Duben 2010

Děsivě kráásnééé sníky

25. dubna 2010 v 18:50 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Nasrala jsem se a při dělání taháků do Literky jsem si strhala strupy z ptakopyska. Nu, trochu to pálí a mám vidět tak trochu masíčko, krapet se to leskne, ale mám lepší pocit, že zítra ve škole nebudu vypadat jako týpek se špatně oholenym knírkem. :) (TWL, asi sem to neměla dělat! Ona mi zase pusa vysílá singnály v podobě brnění a pálení. Jejku jejku.)
pawjinak


Taky se vám zdají děsivé, krásné, děsivé a nebo krásné sny? Dnes sem měla tři a všechny byli dokonalé! Až na to, že mi ho nemuseli nakonec zabít, když se proměnil v Laň a já v ohradě brečela a křičela na ty celniční vlky, co nás chytali, že Logen je můj manžel a že ho miluju. Krucinál! A jak ho potom jeden vůdce mlátil do těla jeho vlastní hlavou. Ale mě pak v kapse začala hrát Inna a Hot, já v sobě sebrala poslední zbytky sil a zlosti, a všechny ty celniční vlky, co vypadali jako lidi zkopala,  utekla za hranice Mexika (fakt si to nevymýšlím), kde mi jeden týpek vystavil pas na jméno Pavla Ekkolsová (takhle to tam napsala na tý dřevěný desce). A všechno jenom kvůli tomu, že na otázku, zda jsem pes nebo kočka odpověděl kočka. No věřili byste tomu? :D:D (tento sen byl založen na Veronice Mars, Bartimaeovi a Medlově- letní tábor, kam sem 8 let jezdila).

A nebo ten další sen, kde sem... Ne, to nechcete slyšet, další hrozně divně krásná kravina, která se protínala s tím snem předchozím. Asi se chci tajně vdát za blonďáka a pak se s ním hádat, zda to kámošům říct, pře se to oběvilo ve všech 3 snech. Hrůza horor.

Probudit se do hororu

21. dubna 2010 v 12:26 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Asi jsem moc moc moc sebestředná a * to slovo, na které si nemohu vzpomenout ale zanamená to, že ráda sebe zveřejňuji v jakékoliv situaci*, protože zveřejnit mou situaci... Hm to se lituju..

Nejsem ve škole. Máme praxe, takže mě to silně těší, ale důvod, proč sem tam nešla je už jiný. V předchizim článku jsem psala něco jako "..jsem ráda, že vypadám jak vypadám..", ted bych brečela pro to, jak vypadám. Stal se ze mě ptakopysk.

Newim jak ste na tom vy. Jestli ste ta mnou nenáviděná část populace, nebo ste na tom trošilinek jako já. Paní Wikipedie píše, že když někdo prodělá opar (herpes), tak si jeho tělo vytvoří protilátky a už další nemá. No ale taky se tam píše, že druhá část populace to takhle nemá. Nuže, já jsem ta druhá část.

Když jsem byla v 7. třídě, v období před Vánocema, jak se dělají ty vánoční třídní besídky, narostlo mi na puse něco, po čem sem ani skoro nemohla mluvit. Celá pusa mi orostla opary. A to nekecám, totálně celá! A zkuste si s tim jít do školy, čistit si zuby a jíst. No.. teď to není tak hrozné, orostlu mám jen pravou horní číst, kus levé horní části a jeden dole v pravo, ale co, vypadám jak kokot i teď. Nejhorší však bylo, když sem vřera byla na rovnátkách, opar čertvě vyrostlí a ještě se napuchuje a ta setřička mi na to porád sahá a tím mi to ještě víc roztahala a podpořila  opárrek. Hlavně že mi ještě u toho nadávala. Pche..

Že je "vážit" slovo do pranice...

19. dubna 2010 v 21:40 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
Někdy *hodně často*jsem ráda, že bydlinkuju v rodiném domečku s vlastním pokojem a zahradou. A taky dvorem se slepicema a stodolou a pak velkym polem, který není zas tak uplně naše ale já tam trajdám taky často.

Někdy *hodne často* jsem ráda, že bydlinkuju na velmi malebné obci Rhoveň a že mohu chodit uprostřed silnice po cestě domů, že předemnou slunéčko ustupuje a pomalu se schovává, že kolem chodí lidi se psema a kokrhají kohouti. A já si v klidu mohu pouštět songy z mobilu a žádné auta mi to nekazí.

Někdy *hodně často* jsem ráda, že vypadám jak vypadám, že se chovám jak se chovám a že jsem ze polečnosti, která nekamenuje nevěrnice a znásilněné ženy. Že kolem mne se vyskytují lidi, kteří jsou dejmetomu vcelku fajn.

Někdy *hodně často* jsem ráda, že jsme šla na školu, kam jsme šla. Že tam sou ti co tam sou, že máme Polygrafii, Drobana a Matiku. Že jezdim 26 a že mám kamarády. Že nejsem idiot a zvládám to velmi krásně.

