Listopad 2011

Film

30. listopadu 2011 v 11:53 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Achjo. Chtěla bych vám napsat něco, co prostě nemůžu. Protože to není na tomto blogu možné. Sere mě to. Moc mě to sere, pře vím, že bych to napsala tak vtipně a tak hezky! :D Achjo.. Znáte "jedení sendvičů" v Himym? (Jak jsme poznal vaši matku) Tak o toho by se to týkalo. Jedení sendvičů.. Kdo newí, tak má smůlu, kdo ví, lehce se směje ale raději to nechá být. Možná jednou.. Jsem si jistá, že především mladší ročníky než já (nad 92) by to ocenili. Né, melu kraviny. Obracíme list..

Viděli jste film Vyměřený čas? Pokud ne, tak se podívejte, protože podle mě je to velmi zajímavé. Hlavně ta myšlenka, že neexistují peníze, pouze pracujete pro čas, který se vám načítá na ruku "na hodinky" a za to vy pak žijete. Stárnete jen do určité doby, asi do 21? a pak musíte pracovat, aby jste neumřeli, protože na ruce se vám začně odpočítávat čas. Ti, co jsou "bohatí" žijí nekonečně dlouho, klidně i stovky let, pokud na to prostě "mají", ti chudí moc dlouho nežijí...

Namyšlenost

21. listopadu 2011 v 17:20 | Královna |  Moje řeči
Nedávno mi jedna přiopilá trochu zhulená spolužačka řekla (měli jsme stužkovák, proto takový stav), že si o sobě myslím, že jsme hezká. V tu chvíli jsem to nějak nevnímala, pře jsme byla taky částěčně v tom stavu jako ona, ale teď, když o tom tak přemýšlím uvědomuji si, že to byla urážka. Hezky tajně vyřčená ale byla. *TAKŽE JÁ JSEM JAKO NAMYŠLENÁ JO?!*

Chápu, že má na mě někdo takový názor. Na facebooku zveřejnuji dost svých fotek a fotek s Květinou (pes, nová degenerace jeho jména), ale to jen proto, že se mi prostě líbí. Protože ji hezky upravim, uretušuji, dodělám kontrast a živost a podobně a potom je ta fotka hezká. Ale když mi slečna, která každému teď řiká, jak zhubla, jak si koupila nové kalhoty, jak šla do hospody v podpatkách aby vypadala jako slečna a která musí být věčně středem pozornosti řekne, že si o sobě sama myslím, že jsme hezká a myslí to jako urážku, naštve mě to. Zcela přirozeně..

Nechci být namyšlená, ale všichni tak prostě někdy působí. Snad každý s trochou sebúcty a hlavně sebevědomí si myslí, že není extra odporhumus (to je jen Edward Cullen respektive Robert Pattinson, ale to víme všichni) a má sám sebe rád. Mnozí si to nechtějí přiznat, znám to, ale umřímně, když si vezmeme nový svetr nebo triko, nové kalhoty, hezky se nalíčíme, upravíme vlasy a jdeme někam, opravdu si sami o sobě myslíme, že nám to sluší. A to nemusíme být žádné top modelky s vypasovanými prsy.
Takže tím chci říct.. Vlatně já ani nevím co. Prostě každý působíme někdy namyšleně. Ale je snad špatné cítit se dobře a hezky? Né, takže tak..


Herpes (není jen pohlavní choroba!)

14. listopadu 2011 v 12:47 | Kralovna |  Moje řeči
Ani byste nevěřili, jaký BORDEL dokáže udělat 5 měsíční štěně a 18 letý chlapec.. Připadám jak jak otrok a to uklízím jenom jeden pokoj po nich. Všude se válí lahve, hračky, ponožky a kapesníky, pře pes je miluje a roztahává z koše. Pak věčně rozházená postel, granule a špinavý akvárko. Prah. Pet (polypropylen tereftalát) lahve a špinavý talíře. Myslíte, že ten chlapec to někdy uklidí? Né, všechno to udělám já. Ale až zítra, ted na to kašlu..


(Jeden z té bordelářské dvojice. Zrovna si hledá místečko na uložení bobku.)

Milujme se drahé spolužačky

8. listopadu 2011 v 21:29 | Královna* |  Moje řeči
Jak najít vhodné téma na článek? Kouknout na stránky třídy, chvilku si počíst v těch kravinách a hádkách co tam slečny spolužačky píšou a hned je to tady..

Ne nechci urážet, však já lidi taky štvu, ale vážně.. To je takový problém se dohodnout na věcech ohledně stužek, stužkováku, škrabošek, věnců, jídla, přípitku? Nemluvně o věcech na maturiták nebo o maturitních otázkách.. Ne jinak, není problém se domluvit, je problém akceptovat názory druhých a hlavně názory, které jsou od vašich odlišné. Bože! Tímdle stylem jsme ve třídě všechny krávy, každá je píča a všechny jsme uplně blbé. Tedy každá už dostala todle ocejchování od jiné. 23 holek nás je. Je to jak v poslanecký sněmovně.


La Řidičákos superotos

5. listopadu 2011 v 18:24 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Našemu milovanému psovi se asi líbí blankytně modrá, protože se už asi 5 min snaží nacpat do mého pyžama. I když... možná se ho snaží sežrat, tak to by zas znamenalo, že nemá rád blankytně modrou? Náš pes bude asi módní návrhář...


Hm ne, náš pes bude hajný. Miluje totiž zvířata, ale v zoo by ho nevzali. Todle je mimochodem králík ;)