Březen 2011

Píchání

31. března 2011 v 18:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Kolem kaktusy, je horka tak to si na hlavu nasadím sombréro grandéééé... (za rok a měsíc maturuju. Blázním z toho!! )

1. Až začnete číct tento článek pustě si k tomu ten song. Není nijak epesní, ale já si ho pouští, když todle píšu. A střídám to s Barovou turistikou, pře ji nikdy nepřestanu milovat a protože se už neuvěřitelně těším na zítra!* (neptejte se)Lhaní :-!

20. března 2011 v 16:46 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Lžete? Někdy? Teda jako rodičům o tom, že nekouříte, že jste nepřišli dom až v půl 6, že jste se neopili, že spíte u "kámošky", že si omluvenky do školy nepíšete sami, že je to jen nějaký omyl asi, že určitě ste tu skleničku/televizi/okno/cokoliv nerozbyli vy se nepočítá.. Lžete? Proč?....

Já nevim co je za problém mluvit pravdu. Když se někoho zetám pčímou otázku, proč neodpoví pravdu? Zatajování kutečnosti, pravdy je snad lepší než říci jak to je doopravdy? Bože jak jsem vždycky nasraná, když zjistim, že mi někdo kecal!(Přiznávám, tento článek je psán kvůli nasranosti, které vznikla z toho důvodu, že mi napsala jedna slečna, které byla na tom stejně jako já s tím týpkem, který už není. Ten z toho článku týden. A začali sme se tak bavit o tom, jak je odporný v tom, jak porád a ustavičně kecá! Všem, hlavně nám dvoum. Jeho věrným ovečkám na vykouření..)

Já prostě mluvím pravdu. Nedělá mi to problémy. No dobře, kecám učitelce v tom, proč jsme nebyla ve škole (Původně se nám nechtělo do škol, pře jsem spala u něj a on měl 2 a 4 hodinu nějaké zkoušení. Tak jsme do školy dorazili na 6 hodinu. Učitelce jsem řekla, že jsme byla u kožního.. Pár dní na to jsme zaspala a dorazila jsme na 3 hodinu. Učitelce jsem řekla, že jsem byla u toho kožního znovu pro výsledky. A že nemám razítko? NO A!), ale mámě, že jsme byla kouřit už ne. Co to komu pomůže když lžete? Milosrdná lež je o něčem jiném, ale stejně chce každý vědět pravdu. Vy taky, tak proč lžeme? Pravda je někdy hnusná, ale lepší..

Bože můj!
To je takovej kretén! :D
Achjo, já se musim smát..
a nadávat si, že ho mám ráda
a ona taky
Twl.. MY HOLKY TO MÁME TĚŽKÉ!!


Nová kapitola života

15. března 2011 v 21:33 | Pawja aneb AfroGirl


Nová kapitola života? Těžko. Z lásky se člověk dostává dýl než pár hodin. Ale i když to tvrdím asi po stý, třeba je to zamnou :) Člověku se bude stýskat, uvědomí si, o co všechno příde. Ale když brečim u tVH (JOOO KOUKÁM NA VAMPIRE DIARIES A JSEM Z TOHO VĚČNĚ VYSTŘÍKANÁ jak kluk po prvním orgsm) , když Stefan řiká, jak ji miluje (mám zkouklé všechny díly a protože se mi neche čekat na S02E17 až ji dají na net, stahuju si od začátku. A prožívám to, jak kdybych to viděla poprvé), vím, že chci to taky. S někým novým. Časem :) Ale můj osobní život tu byl proprán už tolikrát. A ještě tolikrát se k němu budu vracet, tak teď toho nechám. Na chvilku :)

Co se jinak děje? Těším se na 1. dubna. Boha jeho, já jsem tak ráda za to, že trochu, někdy, patřím k nim :) Že trochu, někdy, vypadám, že vedlejší třída je trochu, někdy moje. Jsem za to ráda, pře když vás přijmou jiný lidi, vypadá to, že vás mají rádi a je to čistý krásný kamaráctví, je málo věci, co člověka uspokojí víc. Musíme být vděčný za kamarády. Přátelé jsou sice víc, ale to člověk musí více hledat. Ale i tak.. Jů těším se jak malý harant. Se zlijeme, budeme se mlátit klackama a dělat hvězdný války, budeme něco dělat s tou tequilou a nehorázně moc hovadin, co vždycky. Chlast je svina, ale někdy je to s tím tak fajn :D Doufám v epickou akci. NIc nebude jako open air, ale taková KD vol. 3 to troufne.. No, to byste museli znát :D Sem chodí moc lidí, co všechno vědět nemusí. ŽE?! :P