Květen 2011

Retušovací grafický projev mé osoby za poslední měsíc?

4. května 2011 v 16:53 | Pawja aneb AfroGirl |  Fota
Víte, co je nejhorší pro grafika, když chce udělat něco super dokonalého, nebo jen blbou retuš?.. ne?.... Špinavý monitor. Ten dokáže udělat hodně věcí. A hlavně, pokuud je ten dotyčný grafik natolik líný, aby ten monitor utřel, pře to raději přesouvá milionkrát obrázek po ploše, aby viděl, jak to vypadá bez fleku ;) Twl... já si už říkám grafik!! Tříletá degenerace ze školy.

Menší informace : Mám pierc už i v nose - opět samopíchání. A pak mám 5 naušnic v uších, z toho jeden je roztahovák. A vypadá to moc hezky! Pře jsou to hěvzdičky a všechno tak nějak lazený do malinkých rozměrů nebo růžové ;) Porád jsem hezká holka, i když s více dírama, než by bylo nutné ;) A ještě si musim udělat ty snaky.. to je.. prostě dvaq piercy pod pusou ;)

Teď ke článku.. Poslední dobou mi nějak funguje photoshop. A protože je to můj nejoblíbenější program z praxích- no newim co kdo vidí na Corelu, InDesignu, Ilustratoru nebo podobně- tak dělám. Jenom sebe, lehká retuš, trochu barvičky a šup na facebook. Takže teď to házím sem ;) Abych se taky zase nějak na blogu projevila..


I TY MŮŽEŠ BÝT DMITRIJ MEDVĚDĚV!