Březen 2012

M jako Matuáááááááák :)

15. března 2012 v 14:23 | Pawja aneb AfroGirl
Teď snad už ani nemusím nijak začínat článek ne? Když jsme dám dokonalou fotku slečny maturantky (mě) s šerpou, na níž není moc vidět rok 2012. YES! Měla jsme maturák :)
Btw. Šerpu jsme dostala až po 6 dnech od maturáku, protože jsme se tak střískala, že jsme ji vytratila a zůstala v sále ;) A ano, máme originální a jedinečnou šerpu, kteoru nikde nevyrábí :) Newím, jestli je to dostatečně vidět na fotografii, ale máme ji s krajkou, kterou tam dodělávala maminka jedné mé spolužačky. Až tak jsme byli originální :) A vypadá trochu jako tanga, ale je krásná..
Ráda bych popsala, jak byl maturák dokonalý a všechno, což samozdřejmě byl, ale kvůli alkoholu si toho pamatuji velmi málo a příde mi to, že celý večer trval sotva hodinu a to nepočítám do toho šerpování a nástup naší i vedlejší třídy. Od začlapávání šerp si nepamatuju zhola nic a to nemluvim o tom, jak jsme se dostala domů, že mě můj muž svalil a stáhl šaty, že jsme nadávala nějakým holkám, ať mi na mého muže nekoukají, že jsme byla s kámoškama na panáka, jak jsme se dostala z šatů a jak jsem spala na stole, v autě a jak jsme všechny zdravila když jsme šla dom.

Nejhorší na tom všem ale byli šaty.. Poněkud měli velký obvod hrudníku, než jsme potřebovala, tím pádem mi porád sjížděli dolů. I při nástupu, jsme se soustředila strašně na šaty, aby mi nespadl, že jsme ho 2x zblbla, a to jsme jedna z mála, co ho uměl perfektně. Všichni s emi vždycky smáli, když jsme je vytahovala nahoru :(