Únor 2011

2o dnů..

27. února 2011 v 16:21 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Tak.. Teď je to už 2o dní. Možná víc..

Mezitím jsme přišla o "kámošky", protože to, že chci být s někým koho mám fakt ráda a fakt s ním chci být. Protože nejsem s nimi, protože jsme se prý změnila. Ale tak když o vás vypráví, jaké jste krávy, vymýšlí hnusný básničky a podobně, co já mám dělat? Akorát si brečím do polštářů, protože mi to ubližuje. A nikdo mi nepomůže. Proč mám porád pocit, že nikoho vážně nemám ?

*Kdybys mě alespon obejmul a řekl že to bude fajn. A neřikal mi at zmlknu, umřu, nemlátil a podobně. Kdybych si mohla být jistá tím co dělám.*


Týden

13. února 2011 v 19:41 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
vbn
Takže..

Přepočítejte si, jaká dlouhá douba uplynula od 24. listopadu do této chvíle. Protože tak dlouho jsem nenapsala. A nechybělo mi to. Bohužel, teď mě ten mladý sexy týpek, co sedí vedle mě a hraje Cod a naprosto nevnímá, co já tady dělám donutil, abych se přihlásila a napsala článek se jménem týden. Týden jako ta doba, kdy u něj spinkám v lóži a on spinká vedle mě.

*Teď mám pauzu, pře newim co napsat a tak se bavim s Degenerem o tom uchylakovi z Maxu a s ním o tom, že CS je prostě CS*

Myslíte, že je etické, aby si váš "kamarád" psal s jinou ošklivou (prostě se mi ta holka nelíbí no, a vypadá jak newimjakbychtopopsala) slečnou (nepovažuju sebe za ošklivou), když sedím vedle a ještě si to můžu číst? Už mě tak dost vysírá, když mu porád volá slečna ona, píše mu miliardu sms že nám pak ruší televizi.. ale to je normální, nemám právo si stěžovat hm?..

Zítra první 2 hodiny budu spát a nebo se malovat, pře máme Polygrafii, YÉÉÉHÁ a pak máme na 2 hodiny suplování na AJ, tak budu zase spát YÉÉÉÉHÁ :D

Radim Vrbata, 3:2, Parazit, tyčka, Nor, Policie, A tak dááál..

Taky jsme si před asi 3 týdny píchla pierc pod ret, tak štastná a tak pyšná jsme byla, ale v pondělí, když jsme prováděla zvláštní sexuální praktiky (nebudu lhát, normál koníček :D), tak jsem nějak přišla o kuličku a pak prostě jsme to vyndala a přez noc mi to zarostlo. Ale nevadí. Píchnu si to zase sama a zase budu krásná a hotovo :)

Ted prý musim psát něco o něm. Postupně se svlíká, porotože ho znervoznuje to co píšu. Zatím si sundal jenom kratasy a je tu na židli u cumpu ve spodkách. Už jsme říkala, že má neuvěřitelně sexy zadek a měl by dělat reklamu na spodní prádlo? :D Ted mě mlátil, pře jsme ho přez tu sexy prdelku pohladila. Wrr, jak je agresivní že? (přestan mě mlátit!!) Poslal mi song na mobil. Kouká na Tv na Armagedon. Porád si píše s tou hnusnou holkou.. Řeší, co má zítra za rozvrh. T, N, ČJ. Blbalbla.. Hele, chcete někdo jeho číslo? Ted chce, abych jeho číslo dala sem na blog a vy všechny nadržené holky bystě mu začali spát. Bud jaký je to kretén nebo tak... BTW: Kdo občas sleduje můj blog, tak *on je ten, s kterým jsem chodila, kterého Rudy zmlátil (DOBŘE! Zde postupně nějaké články jak jsme o něm psala. Jen tak trochu přeházené 1... 2...3...4) a ted u něj příležitostně spím. Závisí to na tom, jestli spí s Janou , nebo má chut spát semnou :) No.. Ted spí týden semnou. V posteli. Chtěla jsme na stole- nechce se mu uklízet stůl. Ve sprše nebyla příležitost.