Teď mám slzy i na touchpadu a zase se mi seká, v prdeli s těma klukama..

16. září 2010 v 19:54 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Wim že si to přečteš, pře jsem byla kráva a připomněla jsem ti svou adresu. Ale posluš si, to co jsem psala pro tomáše stejně nebude pře nechci být krávou..

Takže jsme se vrátila zase na blogový život. Proč? Protože důvod mé absence je v prdeli. Protože už není ani honey, miláček, láska *on a nic. Není to ani asi kamarád, pře kamarádit se s někým, koho milujete nejde. Protože když víte že ho mít nemůřete a přitom je vedle vás, když víte že to krásný c bylo, (pravděpodobně jen na mé straně) je zase v prdeli, protože někteřá jsou prostě ubozí čůráci, kteří si jen chtějí zahrávat. Kteří potřebují někoho na šuk a pak si vlastně uvědomí, že pokud nedáte hodně čqasto a dost kvalitně anál, že nejste pro něj ta pravá a vrátí se ke své bývalé. O které řiká ty hnusné věci, které chtěl dělat ty hnusné věci.. No to je jedno. To je jen moje jedna teorie.

A nebo vážně se semnou trápil. Když se smál, když mě poštuchoval, když jsme byli šťasní, třeba vařně doopravdy nebyl. Jen jsem byla omámena sladkými slovy a neviděla jsem doopravdy, že ho to trápí. Že teď být s nikým nedokáže. Že mě milovat nedokáže. Kdyby mi to alespon řekl, jinak to ted udělal. Možná bych dokázala předstírat, že jsem kaamrádka. I když bych pak krásně porád brečela. Ale jenom tajně, brečet před klukama je zlé. Psychické vidírání, které z vás udělá ubohou hnusnou nulu...

Mich to řekla hezky> Vypadali jsme šťastně. Uý nikdy nebudem..

Ale já vím, že za pár měsíců příde další :) Já vím že todle není konec světa. I když teď, i po méně než měsíci vztahu, ale 7 mšsících dokonalého přátelství si to bez něj neumím představit. Vůbec.

A koupila jsem si nový mobil :) Ale už z něj nemám takovou radost, když jsem si nakapala totál slzy na displej a on se trochu sekl..


ALE JE TO TAK NESPRAVEDLIVÉ! PROŠ SE VŽDYCKY VY MUSÍTE ROZHODNOU A JÁ PAK MUSIM BRÁT VAŠE ROZHODNUTÍ, I KDŽ MĚ UBÍJÍ ?! PROČ DOPRDELE SE NEDÁ DĚLAT NĚCO JINAK?! Kurwa a jak mě štve, že todle píšu že nedokážu otořit stránku a jít dál.

V Maximuse ožeru, totálně. Beru si sebou 3oo a bude to jedno pivo za druhým. Ale musíte mi zabavit mobil, jinak budu psát a volat a budu ubohá :-P

Budeme uzavírat sázky na to, jestli se zítra ve škole rozbrečím nebo ne :D

Otázka na tebe Trumpeto :
1:Ten náramek si opravdu omylem vyhodil nebo si to udělal nachál, aby si mě dnes už nemusel vidět a aby si mi ho nemosel dávat? A nebo si ho dal Janě?
2. To heslo sis změnil kvůli mě že, ne kvůli ní? Věděl si to už pčedtím. Proto si mi nějakou dobu neřekl že mě miluješ a nechtěl si mě u sebe. Já se vždycky moc hezky vecpala, že je to pravda?

Když budeš statečný, odepiš mi to komentářů..


(todle si pířu pro to, abych si to mohla přečíst za dávno a smát se sama sobě. A radovat se, že jsem zase šťastná :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 melisqaa melisqaa | Web | 16. září 2010 v 20:29 | Reagovat

uch, smutné, ale někdy bohužel pravdivé, přeji hodně sil :o)

2 Gabriella Gabriella | Web | 18. září 2010 v 11:02 | Reagovat

Sice to není světa,ale  jelikžo sme všechny hloupý mařeny tak to tak berem.
Většina kluků si nezaslouží nic jinýho než liskat,liskat a znova liskat. někdo to z nich vytlouct musí.
Jen se ožer, já takhle chlastala měsíc v kuse a bylo to fak úlevný. A i když mi mobil nikdo nebral,stejnak jsem si ráno nepamatovala ,co jsme napsala:-)
A taková krásná holka jak ty,si může bavit s jakýmliv,na kterýho se ukáže ne??:-) tak nebu´d labuť a jde se na lov:-) lepší než sedět doma alitovat se, i když je to možná pohodlnější:-))

3 Bonnie Bonnie | 18. září 2010 v 11:56 | Reagovat

Tenhle článek je srdcervoucí, ale zároveň i nejupřímnější a nejcitlivější, jakej si kdy napsala. Naprosto chápu, jak se cejtíš, zažila jsem ,,vztah" s klukem, kterej měl zájem jenom o sex, i když s tim rozdílem, že ani já do něj jsem vlastně nebyla zamilovaná, což mi došlo dost brzy. To ale nic nemění na tom, že jsem se cejtila dost bídně, jak nějakej hadr na podlahu. A taky jsem zamilovaná jako ty do někoho kdo je pro mě nejlepší kluk na světě a vim, že snim nemůžu bejt a upínam se ke vzpomínkam na to nádherný přátelství. Pořád jsem na tom ale líp než ty v tom, že už s nim nemusim bejt každej den v jedný třídě. Víš co? Obě budem za čas v pohodě. Hodně štěstí! :-)

4 Peťka;) Peťka;) | Web | 18. září 2010 v 17:56 | Reagovat

jojo, co na to říct? prostě... kluci by měli dostat co proto, aby si konečně uvědomili, že nejsou páni tvorstva, ale stejný lidi, jako jsem i my, jakožto druhý pohlaví...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama