Obrovská hromada fotografií

9. února 2010 v 21:54 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Nuže dobrá. Po rozepsání asi 3 článku a po podrbání na hlavě sem dám inčí článek. Velmi skvělý svými možnosti komentováním, velmi nečekaný a netradiční pro svět blogu a hlavně netradiční pro mne. Kdo pochopil, nebo kdo umí číct nadpis článku už ví, že jsou to fotky. Jo, jak překrásné tématičko...

Nemuhu ani uvěřit, že poslední čistokrevný článek s foty zde byl 24. srpna! PROBOHA! Stydim se za sebe. Přesně si pamatuju na ten den, přesně vim co jsem dělala a v jakym jsem byla citovém rozpoložení. Machrácká paměť, když je to již přez 5 měsíců že? O, kolik se toho změnilo.
Protože jsem poslední dobou velmi přemýšlela o budoucnosti tohoto blogu, ke každé fotce velmi jasně a detailně rozepíšu, kdy, jak a proč byla pořízena. Hodně jich už tady bylo pro ilustraci článků, takže předstárejte, že jsou uplně nové. Dneska zase melu kraviny...

!!!!Jak jsem tak začala hledat a zmenšovat fotky zjistila jsem, že jich je ksakru masivně moc, takže tento článek bude na pokrařování. Objeví se zde jen fotky ze složky "Já". Vám to příde možná jako málo, ale zlenivělému člověku to příde jako masivně moc!!!!

TAKŽE TO ROZJEDEM ZLOBŘI, OBŘI A BOBŘI!!


Jakožto první přicházím na řadu já. Z mé složky "Já".

1.Tato fotografie byla pořízena v pátek, den pololetních prázdnin. Na ten den sem se těšila celý týden, ale už ráno jsme pochopila, že to bude den nahovno. A protože jsme se nudila, namalovala jsem si silně tlusté modré linky, vlezla do okna, kde je nejlepší světlo a začala se fotit. Aby byly fotky pěkné, musela jsem se rozcuchat, a protože ten den sem neměla ve vlasech krém ani kondicioner, zbytek odpoledne sem musela strávit v gumičce. Hrůza den no....
2. Ten samý den, hodina a možná i minuta. Jedna z prvních fotek, kde se fotim zepředu. Tadle je dost šílená, ale totál luxusní. Oni jsou teda všechny ty fotky totál luxusní žjo..

3. Den, kdy sem si koupila tu mikinu. Twl, teď si za to nadávám, protože sem si měla koupit mnohem větší. Táhne mi na zadek a na zácha, kouká mi podolek a pokud nejsme ve škole ve třídě 3o3 nebo v 2o2 (nebo tak nějak) tak mi je zima!.. Teď hodně fotek fotim tak, že nekoukám do objektivu. Ono to má pak zvláštní kouzlo..


4. TWL tady si připomínám jednu holku jak prase! Tu slečinku teda moc nemusim a to za všechny útrapy, které mi nepřímo způsobuje. Foceno v sobotu 6.2. Před tím, než sme šli ven. I když.. to možná byla sobota přechozí. Teď jsem trochu zmatená.. Fotka je naschvám přesvětlená a v černobílém.
5. Tak a todle je den po Silvestru. Teda vlastnně 1.1. 2o1o. Strašně semi líbili ty culíčky, co sem si udělala, protože byly takový lehký a miniaturní, což se u mých vlasů nikdy moc nepodaří. A taky se mi líbila ta kombinace tepláků, trika a culíků. Ten den sem si tancovala porád :)
6. Nu a todle je ráno po tom Maxu, kde sem pila Malibu. Pokud sem se o tom ještě nikde nezmínila, Malibu mi naprosto nechutná. Domyslete si, co to asi znamenalo. A na to, jak jsem v noci vypadala to ráno je pohodička. Dokonce mi i účes skoro vydržel, nejsme pomačkaná a nijak jinak poškozená. Machr..

7. Zde je fotka, kteá je pořízena buď v hodine Chemie na konci, kdy mě už nebavilo porád dokolečka počítat vzorečky, protože mi to příde naprosto promitivní, a nebo z hodiny Polygrafie, kdy nic jiného než spaní, spolouchání hudby, focení, kecání nebo dělání sešitů do jiných předmětů nedělám. Jo a ještě SMSkování. Za mou hlavou je vidět Marpa.. Jo tak to bude Chemie, když všichni tak zaujatě poslouchají, pak půlka hlavy Sáby, další půlka hlavy druhé Sáby a rameno Anet. Pravděpodobně...

8. Co chci říct tímhle je asi jasné a kde to bylo pořizováno je asi jedno. Stejně to je jen ve okně. Todle gesto chci moc často ukázat. A bohužel na nesprávné lidi, kteří si to nezaslouží, protože tak tupý a debilní jsou prostě od přírody. Např. jedna naše učitelka a jiné milované případy.


9. Pořízeno dnes při čekání ve vlaku. Velmi hezky sem si seděla v tureckém sedu, mikinu sundanou, výstřih stažený, poslocuhala hudbu a čekala v Přelouči až se 26 rozjede. Nechápu však, proč sem si ten výstřih zničila, když přišli lidi. Měla jem to všechno naplánované...


1o.Todle vůbec nevypadá jako já! I když sem to já, koukala jsem na to jako puk, co jsem to vyfotila. Možná je to těma linkama nahoře i dole, možná je to tím hnusným červeným leskem na pusu, ale vypadá velmi jinak. Ale ani ne moc k lepšímu..Nesnášim lidi, co vám něco slíbí
(i klidně mimo řečí)
a pak najednou to nesplní.
A nesnášim, když to někdo dělá porád dokola...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co, Kdo je lepší

HOLKY!
KLUCI!

Komentáře

1 Bels Bels | Web | 10. února 2010 v 9:28 | Reagovat

Kurnik máš dobrý háro. Ale starat bych se o to nechtěla, nedej bože to česat! :D

2 Bonnie Bonnie | Web | 11. února 2010 v 17:41 | Reagovat

Na sedmé fotce, té z chemie máš nádherný oči.

3 Peťule Peťule | Web | 11. února 2010 v 20:39 | Reagovat

Fíha, máš nádherné vlásky =) Chci taky takové =D

4 Cherees Cherees | Web | 14. února 2010 v 15:46 | Reagovat

No ta s tím gestem, vyvítejakým, je luxusní:D Ale všude vypadáš parádně.. A proč se nesměješ se zubama? Kvůli rovnátkům?

5 kappa kappa | Web | 14. února 2010 v 22:21 | Reagovat

luxusné.ako v podstate všetky tvoje fotky.

6 Peťka;) Peťka;) | Web | 15. února 2010 v 9:52 | Reagovat

všechny tvé fotky jsou něčím zajímavé ;) a teďka, když k tomu máš i takhle podrobné popisky mě baví ještě víc si je prohlížet ;)

7 psi-kraska psi-kraska | 5. dubna 2010 v 7:22 | Reagovat

nádherné vlasy......přesně takové si přeju mít v příštím životě....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama