Herpes (není jen pohlavní choroba!)

14. listopadu 2011 v 12:47 | Kralovna |  Moje řeči
Ani byste nevěřili, jaký BORDEL dokáže udělat 5 měsíční štěně a 18 letý chlapec.. Připadám jak jak otrok a to uklízím jenom jeden pokoj po nich. Všude se válí lahve, hračky, ponožky a kapesníky, pře pes je miluje a roztahává z koše. Pak věčně rozházená postel, granule a špinavý akvárko. Prah. Pet (polypropylen tereftalát) lahve a špinavý talíře. Myslíte, že ten chlapec to někdy uklidí? Né, všechno to udělám já. Ale až zítra, ted na to kašlu..


(Jeden z té bordelářské dvojice. Zrovna si hledá místečko na uložení bobku.)A jsem naštvaná jako! Dneska jsme chtěla jít na plasmu, abych mohla koupit drahému alespon polovinu dárku a víte co se mi ZASE stalo? Mám opar! Už podruhé se mi v den plasmy udělal opar! Nesnášim to! Nejne že vypadám jak dement s pahorkem přesně uprostřed horního rtu, ale ještě kvůli tomu nebudu mít keš. Bože proč? Nebo spíše PROČ nemůžu jít s oparem na plasmu. No sice paní sestřička řikala, že mám ted ten herpes virus v krvy, jenže já ho tam mám permanetně když na opary trpim, ale nebudu se hádat se setřičkou. Zvlášť, když je tak milá a hezká.. A zrovna v době, kdy jsem konečně vymyslela, co každému koupim k vánocům a co dostane bratr k narozeninám. Vymýšleli jsme to s drahým ve sprše a vyplítvali asi většinu vodu při tom. Ale na to ten opar nemyslí. Myslí jenom na sebe! Hnusný opary..
Tedy, porád si mohu gratulovat, že nevypaám jako když jsme měla ptakopyska, nebo 8 oparů, které jsou popsané v tomto článku, ale.. Achjo.. Všichni, kdo si teď čtete tento článek si povině šáhněte na pusu a blahopřejte si, že nemáte opar. Máte štěstí..
Jo a to mimochodem kvůli plasmě, si znovu nepíchnu piercing do pusy a do nosu, kde jsem to ještě nedávno měla. Protože když se píchnu tak tam půl roku nesmim. Tolik toho obětuju pomoci (a především těm penězům, i když mě by nevadilo ani dávat krev)A nepřeháním
Jsem naštvaná
A dávají odpolední televizní noviny..
Už nedávají
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie de la Ká Minnie de la Ká | Web | 15. listopadu 2011 v 19:08 | Reagovat

Tak ti má snad muž pomoct, ne? Né, že mu budeš otročit.
Jinak já nikdy na opary netrpěla, takže nevim jaké to je. Ale když sem to viděla u tebe, tak moc pěkné určitě ne a příjemné asi zrovna tak. Takže jsem velmi ráda, že jsem jedna z "požehnaných" a nemám opary.

2 Izzie =) Izzie =) | Web | 19. listopadu 2011 v 18:09 | Reagovat

tak to se aspoň nenudíš jak tak koukám =D =D...jinak s tim oparem ti nezávidim no

3 Lucinka Lucinka | Web | 19. listopadu 2011 v 20:15 | Reagovat

Můžu se zeptat kolik Ti za to dárcovství jednorázově dají?? jiank opary taky nesnášim ! :X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama