Jak jsme se rozvášnila nejen nad tv..

28. září 2010 v 0:41 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Slečna Filína (Já wííím že se jmenuje Ef nebo jak, ale mě se Filína prostě víc líbí! :-p) mě nutí k dalšímu článku, tak já ji udělám tu radost. A i slečně Michaele, kterou někdo může znát jako Minnie. Ale ona si nezaslouží, abych napsala článek, když na nás sama už přez 2 měsíce doslova se*e :-p

Uceluju si myšlenky o čem budu spát.. Víte ono takhle v čtvrt na 1, kdy máte břicho narvaný paprikou a chlebem, mezi drátama v zubech kusy toho samého a posloucháte kiss deltu, je to trochu složitší. Ale já to dám ;)

rovné vlasy
(*Ano děcka, kdo mě chtěl kdy vidět s rovnými vlasy, právě se mu to splnilo. Je to velký rozdíl třeba od té fotky, co mám ve vzhledu.. Dělala mi to kamrádka Lucinka, pře sama bych to nezvládla, pře mám moc dlouhé vlásky >JUPÍ!< a dozadu si nedosáhnu... Dělala jsme si to do Maxu, ale venku chcalo, tak jsme zmokla a vypadala jsme jak totální kravka! :-/ Naštvaná jsem ještě teď)

Takže..

> Já tu talentmanii tak nesnášim! Ježiš. Jak se na to můžete koukat? Jak už jsme se rozvášnila pro toto téma u Filíny... Je to komerční ubohost, trapárna, nevkus, kopie originálu, Troška je debil, Mareš je trochu víc trapný, celý je to naprd.. Jen ty taneční skupiny jsme sledovala dneska, když jsme si dělala špagety..
Já sleduju *Primu♥♥. Je to originální, je to fajn, je to vtipný, je tam Slávik:* :D Vážně týjo! Toho týpka já strašně žeru. Jak on sedí na tý židly, napůl otočený na Bílou, napůl na podium. Jak je někdy hrozně vykulený, když příde pořádný talent, ve kterém to nebylo vidět. Jak někdy trošku uráží ty lidi, jak se směje a baví.... ÁÁÁch, platonická láska moje :D.. A nemluvě o klucích moderátorech. To je vtipný! A ne jak Mareš twl..

> Děkuju klucí, co jste na mě tak hodní :) Hlavně ty týjo! Proč? Nechápu. Ale moc mě to těší. A nemysli si, že tě nabaluju! :D To byl jen vtip. A to s těma vlasama ti budu stejně řikat vždycky, když tě v Přelouči potkám :-p Chychychy :D
Jen ten hňup *on je pořád hňup. Ještě větší než jsme čekala. Vždyt takhle se nechoval ani k ní když se s ní rozešel. Já sama jsem mu musela řikat, až jí nepíše ale on stejně psal. Tak teď mu to sice řiká ona ale on to dodržuje. Hňup. A silnější slovo, které bohužel neřeknu, pře jsem zaangažovaná a nejde mi to i přez tu nenávist, kterou zároveň cítím. Ale stejně jsem zase po dvou dnech brečela v okně. Když jsme si vzpomněal na různý hezký věci :(
Ale pan Medvěd mi s tim trochu pomáhá. Jó už se těším, až se to uklidní všechno a ten, který byl nadáván před rokem, pan můj víc bývalý bude zase v pohodě a budem normálně komunikovat :)

> Týjo! A co dál? :D

> To, že tamten odstavec je trochu divný a kdo nežije semnou tomu nerozumí je naschvál. Nejsem si totiž zcela jistá, jestli náhodou všichni aktéři můj blog nenavštěvují a nečtou. Ono by to mohlo vypadat, že jsem zase zaangažovaná do někoho z nich twl. Ne! :D:D No nic, oni to všichni pochopí. Jak Dominátor, tak Buchta tak i Medvěd. Super přezdívky Pawlínko, to se ti zas něco povedlo...

> Píšu uplnné hovadiny. A hlavně píšu tím stylem, který někdy u ostatních nemám ráda. Chci psát obyčejně, tak jak mluvím, ale jak tu tak sedím, už je půl 1, nějak mi to nejde.  Časem, až se vrátim zase do spisovatelského blogového světa to zlepšim. Určitě :) A nakonec budu slavná a bohatá jako paní J.K.R. :) (Ano, právě totiž znovu čtu tu nejvíc rozthanou knihu co mám doma, HP6)


Adios Kájo!
(já nejsem Kája,
Ale k tobě to sedlo..
film: Auta :-p Jo ten animovaný..)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | 28. září 2010 v 0:57 | Reagovat

Ještě že žiju "s tebou", takže to všechno hezky chápu :P
Jinak hňup je hňup a hňupem už asi i zůstane, nenaděláme nic...
A mě se na tobě ale stejně víc líbí kudrnaté vlasy :P

BTW: ty si teď koukala někdy na auta? :D ...asi na to taky kouknu, si mě navnadila :D

2 Peťka;) Peťka;) | Web | 28. září 2010 v 13:00 | Reagovat

souhlasím s tebou a tvým názorem na talentmanii. taky se díváme na primu, přijde mi to prostě lepší. hlavně mareš už je strašně okoukanej a nějak mi tam celkově nesedí, takže... ;)

3 Filína Filína | Web | 28. září 2010 v 13:26 | Reagovat

A já tě mám tááák ráda, že jsi napsala kvůli mně :-) Děkujííí. A jinak jsem si všimla, že na Slávika máme stejný názor (ale vážně ho taky žeru, vždycky se mi nejvíc líbí, jak dokáže vykulit oči, to je úplná pecka, taky to chci tak umět ... a všimla sis toho tetování? - ale to jsem moc odbočila). Takže: vyžehlené vlasy ti moc sluší, ale je to nezvyk, páč jsem tě jinak než vlnitou neviděla (u mě by ses asi počurala smíchy, jsem na tom stejně). A já mám HP6 v pořádku, vlastně jako všechny knížky. Zato ty do školy jsou na tom hůř.

4 Filína Filína | Web | 29. září 2010 v 22:57 | Reagovat

Ok, nějak to vymyslim. A jo, je to možný, že takovej člověk existuje, protože bydlí hned nade mnou. Ale stejně, někdy až žasnu, jak se dokáže chovat a co všechno je schopnej vymyslet.

5 Gabriella Gabriella | Web | 30. září 2010 v 23:12 | Reagovat

Slečna Minnie je líná veš,co si budem povídat:-D
Jinak na talentmnánii máme názor stejnej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama