Quntin plusík

1. září 2011 v 1:23 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Jaké byli prázniny? :)
Omlouvám se, tato otázka byla zcela řečnická, protože chápu, že 1. září se na toto ptát není nijak vhodné. Hlavně po té záplavě statusů "Zítra do školy? Už?" nebo "Prvního září vážně nevstanu. Achjo, proč končí prázdniny? :(" . I když... Pro mě jsou tak nějak poslední prázdniny jak se říká. Nojo, maturita.. hm..
Ne nemám strach! Já a strach? Vůbec..

(Quentin si prdnul )

Tak jo, zjistila jsme, že neumim už psát a že neudělám slohovou práci a že nebudu spisovatelka a že nebudu mít náštěvnist jak prase... Ale mám krásného a dokonalého pejska, co sice prdí ale jinak je to miláček. A pak mám dokonalého milovaného muže, kterého jsem si vymodlovala už před skoro 2 roky. Miluje mě, má zelenou košili a Reeboky. A budu mu klidně zpívat když bude smutný " Jiříku co v očích máš? " protože pak nebude smutný! :P

Ke Quentinovi : Dámy a pánové...
Je to štěně bostonského teriéra, narozen 16. 6. 2011 v Břeclavi.. A Břeclav je od místa mého současného bydliště vzdálená 191 km, neboli 2 h a 3o minut cesty. Má typické černo bílé znaky, poznávací znamení je dvoubarevný polštářek na pravé zadní. Zatím umíme sedni a k noze.. Miluje uzené (neřikám to moc nahlas, pře by neměl uzené) spaní na mích vlasech hlavně ve chvíli, kdy chci spát v klidu. Stál hříšné peníze ale skvěle pusinkuje, takže to nevadí :) Neuvěřitelně prdí když spí a prdí tak, že neuvěřitelně smrdí. A protože spí většinou pod stolem, kde sedíme s mužem u notebooku, mám velmi přesnou představu, jak moc často prdí. Třeba právě teď.. :D.. Štěká i ze spaní, je velmi závislí na mě a na mém muži, umí chodit i ze schodů a do schodů (jo, je to šikulín) a pije pivo..

Kdyby ste si chtěli koupit pejska, váš rozpočet může jít víc než nad 8 ooo, kupte si bostonka. Potápí se, skvěle se učí a všechno možné dalšího. Klidně se na něj mě zeptejte, už sjme toho o nich tolik přečetla...

Nevěřim sama sobě, že jsme dkoončila článek
S obtížemi
Smazala jsem jeden celý odstavec
Děkuji, děkuji všem :)

Nemám na sobě podprsenku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťka Peťka | Web | 4. září 2011 v 9:48 | Reagovat

pejsek je vážně krásnej... jen já bych na něj asi neměla. a tím nemyslím jen peníze. jakmile začne škola, bylo by mi ho líto, nechávat samotného doma, nikdo by na něj neměl čas... takže právě kvůli tomu jsme si pořídili kocourka. ten půl dne prospí a je mu jedno, že u něj nikdo není ;) zajímavý, náš charlie taky rád spí na mých vlasech ;)
věřím, že si s ním užijete ještě spoustu legrace ;)

2 Anett"ka" Anett"ka" | Web | 11. října 2011 v 11:48 | Reagovat

krásný fotky... :) ten pejsek je vážně jak ja dycky řikam "kjůůt" :)

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:16 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama