Horší než peklo je hněv zhrzené ženy

19. února 2010 v 17:24 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Jsem naštvaná. Jsem smutná. Nudim se. Jsem nemocná. Prostě jarní nadcházející prázdniny jsou to nejhorčí, čeho se bojim už od začátku září. Někdy přibližněji kolem 1o.

Vy jako víte co dělat? Teda jako co děláte o sobotách? Chodíte ven se svou partou (problém č.1), chodíte ven se svým klukem (problém č.2), chodíte ven se svou holkou (problém č.3), učíte se (fůjda) nebo co jako? Neřikejte, že jsou všichni zoufalci jako já, že i na vodnici musim chodit s našim psem a že celé soboty teď trávim v postely a koukám dokola na ty samé filmy. Předtím jsem alespoň měla Max.

Newim, jestli jsme to tady řikala, ale miluju školu. No vážně. Teď, když jsme překonala to, že nejsem nejlepší, teď když už ani nejlepší být extra nechci, se bavim jak něco. S ženama je sranda. I když poslední dobou velmi stesknu po klucích ve třídě, kterých se mi již přez rok a půl nedostává, je sranda. Newim, jestli si to dovolíte i vy ve smíšených třídách, ale pokřikovat na sebe, jesti nemáte vložky, jakou máte barvu podprsenky a podoné věci.. Nebo když si vzájemně vyprávíme o sexu nebo o antině... :D...
Ale ti kluci by vážně pomohli. Alespoň by se některé "ony" nechovali jak dežonky. Třeba dneska to štěkání. No je to normální? A taky je to strašně divné! Kluků plná škola, ale u nás nikdo. Občas těm holkám z Béčka závidim. I když v poslední době došlo trochu k zblížená a poznání kluků z B a mě, není to ono. Akorát prdel ze mě mají a neutuchající narážky. Ha ha... (i když je to "ha ha" ironie, jsme ráda i za tento traponý miniaturní kontakt )


Ale to jsem zase odbočila... Mám plán na nadcházející týden volna- jed si koupit sukni. Ale to je jen na jeden den. Lidičky, co mám dělat?


Takovádle je u nás sranda .. :D:D:D

Sorry Marp a Páj, Sáb a Anet, ruko Alex a kousek Jano... Ono se to sem prostě strašně hodilo :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káma Káma | 20. února 2010 v 17:41 | Reagovat

Hele co máš jako proti štěkání :-/

2 kappa kappa | Web | 22. února 2010 v 17:54 | Reagovat

čisto dievčenská trieda? nezávidím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama