Červenec 2010

Kamarádka skříň

28. července 2010 v 16:16 | Pawja aneb AfroGirl
Vážně, nechci spát tento článek. Nechci psát žádné články an todle téma ale teď prostě chci a musim. Zase si protiřečím...

Taky se vám stává (slečny), že jedny dny jdoucí za sebou jsou krásné, že jsme radostné, pořád je to dělat, strašně vás to baví, vše vám vychází....a pak se věci zase poserou, vy je poserete, a brečíte několik hodin skoro v kuse, řasenka v prdeli, na lidi jste hnusný, nic nevychází (proto ta řasenka) a nevíte co s tím? Svět je zlý, nikdy nebude lepší a lidi jsou odporní..

Achjo, víc nemám co říct. Jen, že se chovám jak nechci. Zase, ale to pořád, když jsme doma sama bez nich. Jako vždy...

A ta kamarádka skříň> Tam se zavírám vždy, když jsem v prdeli. Dneska, včera.. v září, o minulých vánocích,..

Kakánková konverzace

22. července 2010 v 4:02 | Pawja aneb AfroGirl |  Kravovinky
Jsou skoro 4 hodiny, a já ještě nešla spát. A víte co vám sem dám? Konverzaci mě a hnojeny :D:D
Ale pak to zase smažu asi. ASi. Spíše ne :D:D

A ano, vážně si nedělám prdel, není to smyšlené a ani jako fake. Prostě takhle jsme se dneska bavili na Facu. Po tom, co jsme přišli dom. A nebyli sjem opilé. A ani jinak pod vlivem drog. A nechala jsem tam i hrubky, aby to mělo pořádnou šťávu :D

A teď mi řekněte, jsem já normální? :D:D

ted jsem si moc hezky prdla
trochu mě z toho i štípou oči :D:D
23:27 Petra
jůůů já to cítím toje vůůně :D:D
hele už 61 maxi people :D:D

23:27 Já
Jo já jsem se ted koukala :D:D

23:32 Petra
A TED SEM SI PRDLA JA :D:D

23:33Já
ou.... mňami

Žvejkal a ChocolateMan

20. července 2010 v 19:24 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
zvejkal
Musím se přejmenovat, pře takhle debilně trapné jméno mám bohužel jen já. HŮÁ, za éry mé magie (i s tou, jak mi smazali) jsme to dělala jenom jednou. Ale po Audrey se mi nestýská, jedině při pomyšlení na Alíka... No ale víte jak se budu jmenovat teď? ŽVEJKAL! Stejně chlupatý jako ten ze Star Wars. (ukamenován buď ten, co neviděl alespoň 1, nebo 3)
*Informace: 3 je ta uplně nejnovější SW, 4 uplně nestarší ;) Děsná sranda vysvělovat proč, ale mě se teď nechce. Prostě Žvejkal a ne kvůli tomu, že je tak chlupatý.


Změna, dělám si asi jenom srandu. Sic mám heslo na klub.blog.cz, pře jsem tam dělala a přejmenování tam by bylo tím pádem vyřešené okamžitě, ale naučit vás všechny, že se zase jmenuju jinak by bylo strašně zdlouhavé. Tak možná jindy. V jiných prázdninách. Třeba podzimních ;) (Mrtě se na ně těšim, i když newim, jestli vůbec Podzimní prázdnyny jsou :D)

Jak jsem zase předváděla polohy

18. července 2010 v 22:37 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
"Pojďte pro kus Tallahaseeho! Má někdo hlad? Šťavnatej Tallahasee je tady! Pojďte vy hladový zkurvysyni! " :D:D Oj, jak já ten nechutný Zombieland miluju :* :D

Takže jako oficálně bude moje druhé jméno Bitch nebo něco takového. Nebo věčně polohaná a svlékající se, líbající se a sexy tancující se svýma teplýma kamarádama, strapnující se, nepříjemná už od pohledu a hrozná kuřačka a alkoholička. Tečka, další odstavec.. (Byla jsem zase v Maximu víte, asi sem nakonec dám fotku, jak já a Davit soutěžíme v soutěži, ve které jsem pře půl rokem soutěžila s kamarádkou Luckou a máme silně podobné zážitky. Jenže teď jsme vyhrála ke 1O balíčkům pepin ještě lubrikační gel a kšiltku )

V novém vzhledu poselství..

14. července 2010 v 22:25 | Pawja aneb AfroGirl |  blog
Jo, jsem zlá. Brzy se budu muset vrhnou na svůj seznam, jak to dělá Earl...

