masivní bolest! Ale jinak brečim furt. Při filmech - dnes mě rozbrečel Smalville :D- při záchvatek vzteku- když mi nejde nalíčit oči, nebo se mi nestahuje film- při záchvatek breku..)


Ps: Kámo, mě bolela hlava! Chápeš co je to, když tě bolí hlava a někdo štěká? Tak asi tak..
Pss: Jednou někdo Nikdo řekl, že nenosim sukně. Já řekla, že v tom mám hnusný nohy, ale protože jsem chtěla být sexy, koupila jsem si mini minisuni. A líbí se mi!

Horší než peklo je hněv zhrzené ženy

19. února 2010 v 17:24 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Jsem naštvaná. Jsem smutná. Nudim se. Jsem nemocná. Prostě jarní nadcházející prázdniny jsou to nejhorčí, čeho se bojim už od začátku září. Někdy přibližněji kolem 1o.

Vy jako víte co dělat? Teda jako co děláte o sobotách? Chodíte ven se svou partou (problém č.1), chodíte ven se svým klukem (problém č.2), chodíte ven se svou holkou (problém č.3), učíte se (fůjda) nebo co jako? Neřikejte, že jsou všichni zoufalci jako já, že i na vodnici musim chodit s našim psem a že celé soboty teď trávim v postely a koukám dokola na ty samé filmy. Předtím jsem alespoň měla Max.

Newim, jestli jsme to tady řikala, ale miluju školu. No vážně. Teď, když jsme překonala to, že nejsem nejlepší, teď když už ani nejlepší být extra nechci, se bavim jak něco. S ženama je sranda. I když poslední dobou velmi stesknu po klucích ve třídě, kterých se mi již přez rok a půl nedostává, je sranda. Newim, jestli si to dovolíte i vy ve smíšených třídách, ale pokřikovat na sebe, jesti nemáte vložky, jakou máte barvu podprsenky a podoné věci.. Nebo když si vzájemně vyprávíme o sexu nebo o antině... :D...
Ale ti kluci by vážně pomohli. Alespoň by se některé "ony" nechovali jak dežonky. Třeba dneska to štěkání. No je to normální? A taky je to strašně divné! Kluků plná škola, ale u nás nikdo. Občas těm holkám z Béčka závidim. I když v poslední době došlo trochu k zblížená a poznání kluků z B a mě, není to ono. Akorát prdel ze mě mají a neutuchající narážky. Ha ha... (i když je to "ha ha" ironie, jsme ráda i za tento traponý miniaturní kontakt )


Ale to jsem zase odbočila... Mám plán na nadcházející týden volna- jed si koupit sukni. Ale to je jen na jeden den. Lidičky, co mám dělat?

Obrovská hromada fotografií

9. února 2010 v 21:54 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Nuže dobrá. Po rozepsání asi 3 článku a po podrbání na hlavě sem dám inčí článek. Velmi skvělý svými možnosti komentováním, velmi nečekaný a netradiční pro svět blogu a hlavně netradiční pro mne. Kdo pochopil, nebo kdo umí číct nadpis článku už ví, že jsou to fotky. Jo, jak překrásné tématičko...

Nemuhu ani uvěřit, že poslední čistokrevný článek s foty zde byl 24. srpna! PROBOHA! Stydim se za sebe. Přesně si pamatuju na ten den, přesně vim co jsem dělala a v jakym jsem byla citovém rozpoložení. Machrácká paměť, když je to již přez 5 měsíců že? O, kolik se toho změnilo.
Protože jsem poslední dobou velmi přemýšlela o budoucnosti tohoto blogu, ke každé fotce velmi jasně a detailně rozepíšu, kdy, jak a proč byla pořízena. Hodně jich už tady bylo pro ilustraci článků, takže předstárejte, že jsou uplně nové. Dneska zase melu kraviny...

!!!!Jak jsem tak začala hledat a zmenšovat fotky zjistila jsem, že jich je ksakru masivně moc, takže tento článek bude na pokrařování. Objeví se zde jen fotky ze složky "Já". Vám to příde možná jako málo, ale zlenivělému člověku to příde jako masivně moc!!!!

TAKŽE TO ROZJEDEM ZLOBŘI, OBŘI A BOBŘI!!


Nespoutaná sprostá dračice

8. února 2010 v 19:33 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Na mém blogu neplatí žádná cenzura (až na polonahé fotky, které se vážně internetem šířit nemusí), takže jako správná 17 letá Roveňačka naštěvujíc SOUT co dostává od Jezberky samé trojky ( ICT a ON) ale od Koňíčka jenom jedničky ( PM a CH), budu mluvit strašně sprostě a budu hýřit tak, abych mohla svým dětem za 2o let říct : "Jo miláčcky, vaše matka si užívala"...  • Víte jak bolí, když dostanete při tělocviku facku létajícím talířem? Sviňsky! Pawjínce i ukápla slzička a měla pod nosem šlinc. O přátelé, to nebylo k smíchu...

  • Víte jak miluju školu? KUREWSKY MOC. Doma chcípánkuju nudou, kdežto se svými ženami a muži ve škole si to užíííváám. (Slovo "užívám" berte jen jako k porovnání toho, jak mě to tam baví. Ne jako sloveso nějaké činosti, které se slušně řiká užívání a která se běžbě dělá v podnapilé náladě někdy v clubu.) Písemky neřešim, protože jakožto (UŽ DRUHÁ! NECHÁPU, KAJU SE A STYDIM AŽ NA ZADKU) velmi chytrá studenka, řadící se průměrem na velmi vysoké příčky, se na písemky prakticky učit nemusim a prospívám velmi dobře. Jo hold sem si uměla vybrat školinku :-p.

  • Moc bych vám chtěla napsat všechny ty zlovolné, neslučné a cenzurou volající historky, co se mi občas stanou, bohužel, slibovat přátelům věci, že nikomu neřeknete se nevyplatí. No vyplatí, alespoň neztratíte jejich důveru že. Ale jak si o tom s někym máme pokecat? Smát se trapasůům a pošklebovat se naprosto nejde. No příště. Jednou to někomu stejně řeknu :D... Na todle téma narážím ve smém článku již po 3. Prostě musim o všem se všema mluvit! Bóže já su ukecaná!!