Květen 2012

Jako polomrtvá zombie..

2. května 2012 v 21:08 | Pawja aneb AfroGirl |  Události
Už to dále nemohu odkládat. Muselo to přijít. Slibuji to přinejmenším tak 3 měsíce... Jdu na to.. Jdu psát článek! (je blbý psát smailíky ale hodil by se)

Začnu tím, co mě štve, ale 24 května snad přestane. Maturita! Ne vlastně, začnu posledním zvoněním.
Jsem Maturantka, hrdá hloupá maturantka a protože jsme trochu sebestředá, chtěla jsme být na posledním zvoněním co nejsuprovější. Upřímně jsem chtěla, aby na mě co nejméně lidí zapomnělo a aby se o mě příští rok vyprávěly legendy, že po škole chodilo něco, co následující maturanti nezapomenout. A přestože nesleduju filmy o zombie, polomrtvých, nemrtvých, dokonce nemám ráda ani horory, šla jsem za zombie. A byla jsem dokonalá :)

Nejdříve jsme si sjela pár tutoriál na netu, potom zakoupila latex, roztrhala triko, našla hlavu panenky a pobarvila ji jakože krví (vodovky) a připravila klacík. Nejhorší bylo vstávat o půl 5, abych hodinu a půl dlouhou přípravu stihla. No a výsledek vidíte na fotce. Upřímně mě bavili lidi, jak nenápadně koukali a přitom dělali že nekoukají. A nejvc mě těšili názory, že jsme nechutná, odporná i z blízka či dálky a podobně. Možná ale nejlepší bylo, když jeden učitel vyloženě hltal postup přípravy :) Kdyby ste někdo chtěl třeba na šibřinky nebo nějaký bál masku zombie a nalíčit se tak jako já stačí říct a já vám poradím, těžké to fakt není :). Nejlepší ale bylo, že krk a obličej mi zabrali asi 30 min a malinká rána na nohou byla vlastně to nejlepší, co ostatní lákalo. I když ten obličej byl samozdřejmě taky něco :D
Jo a mimochodem, ten klacík mi tak trčel celý den. Můj důmyslný vynález upevnění je prostě dokonalý..