Film

30. listopadu 2011 v 11:53 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Achjo. Chtěla bych vám napsat něco, co prostě nemůžu. Protože to není na tomto blogu možné. Sere mě to. Moc mě to sere, pře vím, že bych to napsala tak vtipně a tak hezky! :D Achjo.. Znáte "jedení sendvičů" v Himym? (Jak jsme poznal vaši matku) Tak o toho by se to týkalo. Jedení sendvičů.. Kdo newí, tak má smůlu, kdo ví, lehce se směje ale raději to nechá být. Možná jednou.. Jsem si jistá, že především mladší ročníky než já (nad 92) by to ocenili. Né, melu kraviny. Obracíme list..

Viděli jste film Vyměřený čas? Pokud ne, tak se podívejte, protože podle mě je to velmi zajímavé. Hlavně ta myšlenka, že neexistují peníze, pouze pracujete pro čas, který se vám načítá na ruku "na hodinky" a za to vy pak žijete. Stárnete jen do určité doby, asi do 21? a pak musíte pracovat, aby jste neumřeli, protože na ruce se vám začně odpočítávat čas. Ti, co jsou "bohatí" žijí nekonečně dlouho, klidně i stovky let, pokud na to prostě "mají", ti chudí moc dlouho nežijí...

No ale proč o tom mluvím! Je tam jeden týpek, který je dle mého brutál sexy, hraje tam něco jako zloděje času, newím jak se mu teď řiká no, a já ho znám. A zaboha jsme si nemohla vzpomenout odkud. A jak jsem o tom porád přemýšlela, dneska se mi o něm zdál sen. O tak hezký sen! :D Mému příteli by se to asi nelíbilo, i když sme nic nedělali, jestli chápete ;). No a když jsme venčila Květina, končně jsme přišla na kde hrál! Né že bych byla tak dementní a nenapadlo mě se podívat na osobnosti a zjistit, kde hrál a kdo to je, jen jsem prostě se k tomu nedostala, jako vždy.. NO a kde hrál? V Jsem číslo 4 a v Puberťačce.. Alespon tu Puberťačku zná skoro každý ;)

Ale proč o tom mluvím! :D Většinou si stahuju a sleduju filmy prostě podle toho, o čem jsou nebo tak. V poslední době si však stahuju filmy spíš podle toho, kdo tam hraje. Nejdřív jsme si stahovala Bez dechu, pře tam hraje Tayler (Ano, Jacob, ano, jedině jemu fandím a sere mě, že chodí se Selenou Gomez) a ten film je fajn. Teď si stahuji Beastly, pře tam zase hraje Alex Pettyfer (ten z tý pubertačky). Takže se vás ptám, na jakém základě sledujete filmy vy? :)
Myšlenka zase v tahu
Jdu sledovat to Beastly
a vymlouvat svému 18 letému chlapci, aby si koupil staré auto co má spotřebu jak prase...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 photolucien photolucien | Web | 30. listopadu 2011 v 12:01 | Reagovat

Jéé Taylor Lautner. Toho miluju. :oD Jinak ve filmu Bez dechu se mi taky líbil. Měl tam hodně prostoru, tkž celý film jsem akorát jenom slintala! :oD Jinak u mě je to jak kdy. Jednou podle toho, o čem ty filmy jsou a podruhé se na ně dívám taky jenom kvůli tomu, kdo tam hraje.

2 Peťka Peťka | Web | 2. prosince 2011 v 16:26 | Reagovat

na to, že je alex model, tak nehraje špatně. viděla jsem číslo 4 a tam byl skvělý.
jinak nevím, jestli nemám zastarelé info, ale pokud vím, tak selena pořád chodí s bobrem...
co se filmů týče, tak většinou stahuju podle toho, o čem ten film má být... ale je pravda, že velkou váhu dávám i hercům, kteří ve filmu mají být... ;)

3 Wendy Wendy | Web | 3. prosince 2011 v 21:02 | Reagovat

Jo, "jezení sendvičů" je někdy sranda... :D
Já si stahuju filmy podle toho, kdo tam hraje, nebo když mě náhodou hodně zaujme popis děje, ale to se stává málokdy.
Mimochodem, tak jsem si myslela, že Selena Gomez chodí s Justinem Biebrem... Sakra, tak to jsem asi uplně mimo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama