Pawjínka WinterNew a její dlouhý seznam

11. dubna 2010 v 21:58 | Pawja aneb AfroGirl |  About me
kuliočko slanina
Jsem discantka a yohou party dívka. Taky kuliočko slanina a čarodejnice. A strašně chci, aby mi někdo řikal maličká. Pak mám taky kudrnatý hnědý vlasy. Jsem totálně v rauši, když v maxu pustí sirénu a pak se rozjedou ty dunivý basy, když všichni se dostanou do nálady. A taky miluju, když dostanu pusinku. Ale o tom až jindy. Příde i maximálně strašně vtipné předjíždění vlaků. Jako když osobák 26 předjede Elefanta. A nejvíc miluju všechny remixi ale i origálku Inny Hot. Každý den bych jedla těstoviny a třeba pizzu nebo další italiano kuchyň. Za svoje rovnátka se nestydim, ba dokonce je mám i ráda, jen mě štvou salámky. Mám strašný problém s tím, nemluvit sprostě. Vím o sobě že mám moc hezkou postavu a strašně ráda se s ní chlubim. Nedělá mi problém tančit na podiu a ukazovat svoje břicho. Velmi ráda natáčim videa, kde jsem jenom já a zpívám na nějakou písničku. Miluju Bartimaea. Miluju Meg Cabot. Chci být herečkou. Vím co znamená láska a nedokážu pochopit nevěru. Velmi ráda si vytrhávám obočí. V poslední době mi je velmi příjemné jezdit vlakem. Sama nebo s někým. Pak je vždycky hrozné, když musim vystoupit. Strašně mi vadí, že někteří odsuzují to, co dělám. Že někomu moje chování příde kurewské a nemístné. Strašně ráda spím s Cecilem a mám strach, že se ho budu muset zbavit proto, od koho jsme ho dostala. Moc mi vadí, jak utíká čas. Zbožňuju školu a lidi v ní. Moc se mi stáská po Medlově. Než du spát, poslouchám dunivé songy z mého mobilu ve sluchátkách. Nadmíru mě otravuje, když mi ženy ze školy píšou na icq jen proto, aby věděli, z čeho píšem. Nemám ráda křesťanství. Nedokážu dlouhodbě někoho nesnášet. Věřím v karmu a ve velkou část budhismu. Jsem celý den na icq a facebooku. Občas propadám obřím záchvatům breku, že mě z toho začně hrozivě bolet hlava. Chtěla bych napsat něco, co se týká jedněch lidí ale vím že nemohu, protože je to tajné, ale přesto o tom pořád začínám. Chci tě! Ale bojím se ti to říct.
:)
David Guetta je bůh a taneční hudba, techno, elektro, DnB, Jungle, disco a žánr tomu podobné jsou nejlepší hudbou, co můžete poslouchat. Zvracela bych z metalu. Když v sobotu nebo neděli nikam nejdu, chodim bez podprsenky. Nevadí mi jíst kolem 22 hodiny a nemám strach z toho, že ztloustnu. Chci být zasraně bohatá a aby moje jmění porád rostlo a už nikdy jsme neměla problémy s tím, zda mohu koupit oblečení nebo ne. Chci umět metamorfomázy, čtení myšlenek nebo teleportaci.  Právě poslouchám obří set písniček, co hráli v Maxu v sobotu, kde jsme nebyla a jsem v rauši, pře mi hrajou tu super písničku. Vím, že tenhle článek nebude skoro nikdo číst, pře tydle články, kde autor mluví jen o sobě je strašně nudný a debilně komentovatelný, takže pokud to někdo čte až do této části, patří mu můj hluboký obdiv, pře já bych se na to vykašlala. Mám ráda růžovou.

Uklidňuji se navlékáním korálků. Pásky z akce nosím většinou až do středy. Moc ráda si vymýšlím přezdívky nebo divné oslovení typu- Pulín, Šitka, Princezna nebo Marpa. Vím že bych neměla, ale přesto si škrábu uhráky nebo stírám zaschlou řasenku z řas. Sleudju Dr. House. Himym je skvělý seriál. Zbožňuji, když kluci krásně voní. Jsem vlstníkem notebooku jménem Naty. Často si tancuju před zrdcadlem a jsem bludníček. Znám někoho, kdo mě sexuálně přitahuje jen pohledem.  Nesnášim, jak si někdo porád stěřuje do statusů na facebooku, já to chci udělat taky ale vím, jak děsně trapné a ponižující to je. Když potřebuju na záchod, sednu si an nohu a vydržim to držen i několik hodin. Mám panickou hrůzu z toho, že se mě nebo někomu milovanýmu, kdo neodmyslitelně patří do mého života něco stane a pak se všechno posere. Někdy mám pocit, že jsem hezká, někdy si nadávám do humusu a zvratků. Nedokážu chápat flirt a za vším vidím podtext vztahu. Slovo Facebook řeknu deně alespoň 3. Nesnášim když se opřu o zeď a propadnu se do Příčný ulice.(<< děsně vtipný! :D) Vždycky jsem chtěla dvojče. Ta fotka toho týpka pro mne moc znamená, protože je to ze dne, kdy mi bylo moc dokonale skvěle. Strašně ráda fotim spolužačky, když spí při Polygrafii. Nesnášim píseň Nejhezčí zadek na světe. Pořád dokola čtu moje knihy, pře jsem líná dojít do knihovny. A už nemůžu na nic přijít, takže ahoj :) Pokud někdo toto přečetl uplně celé, nechť požádá o odměnu ;) :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filomena Filomena | Web | 11. dubna 2010 v 23:05 | Reagovat

Žádám o odměnu :) (a snažím se vymyslet smysluplný komentář, abys mohla škrtnout to: "tyhle články jsou debilně komentovaný") ... krásnej náhled do tvojí duše, fakt. Hodně toho máme společnýho, něco vůbec (NEmám ráda růžovou). A vůbec nevím, co mám psát dál, takže to radši ukončím. Povedenj článek.

2 Filomena Filomena | Web | 12. dubna 2010 v 17:27 | Reagovat

Dobrá, beru si tvou radu k srdci. Teda spíš obě. Dneska jsme s holkama vymešlely, jak ji dostat od táty. Ale nic pořádnýho nás nenapadlo. Bohužel. Takže asi nakonec zkusím to projímadlo :D

3 PeTrusH PeTrusH | 13. dubna 2010 v 17:58 | Reagovat

JhÁ SEm PlosThě ĐobLáÁá :D

4 pavel pavel | Web | 19. dubna 2010 v 22:06 | Reagovat

tebe bych si hned vzal :D

5 Enelya Enelya | Web | 20. dubna 2010 v 19:52 | Reagovat

Nemáme toho sice moc společného, ale působíš vyrovnaně a celkem sympaticky. Akorát já zrovna raději ten metal. Růžovou nemám ráda. A jíst chodím klidně i o půlnoci x))
Mimochodem tenhle článek se mi četl hodně dobře x)

6 melisqaa melisqaa | Web | 16. září 2010 v 20:37 | Reagovat

velmi zajímavý pohled do tvého nitra...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama