Březen 2010

Stojí ti flaška (WOLE JE TO LAHEV!)

31. března 2010 v 21:05 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Pravděpodobně jsem na obří horský dráce (třeba tý, jak je v Krok za krokem) citů a nálad. Teď se mám báječně, včera to bylo horší a den předtim jsem uvažovala, že si zlomim ruku. Chápete to? O.o

Jak jsem jednou postavila láhev (žádnou flašku vy tupí nevzdělanci!!) v uterý dne 3o.3o. 2oo9 při hodině Anglického jazyka, když sem seděla jako obvykle v druhé lavici v prostědní řadě, kde sedim vždy při hodině Angličtiny s paní učitelkou L.E. a s druhou polovinou naší dívčí třídy, do které se hrdě řadim.

(já wim že je obráceně, ale takhle to vypadá super ne? :D Ona levituje! ONA LEVITUJE! :D a ta propiska taky)
lahev 1

KhuShoWECka! =o*

28. března 2010 v 19:28 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči

ThenDle tHe BestÍk kHousek sem Našla na Dewííku! Uplně the BeSt! PhrosTě sůůůpHer LuxusííK! Nhěco tháák Sůůper jShem dlouho nevííděla! Muck! ´%)!

slepas
(Jmenuje se Jolana a je to jedna z našich slepic. A na Deviantu jsem ji vážně nenašla)

Alkohol je zlo!

21. března 2010 v 18:43 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Dětičky poslouchejte, alkohol je droga, co vás připravý o peníze, o soudnost (při zvracení vedle vašich známých) a o játra!

ta zvracící
(fotografie stárá přez 8 měsíců. Poslední dny, kdy sem pila zelenou. Od těch dob jsem ji pozřela jen jednou, a mů žaludek to málem nezvládl)

Tak jako čtvrtek byl naprdky, pátek ani nemluvě, ale pátkosobota byla mazecká! Bombózní! A grandiozně vytříbená. (Vymýšlet si trapné nové slova je především uchylna puberťáků ve věku kolem 16-18) Hezky se mi podařilo vypnit to, že v mém oraganismu bude kolovat mnoho alkoholu. Taky jsem se vyznamenala hláškama typu : "Kouření je náboženství" a nebo skandování měst, do kterých chodíme do školy. Já vždycky začala s výkřikem "PŘELOUČ!" a pak se ke mě přidávalo postupně i "TŘEBOŇ!", "CHRUDIM!" "MORAVSKÁ TŘEBOVÁ!" a podobně. Mám to dokonce nahrané i na mobilu ;) :D
No a co že si o mě všichni mysleli, že jsme ožralá debilka. Já v tu chvíli taky byla. Musela jsem se prostě odreagovat!

Tento týden mi nikdo prostě nezkazí!!!

17. března 2010 v 20:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Sic to nehcci zakřiknout, ale tento týden je uplně besfózní!


Následují věty, které jsou zcela nudné a autorka je vypisuje jen z důvodů, aby si to za pár měsíců mohla přečíst a nostalgicky vzpomínat. Takže to nemusíte vážně číst. Ale když už, tak komentář je povinný! :D

Na tenhle týden sem se těšila masivně dlouho. No, přinejmenším od pondělí minulého týdne. Některé věci se však udály i bez toho, abych si je dopředu představovala a těšila se na ně. Ale o to lépe.
nákup

Závislost magnetické indukce a poměrné permeability na intenzitě magnetického pole

15. března 2010 v 15:41 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti
H- intenzita magnetického pole
B- magnetická indukce
(takový to u divný a dole má r)- poměrná permeabilita
(takový to u divný a dole má 0)- permeabilita vakua
(takový to u divný a dole má 0)- 4xPíx 10na mínus sednou Hm na mínus první

Magnetická indukce ve ferromagnetickém prostředí není lineární funkcí elektromagnetického proudu, který pole vytváří. Místo proudu se uvádí jako nezávisle proměnná veličina intenzita magnetického pole, která se např. u dlouhého solenoidu v homogenním prostředí určí z výrazu H=NI/l (N- celkový počet závitů, I- proud, l- délka solenoidu). Tabulka uvádí příklad závislosti B na H pro některé látky.

(následuje tabulka, kterou si rozhodně moc rádi domyslíte)


Né jako fakt, nejsem magor, ale těmdle věcem sem se dneska smála ( smála neznamená, že jsem je pochopila), když sem jela dom vlakem. Ze školy, ve které jsme prosím pěkně byla 2 hodiny :D. A to proč? Protože nám dneska nejeli ráno vlaky. A to proč? Protože do lokálky narazilo auto. A to znamená, že 4 vlaky, které měli jed na trase Moravany- Holice a zpět nejely. A to znamená, že jsem hodinu a něco čekala v Rhovni na vlak, který se neuráčel přijed. Ale jakožto velice slušná studentka milující školu jsme přifrčela autem do Moravan, a následovně sem se prostě už dostala do školy.


Počet efemeridových sekund v tropickém roce S= 31 556 925, 974 7 s

Kledba na facebook

7. března 2010 v 18:47 | Pawja aneb AfroGirl |  Zamyšlení

Nechť navždy posloucháš Britney a její Break The Ice, dojíš za mne všechny zvířata na FarmVillu a trápíš se myšlenkou, čemu se můj bratr zase tlemí!!!


Prej : Facebook ví všechno. CHa! Taká lež, také nepravdy! V testu mi vyšlo, že jsme pyšná! Já že sem pyšná! To je jak kdybyste řekli, že jsem Burák nebo Čevabčiči! Kdybych se měla jmenovat nějak po těch hříchách, tak jsem 1.Chtíč, 2. Obžerství a když budu hodně chtít mluvit pravdu tak i 3.Lenost. A nestydim se za to...

*Už se zase směje. ČEMU SE MŮJ BRAT U TOHO COMPU POŘÁD SMĚJE?*

... Takže horní kledba je určena na toho individa, co dělal ten trapnej, nepravdivej a lživej test na facu. A máš to. Nenechám se uráže none?