Září 2010

Jak jsme se rozvášnila nejen nad tv..

28. září 2010 v 0:41 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Slečna Filína (Já wííím že se jmenuje Ef nebo jak, ale mě se Filína prostě víc líbí! :-p) mě nutí k dalšímu článku, tak já ji udělám tu radost. A i slečně Michaele, kterou někdo může znát jako Minnie. Ale ona si nezaslouží, abych napsala článek, když na nás sama už přez 2 měsíce doslova se*e :-p

Uceluju si myšlenky o čem budu spát.. Víte ono takhle v čtvrt na 1, kdy máte břicho narvaný paprikou a chlebem, mezi drátama v zubech kusy toho samého a posloucháte kiss deltu, je to trochu složitší. Ale já to dám ;)

rovné vlasy
(*Ano děcka, kdo mě chtěl kdy vidět s rovnými vlasy, právě se mu to splnilo. Je to velký rozdíl třeba od té fotky, co mám ve vzhledu.. Dělala mi to kamrádka Lucinka, pře sama bych to nezvládla, pře mám moc dlouhé vlásky >JUPÍ!< a dozadu si nedosáhnu... Dělala jsme si to do Maxu, ale venku chcalo, tak jsme zmokla a vypadala jsme jak totální kravka! :-/ Naštvaná jsem ještě teď)

Takže..

> Já tu talentmanii tak nesnášim! Ježiš. Jak se na to můžete koukat? Jak už jsme se rozvášnila pro toto téma u Filíny... Je to komerční ubohost, trapárna, nevkus, kopie originálu, Troška je debil, Mareš je trochu víc trapný, celý je to naprd.. Jen ty taneční skupiny jsme sledovala dneska, když jsme si dělala špagety..
Já sleduju *Primu♥♥. Je to originální, je to fajn, je to vtipný, je tam Slávik:* :D Vážně týjo! Toho týpka já strašně žeru. Jak on sedí na tý židly, napůl otočený na Bílou, napůl na podium. Jak je někdy hrozně vykulený, když příde pořádný talent, ve kterém to nebylo vidět. Jak někdy trošku uráží ty lidi, jak se směje a baví.... ÁÁÁch, platonická láska moje :D.. A nemluvě o klucích moderátorech. To je vtipný! A ne jak Mareš twl..

> Děkuju klucí, co jste na mě tak hodní :) Hlavně ty týjo! Proč? Nechápu. Ale moc mě to těší. A nemysli si, že tě nabaluju! :D To byl jen vtip. A to s těma vlasama ti budu stejně řikat vždycky, když tě v Přelouči potkám :-p Chychychy :D
Jen ten hňup *on je pořád hňup. Ještě větší než jsme čekala. Vždyt takhle se nechoval ani k ní když se s ní rozešel. Já sama jsem mu musela řikat, až jí nepíše ale on stejně psal. Tak teď mu to sice řiká ona ale on to dodržuje. Hňup. A silnější slovo, které bohužel neřeknu, pře jsem zaangažovaná a nejde mi to i přez tu nenávist, kterou zároveň cítím. Ale stejně jsem zase po dvou dnech brečela v okně. Když jsme si vzpomněal na různý hezký věci :(
Ale pan Medvěd mi s tim trochu pomáhá. Jó už se těším, až se to uklidní všechno a ten, který byl nadáván před rokem, pan můj víc bývalý bude zase v pohodě a budem normálně komunikovat :)

Neřešit, SMÁT SE! :)

20. září 2010 v 20:38 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Je mi fajn :)  Hnací orgán života a duše sice stále strádá, ale co. Já ho nepotřebuju, mám kámoše, kámošky, vodnici, nový mobil, volnost v kouření, v tom co komu píšu, jak píšu a proč píšu. Chlastám si, jsem jak chodící popelník, neřešim co dát komu k narozeninám.. :D

Newim, určitě mě zítra zase popadne deprese. Zase ve škole, až mi znovu jebne, ale už mě nebaví se zaobírat hovadinama. Pustím si tu písničku, co z ním jsem měla husinu, pře jsem si jí konečně našla po tom, co mi zněla v hlavě celý den a bude mi hej. Alespon na těch 3 minut, co je dlouhá :)


A lidi... nečtěte ty 2 články předtím. Je to smutné , je to trapné a až moc osobní. Lidi se přece rozcházejí :)
Ale stejně mě moc potěšilo, kolik lidí o kterých jsme to ani nevěděla za mnou stojí. Fakt děkuju :-*
A Rudy promin, že jsme ti nadávala do kokotů, chápu že tys to vzal jako dobré řešení namlátit mu, ale tydle věci se prostě stejně nedělají a akorát si ze mě udělal trochu chudinku, že si neumim řešit věci sama i když jsem za to vůbec nemohla. Ale to nikoho nezajímá.. Ale díky :)
:)

Tato fotografie je z doby, kdy jsme šla do maxu zapíjet žal a pak svobodu. A to jsme byla ještě hezká, neubrečená a nerozmazaná, nerozcuchaná a cute.. proto asi na Facu byli takové hezké ohlasy :) :D

Co se včera všechno stalo...

18. září 2010 v 12:45 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Pokračování v tědlech článcích. Klidně je neštěte, klidně to nekomentujte. Prostě jen chci, ab to tu bylo napsané. Abych to nemusela jen držet v sobě. Twl debilní kráva jsem že?

Včera se stalo něco hrozného. Řeknu vám celý příběh..

S *ním jsem se skoro bavila. Ráno jsem se mu ve vlaku rozbrečela, že  co čekal jak se budu asi chovat. Akorát mě taktně vyfakoval ale ani mu to asi nedošlo. Pak jsem přišla do třídy a byla skoro v klidu, do té doby, než mě adélka obějmula. To jsem byla v prdeli a rozbrečela jsem se. V průěhu dne jsme se rozbrečela ještě asi tak 1o a to ano, všechno ve škole. Dokonce jsme musela odejít i na záchod, abych se uklidnila a vybrečela tam, pře už se to nedalo snášet ta představa, že o mě všichni vědí že brečím a v duši proklínají *jeho.  Psali jsme si trochu sms, ale přišlo mi to, jak kdybych se já rozešla s ním, on tam byl tak hnusně nekomunikující, že jsem si nadávala, že se mu vůbec snažím psát. Vlezlá debilka akorát ...

Pak kámoška odjela do Mor, kde se s kámošem avila o tom, jak jsme se  rozešli. On mi psal, já napsala jemu. Teda tomu kámošiv. A měl být trénink, kam *on samozřejmě jel, pře neměl taneční a má ho až dnes. A TEN KOKOT KAMARÁD ho zmlátil. Bušil do něj a prej že todle se nedělá apodobný keci, což vypadalo, že já jsem navedla toho kámoše, aby *jemu ublížil! Ale já bych to nikdy nedovolila. Akorát mu ublížil že ho to bolí, akorát ho ztrapnil a zranil *jeho ego.. Kretén.

Pak mi *on volal, jako jestli to myslím vážně, že jsem si na něj zavolala kámoše at ho zmlátí. Nechápala jsem ale zavěsil mi. Vynadala jsme tomu kámošivi, trochu i kámošce že tomu nezabránila. Pak se několik hodin snažila dovolat *jemu, dostala jsme vynadáno od jeho bývalý/možná teď součastný nejlepší partnerce kterou miluje a další ty tvoje píčoviny co nám řikáš abys omámil a začaroval, který tak brutálně fungují a jen někdy je to pravda.. Nic, nikdo mi neodpovídal, všichni na mě srali. Asi si mysleli, že z toho mám fakt srandu..

Raději jsem šla ven s krábou LM. Seděla jsme 2 hodiny na nádraží, sama v tichosti. Myslím si, že jsme ani nebrečela jen otupěle sledoval žáby co tam skákali. Porád jsme jemu psala at mi věří. Nic..Za 2 hodiny jsem vykouřila jen 2 rtx. Ta *jeho výchova a prosba, ať to nedělám byla asi k něčemu a to že *ho miluju mi asi porád zabranuje kouřit. Konečně pak pčijela kánmoška a řekla mi, jak to všechno bylo. Pokud mi do té doby bylo špatně z toho ceého, bylo mi ještě víc. Kokoti at se nepletou do vztahů jiných.

Jenže ten kámoš co ho zmltil to neudělal jen kvůli mě, ale zkustě *mu to vysvětlit, když do něj bušil a nadával mu ještě aj za mě..

hrz

Pak jsme došla domů. Na Icq jsme se s *ním asi pohádala. On byl tak hrozně hnusný! Zlý!. Jak někdo, kdo vám jetšě den předtím dává tak krásně pusy na tvář, píše tak hezky, pusinky a vše najednou takhle se změnit. Chápu, byl hrozně uvlířený ale proč na mě? Nevím jak dlouho jsme si psali a já se snažila vysvětlit, že za to doopravdy nemůřu. Co všechno jsme napsala a jestli jsem mu taky něčím ze slov ublířila. Asi těško, protože i přez to všechno ho miluju. Víc než bych chtěla. Prostě jak blbá cvičená opička..

Nakonec mi řekl, že mi malinkato věří. Že za to nemůžu. Malinkato.. A že možná jednou za nějakou dobu se to urovná. Možná... Až si dostatečně užije zase se svou novou/starou? Až  bude mu hrozit 4 z VK? Až bude jezzdit 26, vědět že já jsem tam někde taky a bude mít chuť na vykouření?.. nebo až si uvědomí, že mě má rád?... Bože. Jsem zlá že si myslím jen tydle věci.

Ale chápu ho, bohužel přez to všechno ho chápu. Zbytečně. Omlouvám se Honey, že si mě někdy potkal. Že jsem musela jít na stejnnou školu jako ty. Že vůbec existuju, protože stejně za to můžu já. Jako vždycky, jako se všema...
Kámoš mi u vodnice řekl : s tebou to musí být těřké vydržet". Kdyby věděl jak mi tím ublířil. Já jsme hodná když někoho miluju. Dokážu udělat cokoliv. 2 Hodiny čekat a nudit se, jen abychom se viděli. Lhát, i  když to z celého srdce nesnášim. Utěšovat i kdyý mě není do smíchu, cokoliv. Ale nikdo to nikdy neocenil. Nikdo.


>U toho šlánku bylo prolito minimum slz, jen hrozný vztek za nespravedlnost tím vládne. A hrozná bolest. Psychická je horší než fyzická, ale stejně se poksim jít si zlomit ruku<

A nepřečetla jsem to po sobě. Nechci. Takže těch chyb si nikdo nevšímejte. Teda pokud to bude řís někdo jiný než Mich a *on. Já bych to teda nečetla. Tydle keci mě nezajímají.

Teď mám slzy i na touchpadu a zase se mi seká, v prdeli s těma klukama..

16. září 2010 v 19:54 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Wim že si to přečteš, pře jsem byla kráva a připomněla jsem ti svou adresu. Ale posluš si, to co jsem psala pro tomáše stejně nebude pře nechci být krávou..

Takže jsme se vrátila zase na blogový život. Proč? Protože důvod mé absence je v prdeli. Protože už není ani honey, miláček, láska *on a nic. Není to ani asi kamarád, pře kamarádit se s někým, koho milujete nejde. Protože když víte že ho mít nemůřete a přitom je vedle vás, když víte že to krásný c bylo, (pravděpodobně jen na mé straně) je zase v prdeli, protože někteřá jsou prostě ubozí čůráci, kteří si jen chtějí zahrávat. Kteří potřebují někoho na šuk a pak si vlastně uvědomí, že pokud nedáte hodně čqasto a dost kvalitně anál, že nejste pro něj ta pravá a vrátí se ke své bývalé. O které řiká ty hnusné věci, které chtěl dělat ty hnusné věci.. No to je jedno. To je jen moje jedna teorie.

A nebo vážně se semnou trápil. Když se smál, když mě poštuchoval, když jsme byli šťasní, třeba vařně doopravdy nebyl. Jen jsem byla omámena sladkými slovy a neviděla jsem doopravdy, že ho to trápí. Že teď být s nikým nedokáže. Že mě milovat nedokáže. Kdyby mi to alespon řekl, jinak to ted udělal. Možná bych dokázala předstírat, že jsem kaamrádka. I když bych pak krásně porád brečela. Ale jenom tajně, brečet před klukama je zlé. Psychické vidírání, které z vás udělá ubohou hnusnou nulu...

Mich to řekla hezky> Vypadali jsme šťastně. Uý nikdy nebudem..

Ale já vím, že za pár měsíců příde další :) Já vím že todle není konec světa. I když teď, i po méně než měsíci vztahu, ale 7 mšsících dokonalého přátelství si to bez něj neumím představit. Vůbec.

A koupila jsem si nový mobil :) Ale už z něj nemám takovou radost, když jsem si nakapala totál slzy na displej a on se trochu sekl..


ALE JE TO TAK NESPRAVEDLIVÉ! PROŠ SE VŽDYCKY VY MUSÍTE ROZHODNOU A JÁ PAK MUSIM BRÁT VAŠE ROZHODNUTÍ, I KDŽ MĚ UBÍJÍ ?! PROČ DOPRDELE SE NEDÁ DĚLAT NĚCO JINAK?! Kurwa a jak mě štve, že todle píšu že nedokážu otořit stránku a jít dál.

V Maximuse ožeru, totálně. Beru si sebou 3oo a bude to jedno pivo za druhým. Ale musíte mi zabavit mobil, jinak budu psát a volat a budu ubohá :-P

Budeme uzavírat sázky na to, jestli se zítra ve škole rozbrečím nebo ne :D

Otázka na tebe Trumpeto :
1:Ten náramek si opravdu omylem vyhodil nebo si to udělal nachál, aby si mě dnes už nemusel vidět a aby si mi ho nemosel dávat? A nebo si ho dal Janě?
2. To heslo sis změnil kvůli mě že, ne kvůli ní? Věděl si to už pčedtím. Proto si mi nějakou dobu neřekl že mě miluješ a nechtěl si mě u sebe. Já se vždycky moc hezky vecpala, že je to pravda?

Když budeš statečný, odepiš mi to komentářů..


(todle si pířu pro to, abych si to mohla přečíst za dávno a smát se sama sobě. A radovat se, že jsem zase šťastná :) )

No dobrý den :-P

1. září 2010 v 21:34 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Jsem štastná, naprosto. Víc vědět nemusíte :-P


:-*

Tak jo, tak vám to řeknu ;)
Před pár dny (22.8.2010) se mi vrátil můj kamarád, brácha, nejlepší přítel, *on z tábora a v menší pauze mezi líbáním se v jeho koupelně z něj stal honey, miláček, láska, můj přítel... Tak proto jem tak šťastná. Jsem věčně u něj a na compa se sice dostanu, ale jen na kouknutí na facebook a to na jeho notebooku. Víc nepotřebuju. 

Sice jsem si také utopila v jeho koupelně mobil, ale to nevadí, pře peníze vydělané z brigády půjdou právě na nového miláčka. Kdybych si vydělal alespon 9ooo (:D To byl vtip, todle si vydělám za 3 měsíce :D) tak si koupim tu nejkrásnější a nejlepší hračku co moooc chci. Nokii N97. V bílém prosím. Ale protože sem si našla velmi málo placenou brigádýnu, koupim si jiný mobil. Bez WiFi. Naštve no..

Nastala škola.. No do té doby, než mi odjel Honey na tábor jsme odpočítávala dny do konce prázdnin, teď, když jsem přišla zase do milované školinky si vyčítám, že jsem to dělala.. NÉÉÉÉchce se mi tam dalších 1o měsíců být :( Ale budu tam s ním takže v pohodě. A na milované ženy ve třídě si taky zase zvyknu. A na rozvrh taky. My ho máme vlastně fakt v pohodě, každý den 7 hodin :) Ale ty praxe! BLÉÉÉÉÉ.

Co jsem dělala celý srpen? No chodila s holkama do hospody, chodila klukům trénink a na zápasy ve fotbale, pak s nima chodila do hospody. Představte si, já jsme pochopila, co je to Osajd (:D pokud se to tak nepíše tak to nevadí) a co je výhoda! :D Wrá! Randit s golmanem se vyplatí (Je tak sexy, když nadává sprostě přez celé hřiště a nebo se válí ve svém černém dresu po zemi :-* :D)