Říjen 2011

Áutoškolá (bohužel záveřečky volá)

27. října 2011 v 21:45 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
**Musim prostě změnit tu ikonu u komentářů, protože když píšu komentář a vidím to, moc hezký dojem to nedělá, když tam vypadám jak 13 letá slečna, i když mi v tu chvíli bylo.. hm.. 16? Nojo, dva roky rychle uběhly. A kam jsem se všichni posunuli
že? - Ukol splněn, Avatar změněn..

Čabajka všem! (Víte, že někde se prodává Bačajka místo Čabajky? Nechápu...)
Původně jsme měla dovoleno napsat článek pouze tehdy, až se mi podaří udělat testy z autoškoly na 100%. Je to asi ale zatím nadlidcký výkon, hlavně pokud jsou tam otázky třeba kolem tramvajových pásů nebo nějaký registrace, takže 92% správnost odpovědí mi musí stačit. Však závěrečeky mám až v pátek ne? Až za týden. Super, jsem naprosto mimo stres. Jsem naprosto v klidu. To, že při jízdech držim dlouho spojku a hlavně najíždím až moc na chodník nebo až moc do stojících aut můžu ještě v následujících 4 jízdách vypylovat. Nevim jak zvládnu křižovatku bez rad ale co, jsem šikovná holka a pokud nebudu čumět na ostatní kraviny kolem silnice v blbý Přelouči, všechno zvládnu. Když ne na první pokus, tak snad na druhý. No ale držet palce mi stejnak můžete. 4. listopadu mám osudový den č. 1. ;)


Další pokus o návrat?

23. října 2011 v 11:50 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Hm hm hm.. Kdepak jsou ty časy? Hm hm hm...

No, začátek zajímavý, nic však neříkající.
Jsem se kouakla tak na nějaké blogy a zasteskla jsem si, jak jsem na tom byla kdysi taky tak. Psala jsme, ráda a hezky, lidi chodili, komentovali a četli. No ted už to tak není, protože se nějak nedaří. Tedy spíše se mi nechce. Ale protože mám krásný nový notebook (muhehe), tak třebas jednou něco zas napíšu. A protože jsme moc šikovná, něco i zveřejnim ;) :D
Jsou to ale možná jen plky. Znám se a to, že ted jenom čekám až se mi stáhne film a nemám co dělat, pes mi pozvolna usíná a mise v Ege of empires online mi nejdou udělat a musim počkat na muže, až mi to nějak zařídí neznamená, že budu psát pořád. Jednou za čas SNAD :)
Ale historie mého blogu je velká. Už tu nějakou dobu působím, dokonce už umim i psát bez tolika chyb a překlepů, snad se zase někam dostanu. Takže ti, co teď čtete tento článek mějte na paměti.. Já se vracím ;)

PS: Jsem dementní dement.. Včera jsme si stahovala věci ze starého notebooku do nového a krásně se mi podařilo smazat uplně všechny díly Vampire Diaries. Mám jen poslední díl. A to jsme plánovala ten týden čekání na další díl strívit tím, že se podívam na nějaké staré díly. Jsem nadšená, moc, vážně.. (dement no..)