Sydny 7- Dance To.. (I wanna fuck you baby)

No, tomu hořejšnímu věnujte malou pozornost, nechce se mi zase fňukat o mé zlosti, co v sobě dusím a pak to bohužel nechtěně vyprskne a ani si to neuvědomim. A sledování Earla mi nepomáhá. Ale to trapně nadabované Himym na Coolu jo! :D:D

TÁÁÁKŽE DĚCKÁÁÁ! Pič, vidíte ten vzhled?! Já z toho umřu! :D Prostě sprostě zase ukazuju, jak jsem asi moc namyšlená nebo newím, jaký projev osobnosti to jinak bude. Včera jsem narazila na jeden fanouškovský blog, který byl věnován jednomu zpěvákovi a měl právě podobně vyřešení design. A já samozdřejmě že neodolala a udělala si to samé :D

Je mi zcela jasné, že strašně moc lidí to z mého blogu odradí jen při otevření a pohledu na stránku. Je mi to ale jedno. Chci, aby můj blog byl prostě můj. Se všema chybama. Už teď odrazuji tak jako tak lidi jen při pohledu na mě. Ale není to zvledem ale tím, co o mě něktěří rozhlašují. Že?..(o tom napíšu již brzy, ale newim, jestli dokážete unést tolik sprostých slov a jestli pak nebudu smazána...)

Ale doufám, že se vzhled líbí alespoň někomu. Já na tom dělala včera šíleně do noci. Mě se ale líbí :) Být svá je v tédle době někdy ale těžké...


Disko do domu :*

12. července 2010 v 22:38 | Pawja aneb AfroGirl |  Musica
Tak sem vložim jedno video bez popisu a počkám si na AK odezvu.. :D Ne pardon, jen mi něco občas příde přehnané...

Todle je takový malý Maxim až do domu :* Todle já prostě miluju, s nějakýma těma divnýma skupinama, jak ani nevím jak se jmenují, ale je to metal bo podobné (hnusné) věci fakt ne. Já jsem diskat :-p. A klidně si to vytetuju henou na zadek! :D

Toto je Picco- Venga ( the Real Booty Babes remix) ... Kdo nezná picca, alespoň v této písničce, nechť poslouchá stále dokola, než je mu jeho styl vreje do šedé kůry mozkové. Nobo kamkoliv jinam :-pA jinak : Scháním uchazeče do války proti komárům. Potřebná výzbroj : Dlouhé tepláky, rolák a velká zásoba biolitu!!  Odměnou v případě výhry bude doživotní apsence komárů :)

Stále se ze mě ještě nestal notorik, stále ještě nejsem na drogách, stále ještě nešlapu chodník

10. července 2010 v 0:27 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
..... stále královna :-* (bez koruny, bez poddaných, bez hradu, jen s velkou hřívou, kamarády a malým pokojem) >>> Ale 10.11. jim udělám pápá. Moje rovnátka. Čistě bez všech jiných udělátek, co jsme tam měla nebo ještě mám. Zde nejsou tolik vidět salámky, co mám mezi zuby, musela jsem to taky šíleně retušovat, ale takhle je to dobře divné. Po dvou letech se mi po nich stejně bude stýskat, po tom čistění a bolesti ne ...
rovni


>> Slečinky z mé třídičky. Nyní již RM3A. Trochu mě mrzí, že jsem nějakou dobu byla natolik okouzlena, že jsem od nich chtěla odejít. Leč, některé mi pijí krev, některé mám ráda. Být mezi 24 holkama je hold těžké, proto jsem unikala k vedlejší třídě..
ženy

Prázdniny? O:o

5. července 2010 v 0:18 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
BIOLIT

Přez všechno zlé co prázdniny přinesli a ještě přinesou to má pár výhod > Můůžu jít spát kdy se mi chce, na poličce mi stolí polovypitá láhev Lemonda, a jsem opálená. No juch ne?

Já vážně jsem se na todle (prázdniny) netešila už alespoň 3 měsíce. Psala jsem o tom a píši o tom znovu. Ale nevěděla jsem, že to bude až tak hrozné. Minulý rok jsme se měla na co těšit : S kámošema jsem jeli na týden na chatu. Předtím jsme každý rok jezdila na tábor, ale teď.... A ještě k tomu ta šíleně debilní situace s kamarádem/*on, kdy zápasí dvě moje polovičky o to, co mám dělat. Počkaj nějaký ten týden a pak napsat, nebo napsat hned a omluvit se. (A nebo ho hodit do ignoru a kašlat na něj)

Přemýšlím, jestli dokáži přemoci kreativní spisovatelskou krizi a nechuť a začnu psát skoro každý den článek jako prázdniny minulé. To bylo krásné období. Autorák teprve začínal, bylo nás tam maximálně 5o a všichni jsme se hezky naštěvovali a psali si komentáře. Jen tak, protože se nám chtělo. Ale teď... Ne, nebudu nijak komentovat situaci, jaká na autoráku vládne, holky by mě asi ukamenovali a nemám zapotřebí stavit se proti jejich suprové práci, kterou jen tak odvádějí. Měli byste se stydět vy, co neuznáte jejich snahu a hroznou povinost to tam všechno vést a přitom vědět, že nic za to hmatatelného nedostanete a ještě to mnozí neocení. Kobylky na vás..

Může mi někdo říct, proč mám tak hnusnou rýmu?!

Počkat, cože jsem chtěla timto článkem říct?.... Krucič, to dělá to každodení nalejvání alkoholu do mého křehkého tělíčka. Jo , z toho mám šíleně špatnou kramu, nojo.