Prosinec 2011

Zlatokopka a Step Mania

31. prosince 2011 v 23:51 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Píšu článek v době, kdy většina lidí někde paří, chlastá, trsá nebo si užívá s kamarády či drahými polovičkami.. Noo a já ležím v posteli, koukám na Českoslovencko slaví Silvestra (bo jak), vedle chrápe pes a vedle leží můj milý a hraje Zoo Tycon 2. Každých 8 hodin si vezmu antibiotika, chvilkama se dusím vlastními hleny a příležitostně smrkám. Tak jsme si to přectavovala :).. Jo a taky chvilkama se koukáme na seriál Fringe. Líbí se mi tedy především kvůli výborně vyprocované postavě Woltra a taky skvěle obsazené postavě Petera, protože se mi líbí ten herec.. :D


Vánoce*

16. prosince 2011 v 15:03 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Můj život přišel o svůj smysl. Viděla jsme Camp rock 1/2 a protože nebydlím v Americe, nemohu chodit na koncerty ani Johnas Brothers, ani Demi Lovato (viděli jste její fota? Taková "lehká slečna" ne?) ani na Miley Cyrus či jiné pravidelné koncerty Jetixu nebo Disney channel. Achjo :(.. Jediné co můžu dělat je ležet v posteli, poslouchat jak můj drahý a Květin chrápe a proží0vat z toho deprese.. Připadám si jako Malvin ze Stopařova průvodce po galaxii.. (ne nepřipadám, nemám tak velkou hlavu a zelený oči...)
klasický nevkusný úvod ke článku..

Takže za 8 dní jsou vánoce. Ano ano. A my s drahým máme už asi 4 dny stromeček postavený, nazdobený a svítí :) A dneska jsme na něj dali i dárky, co si dáváme navzájem, abychom se jakože těšili. Super, akorát mám tendenci se na to vrhnout a rozdělat mu to a kouknout se, co že mi koupil. Hlavně to velké podlouhlé.. hm hm.. Vždycky jsem měla ve zvyku hledat dárky, nebo alespoň hledat seznam dárků, který si vždycky máma udělala a teď se tak nějak příčí mé vlastní osobnosti to tajně neroztrhat, trochu si to okouknout, užít a pak zase nenápadně nezabalit. KSAKRU!... (ted odešel na záchod, mám šanci! 3:) )

Docela mě mrzí, že není sníh. Samozřejmě, jsme na jednu stranu ráda, pře mám velmi debilní (ale super cool) chlupaté boty, které jsou silně promokavé a když se projdu v břečce, mám je hned promoklé, ale co je to za prosinec bez sněhu? Dnes byla hezká viditelnost a tak jsme i na tu dálku dohlédla na hory (Krkonoše) a nic moc tam taky neleží... S drahým a pár lidmi jedeme před štědrým dnem na 3 dny ke kamarádovi na chatu a těším se, ale nedovedu si představit tam ten sníh. Ale po roce zase podruhé na prkně bude sranda. A hlavně proto, že po večerech/ráno/odpoledne budeme pít a pak se na to mám stavět? No uvidíme :D

El Školíto

6. prosince 2011 v 16:20 | Pawja aneb AfroGirl |  Moje řeči
Piju si kafíčko, poslouchám si 3OH!3 (nikdy jsem neviděla debilněji originání název!) a měla bych dělat pro svého muže nějakou věc, kterou měl dělat on, ale protože jsme taky grafik, tak že to mám udělat já pře je v práci. Hm... Nebudu to dělat...

Dnes jsme vyplnovali přihlášku k maturitě. Protože máme "odbornou školu" takže máme plně určené z čeho maturovat. Technologický základ, kde je techna a počítačová grafika, technologický okruh dvě (nebo tak se to nějak jmenuje) kde jsou kraviny jako Polygrafické materiály (neptete se co se učíme, jsou to prostě kraviny) pak Výtvarná kultura (kraviny), ekonomika (...), a polygrafie. Pak samozdřejmě Čeština a Praktická zkouška. Nooo a pak si máme zvolit Matiku a nebo Angličtinu. A já jako magor se rozhoduju už skoro rok, z čeho pujdu. Ani jedno mi nedělá takový problém- u ajiny mám sice známky typu 4,3,4,5,3,2,5 ale to se bere jako lepší průměr. V matice mám zase známky jako 1,2,1 což je samozdřejmě taky lepší průměr ale trochu jiného hlediska..

O Harrym.. (velmi obsáhlý článek..)

3. prosince 2011 v 21:25 | Pawja aneb AfroGirl |  Zajímavosti

Četli jsme ho, sledovali jsme ho, milovali jsme ho. Chtěli jsme umlátit režiséra za chyby, chtěli jsme mít podpisy herců. Sbírali jsme fotky a články, kupovali knihy. Pro mnoho lidí byl konec, když shlédli druhou část sedmého dílu, ale pro nás, nikdy nebude konec, protože stále budeme číst knihy a stále budeme sledovat filmy.. (nebo budu snad sama?)


Už jsem četla mnoho mnoho článků o tom, jaké to bylo tolik let s Harrym Potterem a jaké je to teď, když se už žádného Harryho nedočkáme. Známe tolik parodií, znám tolko vtipů na Harryho (nejlepší je skupina "vždycky mě nasere když se opřu o zeď a propadnu do příčný ulice" tam se zaplavíte jako já každý den), ale knihy a i filmy, které k tomu nerozlučitelně patří zůstanou v mém "srdci" navždy. Protože která slečna nemilovalla Daniela (dokud se ze něj nesral odporhumus ve 4), nebo kdo z nás nechtěl v 11 dostal soví poštu s pozvánkou do Bradavic. Nikdo nechtěl být mudlou, ani ti kdo jen viděli film. A proto teď o tom píšu..