Někdy *hodně často* jsem tak strašně ráda za to, že je život normální, že mám normální problémy a že jsem normální. Debilita, imbecilita a ani jakákoliv choroba postižující mozek a chování mě nezastihla..

KURWA LIDI, VAŽTE SI SVÉHO ŽIVOTA!


(nebo příde Voldemort a vezme vám domov, zdraví, lásku, zahradu, psy, slepice, mobil, krásu, školu, kamarády, rodinu, vlastní pokoj, internet, tyčky do učí, Cecila, notebook, oblečení, peníze, svobodu, zrak, zavedený režim, volnost náboženství a pak! si teprve budete stěžovat.)


Ale já vůbec nejsem naštvaná,
jen mě štvou nějaké statusy
na facebooku...


Keramické růžové prase

13. dubna 2010 v 19:20 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Je mi 12, právě mi začala perioda a můj největší idol je Kája, co chodí do Áčka. Ach lidi, proč mě nemiluje? Copak jsme tak ošklivá? To je ta nána Kateřina hezčí než já? :( Asi se předávkuju práškama.. (che che, takový problémy bych chtěla mít. Teda ne, asi bych nechodila s někym, kdo se jmenuje "Kája" :D /sorry všem Karlům/)

prase

Šlo si tak růžové keramické prase, které složí jako pokladnička po silnici a najednou kouká a vidí Davida Guettu. Prase, ponevač je jeho obří fanda a vždy, když slyší jeho songy v podáním maximálních bas začne tancovat ho chce náležitě pozdravit, ale protože je to jen prase, co neumí mluvit člověčinou, případně Anglinou, Franinou a nebo Špáninou, kterou asi pan Duetta mluví, začne na něj jen velmi hlasitě chrochtat a pan Guetta si myslí, že je to nebezpečné prase se sklon k agresivitě a násilí, tak se rozběhne, nakopne to malé keramické prase sloužící jako pokladnička do rypáku.

Pawjínka WinterNew a její dlouhý seznam

11. dubna 2010 v 21:58 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
kuliočko slanina
Jsem discantka a yohou party dívka. Taky kuliočko slanina a čarodejnice. A strašně chci, aby mi někdo řikal maličká. Pak mám taky kudrnatý hnědý vlasy. Jsem totálně v rauši, když v maxu pustí sirénu a pak se rozjedou ty dunivý basy, když všichni se dostanou do nálady. A taky miluju, když dostanu pusinku. Ale o tom až jindy. Příde i maximálně strašně vtipné předjíždění vlaků. Jako když osobák 26 předjede Elefanta. A nejvíc miluju všechny remixi ale i origálku Inny Hot. Každý den bych jedla těstoviny a třeba pizzu nebo další italiano kuchyň. Za svoje rovnátka se nestydim, ba dokonce je mám i ráda, jen mě štvou salámky. Mám strašný problém s tím, nemluvit sprostě. Vím o sobě že mám moc hezkou postavu a strašně ráda se s ní chlubim. Nedělá mi problém tančit na podiu a ukazovat svoje břicho. Velmi ráda natáčim videa, kde jsem jenom já a zpívám na nějakou písničku. Miluju Bartimaea. Miluju Meg Cabot. Chci být herečkou. Vím co znamená láska a nedokážu pochopit nevěru. Velmi ráda si vytrhávám obočí. V poslední době mi je velmi příjemné jezdit vlakem. Sama nebo s někým. Pak je vždycky hrozné, když musim vystoupit. Strašně mi vadí, že někteří odsuzují to, co dělám. Že někomu moje chování příde kurewské a nemístné. Strašně ráda spím s Cecilem a mám strach, že se ho budu muset zbavit proto, od koho jsme ho dostala. Moc mi vadí, jak utíká čas. Zbožňuju školu a lidi v ní. Moc se mi stáská po Medlově. Než du spát, poslouchám dunivé songy z mého mobilu ve sluchátkách. Nadmíru mě otravuje, když mi ženy ze školy píšou na icq jen proto, aby věděli, z čeho píšem. Nemám ráda křesťanství. Nedokážu dlouhodbě někoho nesnášet. Věřím v karmu a ve velkou část budhismu. Jsem celý den na icq a facebooku. Občas propadám obřím záchvatům breku, že mě z toho začně hrozivě bolet hlava. Chtěla bych napsat něco, co se týká jedněch lidí ale vím že nemohu, protože je to tajné, ale přesto o tom pořád začínám. Chci tě! Ale bojím se ti to říct.
:)
David Guetta je bůh a taneční hudba, techno, elektro, DnB, Jungle, disco a žánr tomu podobné jsou nejlepší hudbou, co můžete poslouchat. Zvracela bych z metalu. Když v sobotu nebo neděli nikam nejdu, chodim bez podprsenky. Nevadí mi jíst kolem 22 hodiny a nemám strach z toho, že ztloustnu. Chci být zasraně bohatá a aby moje jmění porád rostlo a už nikdy jsme neměla problémy s tím, zda mohu koupit oblečení nebo ne. Chci umět metamorfomázy, čtení myšlenek nebo teleportaci.  Právě poslouchám obří set písniček, co hráli v Maxu v sobotu, kde jsme nebyla a jsem v rauši, pře mi hrajou tu super písničku. Vím, že tenhle článek nebude skoro nikdo číst, pře tydle články, kde autor mluví jen o sobě je strašně nudný a debilně komentovatelný, takže pokud to někdo čte až do této části, patří mu můj hluboký obdiv, pře já bych se na to vykašlala. Mám ráda růžovou.

Semeniště hříchů opět v provozu!

5. dubna 2010 v 14:59 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Celé čtenářské osazenstvo mého blogu nechť započne závist. Páwjínka byla totiž pařit a vás sem nevzala sebou :-p

Takže mi ho otevřeli! MUhehehe! Muehehehe! (takhle já vyjadřuju nezkrotnou radost a nadměrné potěšení). A protože jsme strašně vděčná, tu pásku z ruky nesundám přinejmenším měsíc! (to je kec, vydrží mi do středy, pak je jeho budoucnost nejasná).Ňufáčci, mluvím o semeništi hříchů a neřestí, o konzumárně chlastu a cigaret, o dencovním místě jménem…. Party Hall Maxim Holice. JO! MAXIM! :D

Přibližně 2 měsíce jsme musela čekat, než se brány mého Maximu opět otevřou. Přibližně 2 měsíce jsme musela čekat, než se budu moct postavit doprostřed podia, přesně před Aleše nebo ostatní DJ kteří tam tentokrát byli a dělat ze sebe Gogo tanečnici a nebo velkého hyperaktivního trapáka, který se v jednom večeru rozhodl shodit asi polovinu své váhy, pře takhle tancovat.. wole, lidi, to je moc :D. Teď mi dochází, že jsem byla asi moc trapná a že mému tanci se nedá říkat tanec a že to bylo až moc moc ale…


Byla jsem šťastná, že zas mohu pařit, že zas basy duní, že celý sál nadšeně tančí, že mohu zase "krákat" a nebo děla "yohou párty holku", že mi hrajou Innu nebo Idu, slyšela jsem i remix na Britney a její 3 (three), ale to jsem hrála fotbálek s Vojtou, Tomášem a nějakou holkou, že se i nadále umím bavit s boyema, který vůbec neznám a když mají trapné hlášky typu "Já mám velký kubánský doutník" zvládnu je odpálkovat.


Héééj lidi, holky, kluci ročníků 9o - 94 … TODLE JE NÁŠ SVĚT, TODLE JE NÁŠ PROZATÍMNÍ SMYSL ŽIVOTA!


(Já wim, jak koho. Někdo není party typ. Někdo netouží po tancování, chlastání a kouření s ožralejma lidma, který třeba ani nezná. Někdo netouží se seznamovat. Někdo prostě není jako my. Ale my tento život milejm :o* = teda když sou prachy :D)

Jo a - Já žádné hříchy neměla. Ne to obvyklé co dělám pořád. Ty věci s klukama. Sice jsem měla Rudolfa (bohužel víckrát) ale mě to nechutná, tak k mé pusince už nedoletí. A taky jsem měla 4 panáky jahody a jednpo pivo, ale to mě už taky nechutná. Zlozvyk od mého káámoše je opět pryč.


>> Já uprostřed. Twl kdybyste věděli, jaké vedro mi bylo na stehénka a zadek! A jednou sem si udělala i něco s mou chromou prvou kliční kostí. Ale mám pocit, že jsem opravdu něco shodit musela :D Jako kdybych to potřebovala..
Gogo tanečnice

Ztráta anonimity

3. dubna 2010 v 13:40 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
krlovns

Právě zříte (to slovo jsme si nemohla odpustit) nejlepší grafický počin pro následující 4 dny a více, na kterém jsem pracovala přibližně tak 8 minut včerejšího času. Jó, mluvim o vzhledu. Prostě chci abyste všichni věděli, že jsem královna, a i když se mi nepovedlo tu korunu oddělit od pozadí zcela dokonale a na spodním okraji má menší bílý pruh (twl vy ste si toho nevšimli a já vás na to upozornila. Kurwa!) je to dokonalost. Vtipné žejo? :D

Asi nejsem jako mnozí z blogerů, kteří si zuby nehty drží svou anonimitu. Já se nebojím všude nastrkat svoje fotky v jakékoliv trapné nebo vtipné póze. Já se nestydim a nebojim a všechno ukážu (neberte doslova).  I když nejsem takový sebevrah, abych sem dávala telefoní čísla, rodný číslo nebo adresu (i když tu si lehce odvodíte z některých fotek).