Nová kapitola života

15. března 2011 v 21:33 | Pawja aneb AfroGirl


Nová kapitola života? Těžko. Z lásky se člověk dostává dýl než pár hodin. Ale i když to tvrdím asi po stý, třeba je to zamnou :) Člověku se bude stýskat, uvědomí si, o co všechno příde. Ale když brečim u tVH (JOOO KOUKÁM NA VAMPIRE DIARIES A JSEM Z TOHO VĚČNĚ VYSTŘÍKANÁ jak kluk po prvním orgsm) , když Stefan řiká, jak ji miluje (mám zkouklé všechny díly a protože se mi neche čekat na S02E17 až ji dají na net, stahuju si od začátku. A prožívám to, jak kdybych to viděla poprvé), vím, že chci to taky. S někým novým. Časem :) Ale můj osobní život tu byl proprán už tolikrát. A ještě tolikrát se k němu budu vracet, tak teď toho nechám. Na chvilku :)

Co se jinak děje? Těším se na 1. dubna. Boha jeho, já jsem tak ráda za to, že trochu, někdy, patřím k nim :) Že trochu, někdy, vypadám, že vedlejší třída je trochu, někdy moje. Jsem za to ráda, pře když vás přijmou jiný lidi, vypadá to, že vás mají rádi a je to čistý krásný kamaráctví, je málo věci, co člověka uspokojí víc. Musíme být vděčný za kamarády. Přátelé jsou sice víc, ale to člověk musí více hledat. Ale i tak.. Jů těším se jak malý harant. Se zlijeme, budeme se mlátit klackama a dělat hvězdný války, budeme něco dělat s tou tequilou a nehorázně moc hovadin, co vždycky. Chlast je svina, ale někdy je to s tím tak fajn :D Doufám v epickou akci. NIc nebude jako open air, ale taková KD vol. 3 to troufne.. No, to byste museli znát :D Sem chodí moc lidí, co všechno vědět nemusí. ŽE?! :P
Co dál? ... Začala jsme hrá CS.. Dobře, první moment to byl jen pokus, přiblížit se více jemu. Pak mě to nějak chytlo. Pak jsme tím trochu byla posedlá. Teď když to mám po velmi, ale velmi zdlouhavém procesu instalace jsme zjistila, že kvůli vysokému Pingu je to pěkný šit, pře my z toho padá server. No zkuste hrát s pingem minimálně 13o! Kdo tomu rozumí ví, že je to šit. Šit. Šit... Ale i tak. Do roka mi to půjde. :) Věřím v to. I teď dokážu dát třeba jednu až 3 hlavy za kolo. A inferno a dust (2? ted newim :D) znám dost na to, abych to dokázala aj pojmenovat, jak se které místa jmenují. Rozumím, co je to plent, WP, he. Život je o něco zase bohatší :P A třeba někoho na to zbalim? :D No kolik holek hraje CS (counter strike) ? Moc ne.. Já znám only asi 4.. Zatim..

Víc nic. Chci další piers, ale bojím se tý bolesti. Sic jsem tvrdila, že je to pohodýř, ale tak super to zas není. Hlavně, když vám jehla propíchne kůžy a pak projíždí masem a pak zase musí z toho masa vylíst. :D Samopíchačka!

Aloha! Milujte své přátele
Své přítele taky
A kamarády ještě víc
Až budete na dně, neuvěřitelně pomáhají
I ti, u kterých byste to nečekali ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 15. března 2011 v 22:15 | Reagovat

Taky si čekání na TVD 2x17 krátím koukáním na seriál od začátku =D

2 Gabriella Gabriella | Web | 17. března 2011 v 11:09 | Reagovat

Mě se víc líbí scéna jak Damon říká Eleně že ji miluje. Ale stejnak nemá ráda Elenu, Kathrin je lepší:))
Já koukám na další blbý seriály jako je Hellcats,90210 nová generace a Pretty little liars aby mi to do toho dubna uteklo:)

3 Peťka :) Peťka :) | Web | 18. března 2011 v 19:58 | Reagovat

na upíří deníky jsem ještě nekoukala, ale prý je to vážně dobrý... je mi líto, jestli to s tou láskou nevyšlo, ale buď ráda aspoň za ty přátele. jsou k nezaplacení ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama