Tento týden mi nikdo prostě nezkazí!!!

17. března 2010 v 20:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Sic to nehcci zakřiknout, ale tento týden je uplně besfózní!


Následují věty, které jsou zcela nudné a autorka je vypisuje jen z důvodů, aby si to za pár měsíců mohla přečíst a nostalgicky vzpomínat. Takže to nemusíte vážně číst. Ale když už, tak komentář je povinný! :D

Na tenhle týden sem se těšila masivně dlouho. No, přinejmenším od pondělí minulého týdne. Některé věci se však udály i bez toho, abych si je dopředu představovala a těšila se na ně. Ale o to lépe.
nákup


Tákže, už jsem psala, že v pondělí jsme byla ve škole jen na 2 hodiny. Sice to nebylo zas tak super luxus, ale alespoň jsme si pak došla do Hypernovky koupit čínskou polévku, anglickej rohlík a sušenku. A to jsme měla už v plánu hodně dloho. Ono totiž teď, když jezdim dom vlakem, který mi jede uplně skoro přímo a v Pce nevysptupuju, tak se na nákupy dostanete jen těžko. Zase sem si vyhlídla trikot, který si stejně ale nekoupim, pře jsme výhru z brambůrek roztrousila na opíjecí slavnosti, ke kterém se ještě dostanu.

Pak v uterý, byla matematická soutěžka, která sice pro mě nebyla zas tak super, protože ty příklady, které jsme měla vypočítat byly tak strašně moc těžké, že já idiot jsme si v tu chvílu ani nevzpomněla, že mám určit podmínky a až mi zítra bude učitel říkat umístění, tak si asi budu raději zakrávat uši. Nikoho netěší být poslední. Hezké bylo to potom. Prostě mám ráda pokec s lidmy, které mám ráda a s kterými si rozumím a mám co říct. Hned to člověka zahřeje u srdéčka že? (Tak strašně moc mě sere, že sem nemohu psát větší a lepší podrobnosti, protože tenhle blog čtou lidé, které by uvěřejněné informace tak obohatily, že by to nebylo dobré. Však já si založim jiný a tajný blog :-p)

Pak tak přišla večer šitka (nechce, abych ji řikala chcípák a ona můj blog stejně nečte, tak ji prostě budem řikat šitka. Ale jinak je to Petruna), že půjdeme na kouřovou. No ono se to hned člověku tráví líp ty večery, když má tabák do vodnice. A když jsme konečně přišla na to, jak to udělat, aby ta potvora Anice táhla, a nezasekávala se mi voda v trubici, tělu a nebo (jak se mi jednou stalo) nevyjela až do korunky. Vážně ani newim, o čem sme se zase bavili.

ÁÁ dneska byl pohřeb. Já wim, tydle věci jsou hrozně smutné a nemělo by se o tom žertovat a večejně se o tom mluvit, ale já prostě tu smrt nedokážu brát vážně. I když mím největším strachem nejsou bubáci z hororů (i když jsme v noci občas hodně rozklepaná kvůli tomu) ale to, že umřou lidi, které mám moc ráda a život bez nich bych si nedokázala představit. Protože vážně, nedokážu si představit třeba to, že přídu do škol a nebudou tam ty 3 holiny, které mám z naší třídy neraději. Většinou tydle věci jako nedávám najevo, ale na některách slečinkách tam u nás mi vážně záleží a i když si dělám hodně často srandu a lásku nedám najevo, nejsem tak chladná a uvnitř vážně jsem ráda za ně. Nebo princezna. Asi bych se zbláznila kdyby tady nebyla. Protože Pawjínak je královna a má princeznu. Tak bych to vysvětlila. A nebo taky mladejch pán z odvíkuď. Sice ho neznám, neviděla jsme ho, ale někdy máme velice zajímavé debaty a ví věci, ze kterých se mu msí zdát šílený sny :D. A nebo ta šitka. I když mě sere (jo, sereš mě někdy) je s ní prdel. A další lidové.
Ale zpět k pohřbu.
Když jsem se vrátili z obřadu, šli sme k příbuzným na takovou tu smutečný hostinu. No protože na samotném obřadu nás bylo tak asi 25, tak na hostině ještě méně. Ale ono když se sleze tato část naší rodiny, kecáme a kecáme, pomlouváme a debatujeme, a i když je to po pohřbu, furt se tlemíme. Sic jsem tam ve svých 17 byla nejmladší, snašně jsme se nasmála a tak hrozně moc přežrala, že zítra do škol asi nebudu nic si brát k jídlu.

No a zítra je čtvrtek. Už jen z dlouhodobého principu miluju lichý čtvrtek, takže doufám, že mi ho nějaká hnusná šitka nezkazí, a bude fajn jako vždy. Třeba jako minulý čtvrtek. A nebo jako kdykoliv předtím.

A pak je pááátek! A v pááátek se zkalíme nevídaně! Ne já wim, je hnusný když někdo řiká, že se musí pořádně ožrat. No jenže já jdu na akci, kde nejde o nic jinéího a už jsme s to potvrdila i 2oo,- vstupným. A jdou tam známí lidiové, a tak dále. A tak dále. Jen doufám v nenáštěvu něktrých lidí a v náštvěu těch dalších. Jooo jedem jedem. Pak vám asi popíšu, jaké to tam bylo... Twl já vlastně o tom už psala! Jak jsem tam jednou byla a to v TOMTO článku. Takže pokud předtim to bylo veselé, teď to bude mazecké!! A konec. A nechť nám alkohol koluje v krvy!

A pak v sobotičku (pokud ten pátek přežiju a neskočím nějakého autu pod kolo až pojedu dom) jdeme večer na plesíík. A i když newim co si vzít na sebe, bude to paráda. A nic k tomu víc nepovim, pře už newim co psát :D:D


TÁKŽE HOLOMCI! Děte se vykoupat a pak koukat na Dr. House!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kappa kappa | Web | 18. března 2010 v 17:17 | Reagovat

aká radosť z nákupu v potravinách :D

2 Filomena Filomena | Web | 18. března 2010 v 17:26 | Reagovat

Já jsem se zkalila v sobotu nevídaně ... držim palce, ať si to užiješ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama